Durugörü mü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brvcgl

Kayıtlı Üye
Mesela rüyamda bir kişinin telefonla konuştuğunu ve ona hala uyumadım 1 gibi uyurum dediğini uyandığımda sorduğumda gerçekten uyumadığını ve 12-1 gibi uyumaya gitmesi Meditasyon vb. Tarzı hiçbir çalışma yapmıyorum bu olay A verilen isim nedir? Çok sıkta karşılaşıyorum özellikle rüyamda benim Hakkı'mda konuşulduğunu vb.

Kesin Deprem olacak diye hissediyorum uyku ve uyanıklık arasında ve sabah deprem oluyor

zena

Kayıtlı Üye
Gerçekleşen rüyalardan bahsettiğiniz için bana daha çok haberci rüyalar görüyormuşsunuz gibi geldi.

huaa

Kayıtlı Üye
Peki diyelim ki bir anda gözünüzün önüne bazı kesitler geliyor bir yerde bomba patlayacağını görüyorsunuz ve orada bomba patlıyor bu nedir ?

4

43887

Telapatik rüya görmüşsünüz.
Depremle ilgili rüyalar da eğer gündelik yasamda haber gibi herhangi bir kaynaktan dinlememisseniz, duymamışsanız hislerinizle ilgilidir. Yoksa bilinçaltıdır.

avla123

Kayıtlı Üye
bomba patlamasını görmen durugörü bu gerçekten çok güzel bir yetenek tabi kullanabilene çakraların ne derece düzenli çalışıyor buda önemli eğer reiki gibi evrensel enerji ile çalışıyorsan bunların pozitif etkisi üçüncü göz düzenli çalışanlarda bu durumlar ortaya çıkıyor farkındalık ve psişik kitapları okuyabilirsin yardımı çok fazla dokunur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...