Çok fazla negatif enerjim var, arınamıyorum

anahata

Kayıtlı Üye
Çevrem çok fazla negatif, sinirli,mutsuz insanla dolu. Onların negatif enerjisini çok çekiyorum.Reiki1 eğitimim olmasına rağmen kendimi arındıramıyorum. Hergün gerek enerji gerek melek meditasyonları yapıyorum ama sonuç alamıyorum üstelik meleklerimle bağımın zayıfladığını düşünmeye başladım. Hayat enerjim düştü hiçbirşey yapmak istemiyorum, yapamıyorum.1 paket adaçayı yaktım yine kendime gelemedim. Üstelik bu negatif insanlar değiştiremeyeceğim kişiler yani ailem, sevgilim. Artık onlarla da aram bozulmaya başladı. Bu arada doğal taş da kullanıyorum o da artık bana çare olmuyor..

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Bu durum çok üzücü ya.. Duygusal olan bireyleri yönlendirebilirsen pozitifliğe ne ala.. Benim ananem mesela ne olursa olsun felaket tellalı gibi alakasızca olumsuz şeyler söylüyor. Önceden takmazdım ama belli bir süre sonra boğuluyor insan. Artık yüzüne söyleyip uyarıyorum.Çok büyük bir değişim yok ama en azından azaltmaya başladı.
Bizim üst nesillerimiz hep bunu empoze etmişler bir alt kuşağa ve bunun acısını bizler çekmemeliyiz. Ailendense onlara düşündükleri gibi olmadığını tatlı tatlı kanıtlaman gerekli..

rookie1234

Kayıtlı Üye
islam seni düzeltebilir.Doğal taş negatif enerji filan demen hatırlattı bana bir şeyler.bende negatif enerjilerden kurtulmak için farklı uğraşlar içinde olmuştum.doğal taş bendede işe yaaramadı baaşta yarıyordu sonra bırakmıştım..bu negatif enerjilere güç verdiğin zaman enerjinin kaynağı güçleniyor onu biliyorum.Başka şeylerde yazarımda gerek yok özet bu Hakikat islam.Biraz o çerçeveden bakmaya çalış .islam seni düzeltebilir.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ayetel kursi dairesi yap istersen sonra gunluk calismalarina devam et mumkun oldugunca topraga bas agaclik alanlarda bol bol vakit gecir

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Öncelikle Merhaba,
Negatif enerjili insanlar mutlaka çevrenizde bulunur bunu engelleyemezsiniz lakin, bunun biraz da psikolojiye bağlı olduğunu düşünüyorum. İnsanın kendinden ve yaşamış olduğu dünya dan umudunu kesme sonucunda etkilenme ve olumsuz etkileme eylemlerdi kişide daha çabuk görülebilmektedir. "Bu hayatta ki en büyük günah umudunu kesmektir. der bir britanyalı bilgin." Mutsuz olmaya endekslenmiş iseniz ya da çevrenizde ki mutsuz insanları gördükçe kendinizin mutlu olabileceğine dair inancınızı kaybetmeniz bu gibi durumlar sizi karanlığa sürükleyebilir. Her ne olursa olsun olumlu bakmaya çalışın derim. (gerekli zamanlarda tabi ki de.)

Hüsrev

Banlı Kullanıcı
Çevrem çok fazla negatif, sinirli,mutsuz insanla dolu. Onların negatif enerjisini çok çekiyorum.Reiki1 eğitimim olmasına rağmen kendimi arındıramıyorum. Hergün gerek enerji gerek melek meditasyonları yapıyorum ama sonuç alamıyorum üstelik meleklerimle bağımın zayıfladığını düşünmeye başladım. Hayat enerjim düştü hiçbirşey yapmak istemiyorum, yapamıyorum.1 paket adaçayı yaktım yine kendime gelemedim. Üstelik bu negatif insanlar değiştiremeyeceğim kişiler yani ailem, sevgilim. Artık onlarla da aram bozulmaya başladı. Bu arada doğal taş da kullanıyorum o da artık bana çare olmuyor..

