Dün Okuduğum Dualar ve Gördüğüm Rüya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Slytherin37

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese hayırlı akşamlar, siteyle dün tanıştım ve gerçekten çok hoşuma gitti öncelikle bize böyle bir site sunan yönetime ve değerli üyelere çok teşekkür ediyorum. Dün böyle bir bilgi yoğunluğuyla karşılaşınca çok meraklı bir şekilde bir çok konuya göz attım, istediğin kişiyi rüyada görme, şahmeran duası gibi duaları görünce hepsini uyguladım ve istediğim kişiyi rüyada görmek kısmını yapmak için tüm denilenleri yaptım ve bir isteğim olduğu içinde şahmeran duasını ve rahat uyumak için bir dua okudum sitede bulunan.

Sabah 5 gibi yattım ve uyuma sorunum olduğu için çok zor uykuya dalıyorum yani yatağa yattıktan sonra sürekli kafamda düşünceler oluyor hem hayata dair hemde "şimdi nasıl uyuyacağım ki" "acaba ne zaman ve nasıl uykuya dalacağım" gibi soruları aklımdan atıp istediğim kişiyi rüyamda görmeme yarayacak olan 2 esmaül hüsnayı okuyup durdum rüyam da ailemle ilgili çok garip rüyalar gördüm çok pis rüyalardı inanın buraya yazamıyorum bile utancımdan o kadar pis rüyalardı ve böyle tek gözlü bir yaratık gibi bir şey gördüm rüyam da ve ailemi çok pis şekilde gördüm şoka giriyordum resmen rüyamda ailemi görünce daha sonra o tek gözlü yaratık gibi bir şey kafası çok büyüktü vücudu çok kiloluydu iğrenç bir yaratıktı yani. Rüyam da istediğim kişiyi göremedim sorum ise şu tabi ki yorumlayarak cevap vereceksiniz fakat bu bilinçaltımdan mı kaynaklanmıştır çünkü dün sitede garip büyü resimleri gördüm dün gördüğüm yaratığa benzeyen şekil de acaba ondan mı kaynaklanmıştır yoksa ettiğim duaları hazırlıksız ve abdestsiz bir şekilde yaptığımdan korkutulmuş olabilir miyim ? şimdiden çok teşekkür ederim biraz uzun oldu ama umarım cevap verirsiniz tekrardan iyi forumlar hayırlı akşamlar.

Silverfş

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar öncelikle daha önce görmediğinizi varsayarak söylüyorum burda gördüğünüz çizimler sizi etkilemiş olmalı ve rüya görmeye kendinizi odaklayarak uyumanız sonucu bu tip bir rüya görmüş olma olasılığınız çok yüksek . Umarım yakında yaptığınız çalışmalar ile ilgili net bir sonuç alırsınız. Sevgi ve ışıkla :)

Slytherin37

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar öncelikle daha önce görmediğinizi varsayarak söylüyorum burda gördüğünüz çizimler sizi etkilemiş olmalı ve rüya görmeye kendinizi odaklayarak uyumanız sonucu bu tip bir rüya görmüş olma olasılığınız çok yüksek . Umarım yakında yaptığınız çalışmalar ile ilgili net bir sonuç alırsınız. Sevgi ve ışıkla :)
Evet ben de öyle düşünüyorum ilk defa o tarz büyü resimleri gördüm ve baya etkilendim :) açıkçası biraz korkuyorum da bu konular da bilginiz varsa müsadenizle bir soru soracağım; sitede bulunan şahmeran duası tarzında dualar etmek için herhangi bir şekilde korunmamıza gerek var mı ? yoksa normal bir şekilde bu duaları edebilir miyiz ? şimdiden teşekkürler.

Silverfş

Kayıtlı Üye
Dualar için korunma önerisine ihtiyacınız yok ama içim rahat etmiyor diyorsanız 21 adet Ayetel Kürsi ile kendinizi tüm negatif enerjilere karşı koruyabilirsiniz . İyi forumlar :)

Slytherin37

Kayıtlı Üye
Tamamdır çok teşekkür ederim size de iyi forumlar. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...