Künye Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

' ' BlacK

Kayıtlı Üye
İş
Silahlı Kuvvetler
Öncelikle Esenlikler dilerim,
Ben Askeri Öğrenciyim,bu sebepten ötürü künye harici kolye,tılsım vb. şeyleri takamıyorum.Taburumuzda bu olaylarla çok yakından ilgilenen bir üst devrem vardı.Bana künyemi tuzlu suya batırıp çıkarmam gerektiğini söylemişti,sebebini merak etmiş fakat rütbeden ötürü sormaya çekinmiştim.Buradan sormak istedim;
Tuzlu suya batırmak ne gibi bir etki yapacak bana/künyeye?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tuzlu su bazı doğal taşların arındırılmasında kullanılır fakat künyeyi tuzlu suya batırmanızı istemesini anlamadım.
Bir de sirkeli su var o ise doğal taşlar ve eşyaları arındırmada kullanılır.

Herhangi bir önem arzetmiyor o işlem.

Mithra

Kayıtlı Üye
Tuz popüler​ dizi Supernatural işleniyor burada ki öğretiye (Alexis Crowley) göre saflığın ve korunmanın simgesi.Tai dediği gibi arınma da kullanma maksadı ile olabilir.Künyenin içerisinde yapan, basan, dokunan kişilerin enerjisine karşı bir ihtimal demiştir.Bu işlemi yaparken doğal tuza bu maksatla niyet edilerek enerji programlanır.Su ise bilindiği gibi çok kısa sürede niyete göre şekil alıyor.

' ' BlacK

Kayıtlı Üye
İş
Silahlı Kuvvetler
Tuzlu su bazı doğal taşların arındırılmasında kullanılır fakat künyeyi tuzlu suya batırmanızı istemesini anlamadım.
Bir de sirkeli su var o ise doğal taşlar ve eşyaları arındırmada kullanılır.

Herhangi bir önem arzetmiyor o işlem.

Evet,bende öyle biliyordum.Tuhaf geldi bir künyeyi tuzlu suya batırmak.Diğer taşları takmamız maalesef ki yasak onun için de söylemiş olabilir diye düşünüyordum.
Bilmiyorum çok önemli bir ayrıntı mı fakat ben izinde iken yaklaşık bi 6-7 gün eski kız arkadaşım takmıştı künyemi.Onunla bir ilgisi olabilir mi acaba?

Tuz popüler​ dizi Supernatural işleniyor burada ki öğretiye (Alexis Crowley) göre saflığın ve korunmanın simgesi.Tai dediği gibi arınma da kullanma maksadı ile olabilir.Künyenin içerisinde yapan, basan, dokunan kişilerin enerjisine karşı bir ihtimal demiştir.Bu işlemi yaparken doğal tuza bu maksatla niyet edilerek enerji programlanır.Su ise bilindiği gibi çok kısa sürede niyete göre şekil alıyor.

Her konuda niyet edebilir miyim yoksa sadece künye ile alakalı terfii vb. konularda mı niyet edeceğim?

Mithra

Kayıtlı Üye
Üstünüz büyük ihtimalle bir üst mesajdada belirttiğim üzere başkaların negatif enerjilerine maruz kalmamanız adına demiştir.Arınmaya yönelik bilgiye sahibim, dediğiniz majikal işlemleri bilmiyorum yüzeysel olarak şunu diyebilirim ki dediğiniz durumlar için enerji yükseltme, programlama, yönlendirme bilmeniz gerekiyor.

' ' BlacK

Kayıtlı Üye
İş
Silahlı Kuvvetler
Üstünüz büyük ihtimalle bir üst mesajdada belirttiğim üzere başkaların negatif enerjilerine maruz kalmamanız adına demiştir.Arınmaya yönelik bilgiye sahibim, dediğiniz majikal işlemleri bilmiyorum yüzeysel olarak şunu diyebilirim ki dediğiniz durumlar için enerji yükseltme, programlama, yönlendirme bilmeniz gerekiyor.

Bilgim olmadığını bilmesine rağmen bunu yapmamı söyledi.Herhangi bir arınma sağlar mı tuzlu suya batırmam?

Eria

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimalle dezenfeksiyon işlemi için böyle bir öneride bulunmuşlardır. Enerjisel anlamda arındırma işleminin akıllarına dahi gelmediğini düşünüyorum.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Öncelikle Merhaba,
Tuz eski Yunan da ve Hindistan da aynı zamanda bir çok dinde arınma, arındırma anlamında kullanılmaktadır. Tuz kimya da bir asit ile bazın tepkimeye girmesi ile oluşan maddeye verilen isimdir lakin kutsal tuz, himalaya tuzu vb gibi bir çok tuz çeşidi bulunmaktadır. Arkadaşınız eski bir ayin den haberdar olabilir ya da arınma anlamında bu bilgiyi size aktarmış olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...