Sayıların verdiği mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lilith.93

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle iyi bayramlar ...
Sürekli sürekli görülen rast gelen sayıların anlamları olduğunu okumuştum (Bir mesaj verme gibi)
Bu sayıları yorumlayabilen var mı yada böyle bir gerçeklik var mı? Yorumlar belli başlı mıdır yoksa hislerimize ihtiyacımız olan sorunun cevabına göre yorumluyoruz ? Ben '69' sayısına çok rastgeliyorum mesela. Herhangi bir yerde , herhangi bi şeyde bu sayıyı çok görüyorum ve öyle 3-5 gün değil yıllardır rastgeliyorum. Bi sıralama olur bi çekiliş olur muhakkak bu rakam karşıma çıkar.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bunu bende cok merak ediyorum cunku bende en az 4 5 yildir hep 212 333 rakamlari ile karsilasiyorum bunun disinda arada bir 111 ile karsilasiyorum ve cok merak ediyorum

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Öncelikle Merhaba,
Sayılar aslında insan hayatında ki gizli mesajları taşırlar. Benimde en fazla karşılaştığım sayı 8 dir. İlkokul numaram 628 di. (6+2=8) Nüfus cüzdanımdaki seri numarasının son iki hanesi 62 , 6+2=8 vb gibi. Bazı uygarlık tarihlerinde sayıların oldukça önemli olduğunu görürüz mesela Sümerler de ki Ziggurat adı verilen tapınakların en üst kısımlarında ki gözlem evlerinden incelenen gökyüzündeki en parlak yıldızlar sayılmış ve 11 bulunmuş, 11 o dönemdeki insanların en uğurlu sayıları olmuş (ilk sayı saymayı da rivayetlere göre bu şekilde öğrenmişler.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...