Tarot Kartlarım ve Ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ineffable

Kayıtlı Üye
İş
Bir Garip İstatistikçi *.*
Öncelikle herkese selam olsun. :) Uzun zaman sonra ilk defa bir forum sitesinin büyüsüne kapılıp üye oldum ve birkaç gündür birçok farklı konudaki yazıları okudum. Benim sorunum biraz ilginç sayılabilir. Altı yıl önce bir arkadaşım tarafından tarot kartı hediye edildi bana. Fakat kendisiyle zaman içerisinde görüşmeyi kestik ve tarot bakmaya sonrasında basladım. Tarot kartlarım başka kişilere baktığımda doğru öngörü ve uyarılarda bulunmasına rağmen konu bana gelince ne yazık ki hiçbir konuda cevaplamıyor... Hemde ilk günden beri ve ben tarot kartlarımla ne kadar arkadaşlık ilişkisi kurmaya çalışırsam çalışayım (ki bana cevap vermeme sebebi olarak arkadaşlık kartı sunuyorlar her seferinde) sonuc hep negatifti. Bu yüzden bu tarot kartlarını değiştirmek istiyorum. bende kurmay yayınevinin vardı ve forumda okuduğum kadarıyla yeni başlayanlar için önerilen delta yayınevinin kartlarını istiyorum aslında ilk seferinde de o kartları istiyordum belki de bu istek yüzünden oldu bu durum. Ama sorun şu ki bu kartları nasıl elimden cıkarabilirim öylece atılmayacağını biliyorum. Ve son olarak da yeni kartlarımla arkadaşlık ilişkim için neler önerirsiniz :)

Umarım cok gereksiz yazdığımı düşünmezsiniz, şimdiden yorum yazacak arkadaşlara teşekkür ederim :)

4

43887

sn üyemiz kartlarla sıkıntı yaşadığınızı söylemektesiniz. Anlattıklarınıza bakılırsa bağ güçlü değil, o yüzdende yanıt alamıyorsunuzdur. Ya da kartlar gösteriyor siz göremiyorsunuz.
Kartlara negatifsiniz yani bakış açınız, yayın evleriyle bağlantılı değil. Yayın evi fark etmez.
Rider Waite tarot destesi ile başlayabilirsiniz mümkünse yerinden gidip alarak enerjinizin tuttuğu desteyi seçin.
Diğer kartları elden çıkarmak istiyorsanız başka bir tarot severe hediye edin. Ya da elementlerle buluşturun.
Kartlarla bağınızı güçlendirmek için sitemizde konular mevcut. Araştırın tatmin olursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...