Sempati Büyüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

midnight7

Kayıtlı Üye
Evet bende anlamini merak ediyorum bilen varsa yazsin

nazom

Kayıtlı Üye
Bende yapsam mı ? diye düşündüm , ama parfümüm bitmiş :D:D

cracken23

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler... Ancak nereden alıntı bu büyü? Güvenilir bir yerden mi? Yoksa uydurma mı? LÜTFEN ALINTI YAPTIĞINIZ YERİ BELİRTİN!!! Ki bizde gönül rahatlığıyla uygulayalım. ;)

ByRALpH

Kayıtlı Üye
Bilen biri birşey yazarsa hersey cozulur

Banada guzel geldi bu koku ise yariyo sanırım arkadaslar

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Arkadaşlar güzel koku zaten sempatik hoş bişeydir.....herkeste güzel kokan insanları sever sempatide duyar...güzel koktugunuz zaman sizde kendinizi iyi hissedersiniz ve özgüveninizde artar...insanlara sempatik geldiğinizi düşünebilirsiniz....büyüyü bilmem ama deodarant ve parfüm ü destekliyorum:hurray:

sinsi

Kayıtlı Üye
ben 1 yıldan fazla zamandır uyguluyorum herzaman olmasada genelde iyi sonuç

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Saçlarım güzel olsunda büyüye gerek yok o zaman özgüvenim bütün büyülere bin basar :D ayrıca insanlardan ilgi görmek için yada aşk yaşamak için büyü yapmak bana saçma geliyor

T

Titania.

Okunuşu yazıldığı gibimi yoksa daha değişik mi ayriyetten bu dil nece acaba türkçesi hakkında da birşey paylaşılmamış . Son olarak bir kaynakta belirtilmemiş. Bilgi verirseniz sevinirim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
E.şi sözlükte manita büyüsü altında paylaşılmış üstad harry potter onaylı sempati büyüsü.
Anlam aramayın:D

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ben sadece okuduğum bir yerden sizinle paylaşmak istedim, dalga geçmenize gerek yoktu

Dalga geçtiğimi zannetmiyorum. Konuyu açan kişinin kim olduğuna bile bakmadım zira.
Bu tarz uygulamalarda kaynak paylaşılması gerek, kaynağın harry potter serisinden olduğunu belirtince durumun komikliği zaten dalga geçmiş izlenimi veriyor. Zaten yapım gereği muzip bir insanım, sizinle bir derdim yok,
konu paylaşırken kaynağın ne olduğunu bilin de paylaşın. Büyü sonuçta.
İyi forumlar:)

Hüsrev

Banlı Kullanıcı
Harry potter serisinde böyle bir şey geçmez.
Bu arada bu büyü(!) plasebodur büyük ihtimal.(telkine dayalı olumlu etki verme)
Konuyla alakalı madem yazıyım bende, sempati için bilginiz ve inancınız varsa doğru enerji ve kimyasal bilgi ile çekicilik iksirleri oluşturabilirsiniz.Forumda vardı , herkes de çalışır mı muamma.

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Dalga geçtiğimi zannetmiyorum. Konuyu açan kişinin kim olduğuna bile bakmadım zira.
Bu tarz uygulamalarda kaynak paylaşılması gerek, kaynağın harry potter serisinden olduğunu belirtince durumun komikliği zaten dalga geçmiş izlenimi veriyor. Zaten yapım gereği muzip bir insanım, sizinle bir derdim yok,
konu paylaşırken kaynağın ne olduğunu bilin de paylaşın. Büyü sonuçta.
İyi forumlar:)
haklısınız kaynak verebilirdim ama farklı bir sitede bulduğum için kaynağı yazamadım, bir dahaki yeni konu açtığımda dikkat ederim teşekkür ederim size :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...