Ne Olduğunu Anlamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackeagle1

Kayıtlı Üye
Merhabalar, yeni üye olmam nedeniyle konuyu doğru yere mi yanlış yere mi açtım bilemiyorum affınıza sığınıyorum.
Öncelikle biraz uzun, ne olduğunu açıklayacak birileri çıkarsa çok sevinirim. beni çok etkileyen bir kaç olayı anlatmak istedim :)
Ben hisleri oldukça kuvvetli bir insanım ama bunun için hiç bir zaman hiç bir çabam olmadı, korkarım da zaten. Hiç tanımadığım insanların hayatlarını içimden bir ses bana söylüyor gibi sanki. Geçen ay gecenin bir yarısı uykumdan uyandım mutfakta su içip geri döndüm hafif bir çınlama desem değil fısıltı desem değil daha çok sinek vızıldaması gibi bir ses duyuyorum ama normaldir diye geciktirdim. Bu arada gerçekle rüya arasındaki ince çizgiyi algılayabiliyorum, rüya olmadığından kesinlikle eminim. her neyse yatağıma döndüm ve yatakta oturur pozisyondayım üzerimde de yorgan var, birden sanki 100 kiloluk bir adam çok ses çıkartacak bir yerden zıplıyor gibi güm güm güm ses duymaya başladım ama o seslerin evin içinde hangi odadan geldiği gözlerimin önünden geçiyor. kulaklarımı kapattım ve beyninin oyunları bunlar diyerek kendi kendimi teselli etmeye başladım ses iyice yakınlaşmaya başladı, bende kendimi yatağa attım ellerim hala kulaklarımda ama hiç bir etki etmiyor. sonra ayak ucumdaki masandan gelmeye başladı kalktım bakmak için ve aniden geriye doğru itildim. sonrası beni asıl korkutan olay oldu çünkü ben hala beynimin oyunları olduğunu düşünüyordum gözlerimi kapattım 5 saniye geçmemiştir ki adımla inanılmaz yakından bir fısıltı duydum gözlerimi açmadım ellerimi hareket ettirebiliyorum ayaklarımı hareket ettirebiliyorum ama kesinlikle gözlerimi açamıyorum gözlerimi tutuyorlar sanki, sağa sola dönmeye başladım ayağa kalkmak istiyorum bacaklarımı hareket ettirebiliyorum tam kalkıyorum derken geri yıkılıyorum olduğum yere, bir ara gözlerimi hafifçe ama çok hafifçe açtım ve karşımda incecik simsiyah duman mı desem çarşaf mı desem anlayamadığım bir şey gördüm o saniyeler içerisinde odamın rengi benim odamın rengi değildi ve o bana bağırıyordu ben sadece gürültü duyuyorum değişik şeyler neden bağırdığını asla anlayamadım ve olayı kurcalamadım hiç bir zaman anlatmadım da sonrasında gözlerimi açıp sürekli kırpmaya başladım ama istemsiz yapıyorum ve her kırpıp açtığımda farklı evlerde olduğumu görüyorum en son rahatladım ve yataktan aşağı atladım bu süre zarfında gözlerimi milim açabiliyorum ve tam olarak net göremiyorum karşı yatakta yatan kardeşimin yanına gitmek istedim ama sürünüyorum çünkü ayağa kalkacak enerjim yoktu, kardeşimde yatağın duvar kenarını hep boş bırakır kardeşimin üstünden kendimi boşluğa attım ve kolum duvarla temas edince yorganı üstüme atmamla gözümü açıp yatakta yattığım pozisyonda değilde ayakucunda başım olacak şekilde buldum kendimi sonrası malum ev halkını ayağa kaldırdım bağırarak, bir diğeri ise yine böyle uykudan uyandığım etraf birden beyazladı ve karşımda kör yaşlı ve zayıf sarı-beyaz saçlı ve saçları göğsünü kapatan bir kadın önünde kırmızı bir leğen gördüm arkasında da bir sürü cinsiyeti belirsiz ama kör saç yada tüyü olmayan çok kalabalık insan mıydı bilmiyorum hepsi acayip hareketler yapıyorlardı, kadın bana bakarak elinde beyaz ve yazıları olan bir kağıdı sürekli yırtarak leğene atıp suyu karıştırıyordu bir yandan da bana hararetli bir şekilde bir şeyler anlatıyordu ama ben ses duymuyorum kulağınız tıkanır ya aynı öyle bir şey. Uzun bir müddet hiç bir şey yaşamadım hissetmem dışında evde arkamdan yürüme sesleri, ya da biriyle konuşurken içimden ne söyleyeceğini tahmin etmem harici. Yeni yeni olan ise ve en merak ettiğim kendi gözlerimin içine kesinlikle ve kesinlikle bakamıyorum. ne bileyim yüzümü yıkarken yere bakıyorum başka yerlere bakıyorum ve insanlar sürekli gözlerinde tuhaf bir ışık var diyorlar. kendi gözümden korkuyorum böyle bir şey yoktu, benim gözümün içine bakamıyor insanlar sürekli kaçırıyorlar ve artık bu durumdan korkmaya başlıyorum. uyumaya yakın dualarımı ettikten sonra gecenin bir yarısı uyanıyorum ve kapıda bekleyen bir şey olduğunu hissedebiliyorum, üzerimde sanki bir şey var. musallat değil aşık olması değil ama yalnız hissetmiyorum kendimi ve gün içinde çalışırken dahi beynimden ilginç görüntüler yakalıyorum, özellikle dua okurken inanılmaz heyecanlanıyorum kalbimin atışını durduramıyorum korkmuyorum dua okumaktan elbet ama değişik bir his içerisindeyim. uzun oldu özür dilerim. bunun ne olduğunu bana açıklayabilecek arkadaşlar varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 15237

