Telekinezide çok ilerlersek ne olur?

limonnomli

Kayıtlı Üye
Telekinezi yeteneğimizi 1-2 yıl geliştirirsek neler yapabiliriz? 4 yıl geliştirdiğimiz zaman neler yapabiliriz? Doğaüstü(Chronicle) filmindeki gibi uçmak vb. şeyleri yapabilir miyiz? Teşekkürler.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sitede telekinezi bölümündeki konulara biraz olsun göz gezdirirseniz aklınıza gelmeyen soruların da cevaplarını bulabilirsiniz. Uçma için google'da "levitasyon gizlimabet" arattırın.

Furking

Kayıtlı Üye
Inancınıza ve çabanıza bağlı. 1 senede psikokinezi yapabilirsiniz de, 10 senede pis well bile yapamayabilirsiniz de..

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
1-2 yıl geliştirirsen kaşık bükebilirsin. 3-4 yılda cisimleri hareket ettirebilir +10 yılda ise kasırgalar fırtınalar depremler yaratabilirsin..

fako

Kayıtlı Üye
Potansiyel,hırs,inanç gibi bir çok etken mevcut. İnançtan kastım İslamiyet,Hristiyan,Musevilik gibi dinler değil. Bu konuda çok büyük beceriye sahip birini duymuştum; gören arkadaşlarım yaptıklarını anlattığında şaşkınlıktan küçük dilimi yutacaktım. Ve kendisi Pagan dinine mensup. Yukarıdaki yorumlarda denildiği gibi yıllarca basit uygulamalar yapamayanlar da var kısa sürede başaranlarda. Asıl olay sizin hırsınıza ve potansiyelinize kalmış. Bunları da size moral olması açısından yazdım yoksa cevaplar verilmiş.

jensına

Kayıtlı Üye
Hiç bir şey yapamazsın telenikezi diye bir şey yok olsa binlerce kişi bunu yapar kanıtlardı zaten. düşünsene bir yolda yürürken kaç tane ucan insan gördün ? ben cevap vereyim 0 dahada göremezsin.

Furking

Kayıtlı Üye
Hiç bir şey yapamazsın telenikezi diye bir şey yok olsa binlerce kişi bunu yapar kanıtlardı zaten. düşünsene bir yolda yürürken kaç tane ucan insan gördün ? ben cevap vereyim 0 dahada göremezsin.

Sizce bunu yapabilen insan kendini topluma gösterir mi ? Bilinç evrimi aşamasında olan birinden bahsediyoruz... Hoş, belki de sizin gibi düşünenler sayesinde göremiyoruz o kişileri.. :)

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Kişiden kişiye değişir.Herkesin belli bir seviyesi var aynı boy gibi.Ne kadar çalışırsak çalışalım gelebileceğimiz en uç noktaya gelir ve orada kalırız.Uçmak derken Chris Angel videolarına bakmanızı tavsiye ederim,lakin doğruluğu tartışılır.

mabedist

Kayıtlı Üye
Hele bir yapabilin de gelişmesini sonra dert edersiniz :)
Sizce bunu yapabilen insan kendini topluma gösterir mi ? Bilinç evrimi aşamasında olan birinden bahsediyoruz... Hoş, belki de sizin gibi düşünenler sayesinde göremiyoruz o kişileri.. :)
Sizce ne olacak kendini topluma gösterirse, istihbarat ajansları tarafından kaçırılıp deneyler mi yapılacak üstlerinde :D Böyle şeyleri yapabildiğini iddia edip kendini televizyonda gösteren bir sürü kişi var.

Furking

Kayıtlı Üye
Sizce ne olacak kendini topluma gösterirse, istihbarat ajansları tarafından kaçırılıp deneyler mi yapılacak üstlerinde :D Böyle şeyleri yapabildiğini iddia edip kendini televizyonda gösteren bir sürü kişi var.

