Aura Güçlendirmek

Mithra

Kayıtlı Üye
Basit bir enerji çekme uygulaması birçoğumuz biliyordur.Amaç aurayı güçlendirmek bundan önce çakra meditasyonu yapmanızı tavsiye ederim.Sağlıklı bir aura size dışardan gelecek olumsuzluklara karşı direnç gösterecek ilk kale(Bir ürün ve hizmet tanıtırken size katacağı şeyler genelikle söylenir).Bu gönderi şifa sisteminde öğrendiğim ve değiştirilmiş bir hali aslında benim hiçbir katkım yok.

Öncelikle duş veya abdest yada sadece ense, alın ve kolları yıkayabilirsiniz hiç yapamıyorsanız sadece elleri yıkamakta faydalı.
Ardından sizi alfa konumuna getirecek şekilde nefes alın (bu duruma zihinsel bir sessizlik olarak tarif edebilirim, sıfır düşünce beden hissizleşir.)4+4+4+4 nefes uygulaması ile zikir, enerji çalışmaları, şifayla çalışırken ve meditasyon her türlü çalışmada olmazsa olmazımız.4 saniye nefes alın 4 saniye tutun 4 saniye bırakın ve 4 saniye almayın mabette majilerde nefes tekniği olarak geçmekte.Derinleştikten sonra imaje edeceğiz şöyle

Evrenden kırmızı, beyaz veya mor size kalmış birini seçin enerjiyi çekeceğiz çekerken "Allah" diye zikredeceğiz bunu akan bir nehir gibi düşünebilirsiniz evrenden geliyor odanıza ordan avuç içlerinize avuç içlerinden içinize akıyor ve siz o enerjiyi dönüştürüyorsunuz bunu yaparken olumsuz duygular yüklemeyin sevgi, mutluluk ve benzer duygular olsun ve sol kolunuzdan avuçlarınıza avuçlardan ise etrafınızda daire şeklinde akıyor ve oluşuyor sizi çevreliyor çevreledikten sonra siz daha önce yaptığınız olumlamaları bu daireye damgalıyorsunuz örneğin
“kendimi seviyorum” pembe renkte damgalıyorum “kendimi seviyorum” pembe renkte oluşturduğumuz daireye yapışıyor örneğin
“kendimi çekici buluyorum” bunuda kırmızı renkte damgalıyorum bu şekilde daire renk cümbüşü oluyor gibi bir süre sonra iç sesiniz bitti dediğinde bitirirsiniz bittikten sonra ellerinizi yıkayın.
Enerjiyi çekerken terleme, soğukluk, sıcaklık ve kemiklerde ağrı olabilir geçicidir, hiçbiride olmayabilir.Birde alfa konumun da uyuyakalabilirsiniz.

Allah diye zikretmemizin sebebi çok güçlü enerjiye sahip tabi amaca göre 99 isim arasından seçilip bulunabilinirdi örneğin Müheymin, Hafız gibi.
Renkler kendine has bildiğiniz gibi frekansları vardır titreşimleri ve dalga boyları ben yaparken içimden kırmızı renk geçti, siz beyazda, meleklere atfedilmiş bir renk veya ilahi renk olduğu belirtilen moruda seçebilirsiniz.
Renk cümbüşü diye tabir etmemin nedeni aura heran değişkenlik gösteren bir yapı.
Uygulamayı yapıyorum insiye olduğum şifa sistemindede aura ve çakra için olanıda var böyle bir yolada başvurdum.Sonuç olarak "Allah" diye zikrettiğimde şifa sisteminde ki gibi belirtiler oldu (terleme, sıcaklık, soğukluk, alfa konumu ve çakra fonksiyolarındaki dengeleme sonrası ders nitelikli rüyalar)
Günlük olarak topraklanın, sabah kalktığınızda kahve yerine limon suyu için(suyunu sıkıp sıcak suyla içmek) çok faydalı :)