Kırmızı renkli üyelerden birine danışmanızı tavsiye ederim.İkisi de bu işi meslek olarak yapıyorlar, elbet bir derman bulurlar.

anahata

Kayıtlı Üye
Bu durum çok üzücü ya.. Duygusal olan bireyleri yönlendirebilirsen pozitifliğe ne ala.. Benim ananem mesela ne olursa olsun felaket tellalı gibi alakasızca olumsuz şeyler söylüyor. Önceden takmazdım ama belli bir süre sonra boğuluyor insan. Artık yüzüne söyleyip uyarıyorum.Çok büyük bir değişim yok ama en azından azaltmaya başladı.
Bizim üst nesillerimiz hep bunu empoze etmişler bir alt kuşağa ve bunun acısını bizler çekmemeliyiz. Ailendense onlara düşündükleri gibi olmadığını tatlı tatlı kanıtlaman gerekli..
Ben de çok uyardım ama sabit görüşlüler malesef sanki üzülüp dertlenmeye yer arıyolar. Artık sağlığımı da etkiliyor bu durum en ufak bir kavgaya gerilime tahammülüm kalmadı elim ayağım titriyo tansiyonum düşüyo. Ne olacak böyle bilmiyorum..

Öncelikle Merhaba,
Negatif enerjili insanlar mutlaka çevrenizde bulunur bunu engelleyemezsiniz lakin, bunun biraz da psikolojiye bağlı olduğunu düşünüyorum. İnsanın kendinden ve yaşamış olduğu dünya dan umudunu kesme sonucunda etkilenme ve olumsuz etkileme eylemlerdi kişide daha çabuk görülebilmektedir. "Bu hayatta ki en büyük günah umudunu kesmektir. der bir britanyalı bilgin." Mutsuz olmaya endekslenmiş iseniz ya da çevrenizde ki mutsuz insanları gördükçe kendinizin mutlu olabileceğine dair inancınızı kaybetmeniz bu gibi durumlar sizi karanlığa sürükleyebilir. Her ne olursa olsun olumlu bakmaya çalışın derim. (gerekli zamanlarda tabi ki de.)
Şöyle diyim hayatımın çok zorlu bir döneminden yeni çıkıyorum, karamsarlıklarımdan yeni arınıyorum ve geçmişe dair çok fazla yaram var. Geçmişten arınamama gibi bir sorunum da var. Bu yüzden çok yorgunum, güçsüzüm ve malesef düşmeye çok meyilliyim. En ufak bir gerginliği dahi kaldıracak halim kalmadı. Tam diyorum ki bişeyler düzeliyor, mutluluk geliyor insanların karamsar düşünceleriyle karşılaşıyorum ve buna yeniliyorum

Quetzalcoatl37

Kayıtlı Üye
Tamamen aynı durumdayım anlattığınız her konuda öyle.Geçmişteki ağır,kapanmayan yaralar,yoğun olumsuz çevre ve bitmek bilmeyen sıkıntılar.Ayrıca ben de çevreme aşırı derece duyarlıyımdır yakınımdaki birinin en ufak bir negatif değişimi de beni etkiler.Açıkçası bu durumlara kesin bir çözüm bulmuş değilim .Benim gibi bazı insanların nedense olumsuza çekilmesinin bir kader olduğunu düşünmüyor değilim.Bu durumumda yaptığım şey ise bilinçaltımla konuşup bazı şeyleri daha iyi anlamaya çalışmak,insanlardan uzaklaşmak doğayla ve kendimle yalnız kalmak.Belirli burç taşları taşıyıp onların etkisine inanmak,hobiler edinmek o yolda ilerlemek ve en önemlisi ise nefes almasını bilmek.Aldığın her nefeste pozitifi çektiğine inanıp nefes verecekken ise içindeki o buğuyu vereceğin nefesine aktarmak.Benim gibi yoğun ötesi olumsuzluklar arasında çırpınan birini daha görmek şaşırtıcı oldu. Umarım düşüncem yardımcı olmuştur,istersen arkadaş ekleyebilirsin

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Denemeler yapın, çekiyorsanız atabilirsiniz de. Engel ne ola ki?
Doğaçlama çalişmaktan korkmayın, hakka girmemeye özen göstererek tabi ki. Koruma kalkanı oluşturarak başlayın.
Ve bu ümitsiz halinizden sıyrılmaya bakın yoksa evrensel enerji kanalına bağlansanız da beyniniz mutlu olmayi tercih etmezse olamıyorsunuz.