Aslında aynı şeyi söylüyoruz sizinle fakat siz bunun farkında değilsiniz. Ayrıca ironi yapılacak bir durum olduğunu da sanmıyorum. Asıl farkındalık başlayınca farkedersiniz. İyi günler. :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı

Televizyonda görüp üst düzey sandıklarımız ya illüzyon yapıyor ya da yapabildiklerinin en iyisi zaten o. Ve emin olun telekinezide son noktada değiller. Geniş düşünün şimdi, şehir çapında bir deprem yaratabilmekten bahsediyoruz mesela. Bu raddeye gelen bir insan sizce başıboş mudur? Oraya gelesiye kadar ona ne kısıtlamalar gelip ve uyarılar yapılmıştır, dünya başıboş gibi görünse de hiiç öyle değil. Öyle insanları da tanımamak, bilmemek normal. Çünkü bu tarz faydasız veya zararlı durumları akıllarından bile geçirmezken tutup telekinezi yapıyorum dur ben şununla bir şov yapayım derdine düşmezler. Ki telekinezi nedir ki? Hayatta çok daha önemli şeyler var. Telekineziye inanmamak da garibime gidiyor ortada bir dolu inanılmaz durum varken telekineziye mi inanmamayı seçtiniz, ilahi :D

mabedist

Kayıtlı Üye
Televizyonda görüp üst düzey sandıklarımız ya illüzyon yapıyor ya da yapabildiklerinin en iyisi zaten o. Ve emin olun telekinezide son noktada değiller. Geniş düşünün şimdi, şehir çapında bir deprem yaratabilmekten bahsediyoruz mesela. Bu raddeye gelen bir insan sizce başıboş mudur? Oraya gelesiye kadar ona ne kısıtlamalar gelip ve uyarılar yapılmıştır, dünya başıboş gibi görünse de hiiç öyle değil. Öyle insanları da tanımamak, bilmemek normal. Çünkü bu tarz faydasız veya zararlı durumları akıllarından bile geçirmezken tutup telekinezi yapıyorum dur ben şununla bir şov yapayım derdine düşmezler. Ki telekinezi nedir ki? Hayatta çok daha önemli şeyler var. Telekineziye inanmamak da garibime gidiyor ortada bir dolu inanılmaz durum varken telekineziye mi inanmamayı seçtiniz, ilahi :D
Kanıt olmayınca tabi ki mantıklı olan inanmamaktır, kanıt göstermeden "nasıl inanmazsın" demenin mantığı ne ola ki :) Diğer "önemli şeyler" için de kanıt durumu aynı olduğundan onlara da inanmam çünkü mantıklı olan budur. Asıl inanmayana değil inanana şaşırmanız lazım :) Tabi sizin dediğiniz gibi böyle şeyler yapabilen kişiler varsa ispat gibi bir dertleri olmayabilir. Ama ispatın sebebi illa şov değildir, biz kanıt dediğimizde bu hep yanlış anlaşılıyor. Benim böyle bir yeteneğim olsa, derdim şov yapmak veya birilerine bir şeyi ispatlamak değil, sadece insanoğlunda düşünüldüğünden fazlası olduğunu göstermek olurdu. Ezoterik uygulamalarda sonuç alanlar için birilerine yeteneklerini göstermek yasak olabilir tabi ama bireysel olarak geliştirilen uygulamalarda böyle bir durum yok, burdaki telekinezi konusu gibi. Tabi dünyanın çoğu doğaüstü fenomenlere inandığı için rasyonel insanlar dışındakiler bunların doğruluğu nedir diye sormuyor. Benim parapsikoloji ortamlarında gördüğüm kadarıyla kimse bir şey ispatlama derdine düşmüyor ama bilim çevreleri bu konulara safsata gözüyle bakınca bilim insanları at gözlüklü olmakla suçlanıyor. Hal böyle olunca inanmayana "neden inanmıyorsun" diye sormamak lazımdır diye düşünüyorum. Böyle şeylerde "yapan var da açıklamıyor" gibi yorumlar mantıksız geldiği için öyle yorum yazdım. Yani ezoterik öğretilerde yasak olduğu için doğru olabilir ama her durumda böyle değil. Yoksa kimseyi yanlışlama veya yalancı çıkarma gibi bir derdim yok. Yapabilenin kendini kanıtlama gibi bir derdi olmayabilir de tabi.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
İnanıp inanmama durumu size kalmış, size niye inanmıyorsunuz diye sormadım, bana garip geldiğini söyledim. Tabii herkesin düşüncesi farklı olabilir.
Ama sizde şunu farkediyorum, ezoterik öğretilerde yasak olabilir vs diyorsunuz yani sizin de haberiniz var böyle durumlar ve yasaklar olduğundan. Bunu da kabul ediyorsunuz anladığım kadarıyla. Siz şimdi bu durumda telekineziyi inkar mı ediyorsunuz yoksa üzerini mi örtüyorsunuz veya inanmak mı istemiyorsunuz ben anlayamadım. Ona göre konuşalım yani.:)