Bu şekilde yaptım bu şey doğrudur demiyorum.içimden geleni yaptım inandığım şekilde.Eksiklikleri varsa ki olabilir mabed eminim düzeltecektir.
Kaynak:Ben
#Aura
#Enerjiçekmek

nuranee

Kayıtlı Üye
İmaje edemiyorum yapamıyorum o kısmı, göz kapaklarım çok titriyor sonra gözüm açılıyor yada başka bi yerde gibi hissediyorumve korkunç kişiler giriyor korkuyorum yine açıyorum gözümü , 3.gözümü nasıl güçlendirebilirim ben ya ( yardım edin

Gözümü kapattıgımda çok güçlü bi parıltı görüyorum , ama ben gercekte aura gören biriyim,çivit mavisi renginde alev mavisi de denilir

Mithra

Kayıtlı Üye
Öncelikle açtığınız son konular da kolay kolay bulamayacağınız cevaplar var, kısaca araştır demek yerine emek verilmiş sözler bulunuyor :).Yol gösterilmiş! Üstüne ekleyecek yetkinlikte biri değilim, umursayın.

nuranee

Kayıtlı Üye
Öncelikle açtığınız son konular da kolay kolay bulamayacağınız cevaplar var, kısaca araştır demek yerine emek verilmiş sözler bulunuyor :).Yol gösterilmiş! Üstüne ekleyecek yetkinlikte biri değilim, umursayın.

Anlamadım ....

nuranee

Kayıtlı Üye
Anladım. Size göre yol gösterilmiştir benim yapamadıgım teknikler var. Üstüne ekleyecek yetkinlikte biri oldugunuzu düşünmüştüm ,değilmişsiniz bende başkasına sorarım. Teşekkürler

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
ria3 senin yetenekleri geliştirmen için zikir çekmen lazım. Uygun bir zikir bulup çekip görüntüyü netleştirebilirsin. Zikirleri araştır.

nuranee

Kayıtlı Üye
ria3 senin yetenekleri geliştirmen için zikir çekmen lazım. Uygun bir zikir bulup çekip görüntüyü netleştirebilirsin. Zikirleri araştır.

Oh be şöyle net bişey deyin ,Allah razı olsun taykel araştırıp zikirle güçlendireyim haklısın sınavdan sonra başlicam zikirlere :Angel_anim: (imaje tekniğine cinler karışıyor)

nuranee

Kayıtlı Üye

İmaje tekniğine cinler karışıyor,zikir mantıklı çok teşekkür ederim taykel ,araştırıcam

Ü

Üye silindi 62166

Aura görmek gerçekten gizemli bir yetenek Ama çok nadir insanlar bunu görebiliyor.. Bunu yapmak için insanın sürekli okuması sürekli araştırması lazımdır.

nuranee

Kayıtlı Üye
Aura görmek gerçekten gizemli bir yetenek Ama çok nadir insanlar bunu görebiliyor.. Bunu yapmak için insanın sürekli okuması sürekli araştırması lazımdır.

Çok teşekkür ederim tsubasa06 , şu sınav inşallah güzelce bi geçsin , okuyup araştırıcam ciddi bi şekilde, şuan herşey çok düzensiz işliyor

Ü

Üye silindi 62166

Çok teşekkür ederim tsubasa06 , şu sınav inşallah güzelce bi geçsin , okuyup araştırıcam ciddi bi şekilde, şuan herşey çok düzensiz işliyor

Rica ederim umarım düzelir herşey. Rabbim yar ve yardımcın olsun...

Jagged

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın bişey sorucam.
Ateist yada deist birisi için tavsiyeniz varmı ?
Benim bildiğim kadar aura ve çakra dinle alakalı değil.
İyi forumlar.

nuranee

Kayıtlı Üye
İyi forumlar.

