Kardeşim birden insanlara saldırmaya başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vladious

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın çok acil bir durum.Kardeşim 19 yaşında bir anda hal ve hareketleri,bakışları değişti.Sürekli birilerine saldırma hissi var.Arkadaşlarını tehdit etmeye başladı.Bıçakla anne babamı arkadaşlarını tehdit etmeye başladı.Psikiyatr tedavi etmeye çalışıyor ama 6 aydır hiçbir faydası yok.Ne yapabiliriz Lütfen yardım edin evimizin huzuru hiç kalmadı.Hepinizden şimdiden özür diliyor ve affınıza sığınarak yardım istiyorum.

emreyaqci

Kayıtlı Üye
Kardeşim geçmiş olsun bence bu psikolojik bir durum uzmanlar tarafından hastanede bakım görmesi tarafındayım.

vladious

Kayıtlı Üye
Kardeşim cevabın için teşekkür ederim.Elbette ben psikolojik tedavilerini devam ettiriyorum.Ama pek bir fayda göremiyor. Benim diyeceğim şu ki ilaca alışmasın bedeni.Onun için belki bir dua duasını alacağımız birisi olabilir.

Bizim evimizin duvarlarına yapışmış bir hayvanın kuyruk yağı vardı.Onu söküp attık.O gün bugündür kardeşim değişmeye başladı.Okuldan soğudu.Domuz yağı büyüsü diye bir şey duydum.O nasıl bozulur acaba.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Dr. House da böyle bir konu işlenmişti. Epifiz bezine ve hormonlarına baktırın . Epifizdeki tumor 've hormon duzeninin bozulması da böyle bir şey yapabiliyor. Bilimsel ihtimallerden biri. Siz bence baktırın.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Öncelikle Merhaba,
Kardeşinizin yaşamış olduğu durum psikolojik olmaktan öte bence "ilgilendiği konuların üzerinde yaptığı etki" olabilir. Örnek veriyorum, metafizik ile ilgilenen biri genellikle içine kapanık ya da inzivaya çekilmişcesine davranışlar sergiler, bunun nedeni ise bizim ülkemizde metafizik kavramının yeteri kadar önem görmemesidir."
Şunu belirtmek istiyorum sonuç olarak kardeşinizde ki bu ani değişimler ya da psikolojiktir ya da ilgilendiği alanın üzerinde yarattığı etkiyi yansıtma şeklidir. (Dövüş sanatı ile ilgileniyorsan daha sinirli ve asabi olmak gibi mesela) bence ana sorun ilgi alanı derim ben.

zfrkrblt

Kayıtlı Üye
hem metafizik hemde bilimsel alandan profesyonel yardım alabilirsiniz.Dert varsa dermanıda vardır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ü

Üye silindi 57044

Anlattıklarına göre psikotik bir durum söz konusu.. Sadece anlık saldırsa ve öfke patlaması yaşasa doğal derdim.. böyle bir durumda saldırgan taraf pişman olup özür diliyor zaten genellikle.. 6 aydır aynı saldırgan tavırla devam ediyorsa psikotik bir durum söz konusu.. Hiç özür dilemedimi sizden? hiç böyle davrandım ama kendimde değildim filan demedimi? 6 aydır hep aynı saldırgan tavır içerisindemi??

vladious

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar en son psikoloğun verdiği iğne yapıldı.Maalesef iğne üzerinde ters etki yaptı ve simdi yataktan hiç çıkmıyor ve sürekli uyuyor.Yarın doktoru değiştireceğim.Bir de hocaya da okuttum.Hoca dedi biri bir parça yiyecek vermiş buna bu da yemiş.O yiyecekle de sihir yapılmış.Etkisi geçer dedi tüm bu davranışları o sihrin etkisiyle isteksiz yapıyor dedi.Bekliyoruz bir afet gibi bizi buldu inşallah etkisi geçer.Bir de esmaul hüsna ile bunu yok edemez miyiz?

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar en son psikoloğun verdiği iğne yapıldı.Maalesef iğne üzerinde ters etki yaptı ve simdi yataktan hiç çıkmıyor ve sürekli uyuyor.Yarın doktoru değiştireceğim.Bir de hocaya da okuttum.Hoca dedi biri bir parça yiyecek vermiş buna bu da yemiş.O yiyecekle de sihir yapılmış.Etkisi geçer dedi tüm bu davranışları o sihrin etkisiyle isteksiz yapıyor dedi.Bekliyoruz bir afet gibi bizi buldu inşallah etkisi geçer.Bir de esmaul hüsna ile bunu yok edemez miyiz?

Sihir ne hocam allasen

Tahu

Kayıtlı Üye
Bu durumlar hep var mı yoksa ara sıra nöbet olarak mı geçiriyor?
Şu iki şeyden şüphelenin;
1. Flakka kullanımına özeniyor olabilir.
2. Kendini şeytana adamaya çalışıyor olabilir. Bu büyük bir aptallıktır. Ama kandırılmış olabilir.

Tahu

Kayıtlı Üye
Kişinin okul ortamı varsa, inceleyin. Birileri onu psikolojik olarak etkiliyor ya da yanlış yola çekiyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...