mabedist

Kayıtlı Üye
İnanıp inanmama durumu size kalmış, size niye inanmıyorsunuz diye sormadım, bana garip geldiğini söyledim. Tabii herkesin düşüncesi farklı olabilir.
Ama sizde şunu farkediyorum, ezoterik öğretilerde yasak olabilir vs diyorsunuz yani sizin de haberiniz var böyle durumlar ve yasaklar olduğundan. Bunu da kabul ediyorsunuz anladığım kadarıyla. Siz şimdi bu durumda telekineziyi inkar mı ediyorsunuz yoksa üzerini mi örtüyorsunuz veya inanmak mı istemiyorsunuz ben anlayamadım. Ona göre konuşalım yani.:)
İnanmıyorum ve inkar ediyorum. Ama bunu parapsikoloji forumunda yazmanın anlamı da yok. Sadece inkar eden arkadaşa yapılan eleştirinin mantıksız olduğunu düşündüm. Konuyu açan arkadaştan da özür dilerim konuyu saptırdıysam.

Ori

Kayıtlı Üye
Yorumlara ve konuya bakarak şu yorumu dile getirmek isterim. Bana göre inanç farklılıkları kişiye göre yetenekleri ve potansiyelleri ortaya çıkarır. Hani kısacası inanç faktörü burada ki en önemli etkenlerden biri olduğundan ötürü, insanın gerçekten inandığı taktirde ve bunun emekle harmanladığınıda hesaba katarsak erişebildiği en uç sınıra erişmenin mümkün olduğunu düşünüyorum. Tabi bunlar kişiye göre gerçek olsun veya olmasın belli başlı ciddiyete sahip meselelerdir. O yüzden tatlı tatlı herkesin inancı kendine diyelim olsun bitsin. :)

jensına

Kayıtlı Üye
Nesneleri haraket ettirenlerin dünyada yasayan yaşam forumları oldugunu düşünüyorum insan bu tür becerisi yoktur. Yapıyorum diyen dünyamızda yasayan baska bir varlıktır. Baska varlıklar zaten bizden cok üst.

Furking

Kayıtlı Üye
Nesneleri haraket ettirenlerin dünyada yasayan yaşam forumları oldugunu düşünüyorum insan bu tür becerisi yoktur. Yapıyorum diyen dünyamızda yasayan baska bir varlıktır. Baska varlıklar zaten bizden cok üst.

Bence şuan kendinizi sınırlayıp bilincinizi kısıtlayarak kendinize çok büyük haksızlık ediyorsunuz. :)

Liona

Kayıtlı Üye
İlerlemek zor gelebilir çoğu kişi yalanladığı için önüne engeller çıkacaktır zaten kişi bi zamandan sonra yapamaz ise eğer bıracaktır.

T

Titania.

Bence telekinezinin bir sınırı yok. Yada diğer pişisik güçlerin. Herşey senin hayal gücünle alakalı. Sen istersen bir sınır koyarsın yada daha ileriye gidersin.