Benim bu konuda hiç fikrim yok ama yeteniğimi zikirle geliştirebilirsem eğer ,ve bi değişiklik olursa sana yazıcam

Berliner

Kayıtlı Üye
auraların gelişmesi farklı farklı yollarla olur. İslam dini mensupları zikir çekerek açar ki en doğrusu da budur. zira diğer tarzlarda açılan auralar ile ulvi yani melek hadim v.b gibi ruhanilerin görülmesi mümkün değildir. Size melek diye görünen cinden veya o tarz bir ruhaniden başka birşey değildir. Kaldı ki her zikir çekerek açılan aura ile zaten melek ve hadim v.b gibi ruhanilerle bile iletişime geçmeniz çok çok zor ve çok ileri aşamalardır.

Ama madem deist veya ateist birinin yapabileceği birşey istiyorsunuz. her dinde her lisanda ortak olarak kabul edilmiş birkaç husus vardır.
bunlardan biri hayvansal gıdalardan uzak durmak, aç kalmak yani sofradan doymuş olarak kalkmamak diğer tabir ile, ikincisi ise halvetde yaşamaktır. bu iki işlem olduğu takdirde auralarda güclenmeler olur. Bakınız hindistanda her sokakta bir medyuma rastlarsınız.. bunun sebebi hayvansal gıdalardan uzak durmalarındandır..

Bunu yaptığınız takdirde birşeyler olur ama ben tavsiye etmiyorum. zikirsiz yapılanlarda görecekleriniz savunmasız olacağınız için sıkıntı yaratabilir. bu durumdan vazgeçme gibi durumlarda iş işten geçebilir çok büyük sıkıntılar , rahatsız edilmeler v.s yaşayabilirsiniz.

Berliner

Kayıtlı Üye
Ek olarak zikir ile yapılan açılmalarda da mutlaka ve mutlaka işin ehli birinin gözetimi altında devam ediniz. yoksa yine sıkıntılara mağruz kalabilirsiniz.

nuranee

Kayıtlı Üye
Ek olarak zikir ile yapılan açılmalarda da mutlaka ve mutlaka işin ehli birinin gözetimi altında devam ediniz. yoksa yine sıkıntılara mağruz kalabilirsiniz.

Benim bi hocam yok, ve 3.gözüm ile ilgiliproblem var çivit mavisi auraları 2gözümle görüyorum 6 yıldır yavaş yavaş açılıyor bi arkadaş zikirle güçlendir dedi sınavdan sonra zikire başlicam ama uğrak var bana bi yol gösterirmisin lütfen

nuranee

Kayıtlı Üye
Gözümü kapatıncada bişeyler görüyorum durugörü gibi. Ben çok değişik şeyler yaşıyorum.

Furking

Kayıtlı Üye
İyi forumlar.

Dinle alakalı değil derken? :)
Din hakkında konuşabilmek için öncelikle "din nedir?" sorusuna doğru bir cevap vermek gerekir. Din bir firma yahut bir şirket değildir, birbirine ayrılmış markalar halinde din (ler) de değildir. Din bir sistemdir. Bir bütündür. Bir bütünlüğün içindeki sistemdir.
Yani tüm bu ilahi sistemdeki hiçbir şey bu sistemden bağımsız değildir. Evet aura da dindendir. Fiziksel beden de dindendir. Hepsi bu sisteme ait parçalardır.
Ayrıca henüz beynin bir çok işlevini (telepati-kineziler-görüler-seziler vs) hazmedememiş ateizm, aura ve çakranın varlığını nasıl kabul edebiliyor? Bu pek mantıklı! değil. :)

Berliner

Kayıtlı Üye
yol gösterici olmadan bu iş çok zor. ne ile karşılaşacağını bilmediğin için önlem de alamazsın ne yapacağını bilemezsin. Her zikir de rastgele çekilmez adabı , gereklilikleri şartları vardır. en başta sıkı koruma gerekir.

