Kendi kendini kontrol edebilme?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lilith.93

Kayıtlı Üye
Merhana küçüklüğümden bu yana paranormal şeyler yaşadım küçükken hoşuma gitsede artık kontrollü ilerlemek istiyorum. Küçükken ailem hep bir hayali arkadaşım olduğundan bahsederdi ve bu uzun yıllar sürmüş fakat hiç hatırlamıyorum küçüklüğüme dair her şeyi hatırlamama rağmen onu hatırlamıyorum. Öfkelendiğim zaman kendimi kontrol edemiyorum ve karşı tarafa veya bulunduğum ortama zarar verebiliyorum. Kimi zaman ufak bir sıyrıl, takılma , ayağını bir yere çarpma vs kimi zaman odada bulunan şeylerin şeylerin kırılması ile sonuçlanıyor. Sık sık sesler duyuyorum anlayamadığım. Düşündüklerim ve rüyamda gördüklerim gerçek oluyor. Sürekli aşırı bir dejavu yaşayıp ortamdan kopuyorum , duygularımı kontrol etmede zorlanıyorum. Fal bakabiliyormuşum yeni farkettim söylediklerim çıktı ama ben aşırı rahatsız edildim. Kontrol edemiyorum ve korkuyorum artık olan şeylerden. Ben ne yapmalıyım? Yanlış yere konu açtıysam özür dilerim şimdiden ...

Silverfş

Kayıtlı Üye
Öncelikle sinirinizi kontrol etmek için bir uzmandan yardım alabilirsiniz yada çeşitli meditasyonlar ile kendinizi gevşetip aslında bu kadar agresif olmamanız gerektiğini kendinize telkinlerde bulunabilirsiniz. Rahatsız edilme konusunda şöyle söyleyebilirim onlarla ilgili kafanızı çok yormazsanız yada kontrol altına almak fal bakmak için zorlamak gibi eylemlerde bulunmazsanız size rahatsızlık vereceklerini sanmıyorum tabi büyü vb bir durum yok ise ortada. Bu konu içinse bu konudaki uzman birine bakım yaptırmanızı öneririm . İyi forumlar

lilith.93

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim evet öfke kontrolü ve panik atak için yardım alıyorum psikiyatr tarafından. Öte yandan bir aile dostumuz hocaya götürdü ücretsiz olarak bişiler yaptı sana bulaşmışlar dedi okudu bişiler yazdı ama bir etkisi olmadı

Silverfş

Kayıtlı Üye
Malesef ne kadar gönüldende yapmış olsa bazen yapılan çalışmalar yetersiz olabiliyor bu konularda daha tecrübeli biri tarafından yardım almanızı tavsiye ederim bakım için urum yada yule sizlere yardım edebilir mesaj atarsanız

Mistik_nur

Kayıtlı Üye
Merhabalar.benim enerjim mi fazla yoksa baska bisey mi var anliyamiyorum.mesela esim.video izliyor telefondan ben gelince video acilmiyor.yillardir pasta yapan görümcemin firindaki kekini görünce ne güzel kabarmiş diye icimden gecirdim bikac saniye baktim, ve kek tamamen icine çöktü.?
Geçen gün eczaneye gittim reçetenin fotokopisini istedim ama isterken de icimden bi ses bi sorun cikacak dedi.recete paramparca oldu sıkıştı ve fotokobi makinasi bozuldu.evdeki ampüller fazla dayanmiyor sönüyor.tv çalışırken kendi kendine kanal değiştiriyor.mesela evde olmayan yiyecek bişeyler oluyor, tembellikten gidip almiyorum yemiyorum, akşam mutlaka o istediğim eve gelmiş oluyor( kimseye getirin falan demiyorum)
Daha başka şeyler de oluyo da şimdilik aklima gelenler bunlar.bunların tanımı nedir.kontrol etme gücünü ve psişik yetenekleri nasıl arttirabiliriz? (Tabiki bunlar başkasının iradesine hükmetmemek şartı ile) cevaplarsaniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Merhaba.Siz de ki durumu bilemiyorum fakat sizin pozitif düşünmeniz lazım yoksa zarar verirsiniz mesela verdiğiniz kek örneği gibi.Bi arkadaşınızın birseyi hoşunuza gider başına birşey gelir kötü bi durum olur arkadaşınız için.Daha dikkatli olun :)

Hüsrev

Banlı Kullanıcı
Klasik arkadaşlar, biz bütün gelişimleri nefes ile başlatıyoruz.Yolunuz ne olursa olsun bu soruları soruyor iseniz nefes ile başlayacaksınız.
Haritanız hep şöyle olsun:
1-Psişik yetenekler çok ince enerjilerdir, o yüzden hem kendinizi hemde yaşadığınız mekanı sık sık temizleyin.Toz kesinlikle olmamalı tuz sirke çokça kullanın.
2-Nefes almayı bilinçli hale getirmek bütün çalışmaların yapı taşıdır..Gün içinde sık sık bilinçli nefes almalısınız.
3-Oku araştır bu işi bilen insanlarla bol bol konuş ve inancına göre de ibadet et.

Bütün bunlar düzenli hala geldikçe kendinizde olan bütün bu şeyleri analiz edebilceksiniz.Yoksa buradan kim ne derse desin boş laf.Profesyonel bakım veya sizi birebir görmek dışında psişik aktiviteden söz edemeyiz.Çalışıp öğrenin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...