Arkanda sana kol kanat gereken koruyan biri yoksa bilhassa zikir ile açarken rahatsız ederler. Şimdi neden aura güçlendirerek zikirsiz açanlar korkutulmuyor da zikirle açınca sıkıntı yaşanıyor gibi bir soru aklına gelebilir. Bunun cevabı şudur, sen aura uygulamaları ile zikirsiz açtığın zaman görüş imkanın senin çakralarının açıklığı ile birlikte bir de karşındaki ruhani ile alakalıdır. o sana istediği gibi görünür. istemezse hiç görünmez. Ama zikir ile açılan da olay sende ve senin çakralarında biter. yani senin görüş kontrolün sendedir.
Sufli varlıklar imkan bulurlarsa insanları kullanmayı severler. Sen de ancak onun sana göründüğü gibi onun senin onu nasıl görmeni istediği gibi görürsün. Tamam sen çakranı aşmışsın ama o nasıl görünmek isterse o şekliyle görünür ona göre iş yapar istersede hiç görünmez. Zikirde böyle problemler yaşamazsın.
Bu dediğimi yabancı ülkelerin forumlarına bakarsan daha iyi anlarsın. adamlar ifritlere melek gözüyle bakıyor. çünkü adama öyle görünüyor kandırmak ve kullanmak için... Gerçek haliyle görünseydi birdaha korkusundan çağırmazdı zaten onu :)

nuranee

Kayıtlı Üye
yol gösterici olmadan bu iş çok zor. ne ile karşılaşacağını bilmediğin için önlem de alamazsın ne yapacağını bilemezsin. Her zikir de rastgele çekilmez adabı , gereklilikleri şartları vardır. en başta sıkı koruma gerekir.

Arkanda sana kol kanat gereken koruyan biri yoksa bilhassa zikir ile açarken rahatsız ederler. Şimdi neden aura güçlendirerek zikirsiz açanlar korkutulmuyor da zikirle açınca sıkıntı yaşanıyor gibi bir soru aklına gelebilir. Bunun cevabı şudur, sen aura uygulamaları ile zikirsiz açtığın zaman görüş imkanın senin çakralarının açıklığı ile birlikte bir de karşındaki ruhani ile alakalıdır. o sana istediği gibi görünür. istemezse hiç görünmez. Ama zikir ile açılan da olay sende ve senin çakralarında biter. yani senin görüş kontrolün sendedir.
Sufli varlıklar imkan bulurlarsa insanları kullanmayı severler. Sen de ancak onun sana göründüğü gibi onun senin onu nasıl görmeni istediği gibi görürsün. Tamam sen çakranı aşmışsın ama o nasıl görünmek isterse o şekliyle görünür ona göre iş yapar istersede hiç görünmez. Zikirde böyle problemler yaşamazsın.
Bu dediğimi yabancı ülkelerin forumlarına bakarsan daha iyi anlarsın. adamlar ifritlere melek gözüyle bakıyor. çünkü adama öyle görünüyor kandırmak ve kullanmak için... Gerçek haliyle görünseydi birdaha korkusundan çağırmazdı zaten onu :)

Çok güzel anlatmışsın eline sağlık teşekkür ederim bremer, fakat ne yapacagımı gercekten bilmiyorum, yaşım da küçük hocayım eğiteyim diyenlere güvenemiyorum çok kötü insanlar var, ben aura bile bilmezken nasıl açıldı nasıl görüyorum anlamadım yani 14 yaşımda baktıgım heryerrde çivit mavisi rengini görmeyle başladım şimdi 19 yaşım açılıyor görüşüm git gide, yavaş yavaş daha da açılıyor bazı insanlar yürürken arkalarında siyah bi çizgi görüyorum , karanlık ortamda kayboluyorum yani etraf değişiyor , sufli varlık var sanki kontrol ediyor uğrak yani arada geliyor ,buz gibi bazen dokunuyor ,bi kere onu karanlıkta görmüştüm pelerinli tacı vardı çok değişik , karacarsaflı kadınlar var arada geliyor daha çok rüyamda ..neyse bunu geceyim durugörü de oluyor bana gözümü kapatınca hatta bi kere gözüm açık yorganın içine baktıgımda kısa film izledim siyahbeyaz renkte. Kısa bi olay gösterildi gibi. Hala görüyorum alevmavisi renginde. Doktora da gittim çok şükğr sağlık problemim çıkmadı.zaten bebekliğimden beri sorunluyum, kusura bakma uzun yazdıgım için ((