Öncelik ile geçmiş olsun . Size kısa bir önerim olacak ama işi tamamen kökünden çözecektir ..
Muhakkak yatarken abdest alın sessiz bir odaya geçin 7 ayetel kursi , 7 nas , 7 felak , 7 ihlas ,7 fatiha süresi okuyun ve yatın . Eğerki bu durumlar aynen devam ederse bunu yani okuma sayılarını 33'e çıkartın yine olmadı ise okuma sayısını 41 'e çıkartın Allaha emanet olun .

blackeagle1

Kayıtlı Üye
Merhaba, öneriniz için çok teşekkür ederim deneyeceğim, normalde ayetel kursi okumadan uyumuyorum ama ona rağmen oluyor, bazen biri başımı okşuyor bazen sabah uyandığımda alnımda parmak iziyle uyanıyorum biri bastırmış gibi. ne olduğu hakkında bir fikriniz var mı?

AMEE

Kayıtlı Üye
blackeagle1 yazını bir seferde soluksuz okudum. çok sürekleyici yazmışsın, bunlardan başka yaşadığın olay var mı,
Net olmamakla birlikte tahminlerimi belirteyim ilk olaya bakılırsa su içip dönerken bilmeden de olsa bir cinni varlığa basıp ölümüne sebep olduysan onun sesi olabilir aile fertlerinden biri de istemsiz yaptığın olaydan dolayı sana zarar vermeseler de korkutmuşlardır. 2.olayda da birinci olaydaki hadise için uykunda seni kendi mahkemelerine götürdüler arkasında gördüğün varlıklar ölen cinni varlığın aile fertleri yada kabilesidir. büyük ihtimal mahkemeden kurtuldun, sirkeli su veya normal suda yapılan büyü vs. işlemleri bozmak için yapılır. Ama bu varlıklar zarar veremeseler de yine peşindedirler. benim tahminlerim bu yöndedir. Ayetel kürsü 'yu okumamazlık etme.

blackeagle1

Kayıtlı Üye
blackeagle1 yazını bir seferde soluksuz okudum. çok sürekleyici yazmışsın, bunlardan başka yaşadığın olay var mı,
Net olmamakla birlikte tahminlerimi belirteyim ilk olaya bakılırsa su içip dönerken bilmeden de olsa bir cinni varlığa basıp ölümüne sebep olduysan onun sesi olabilir aile fertlerinden biri de istemsiz yaptığın olaydan dolayı sana zarar vermeseler de korkutmuşlardır. 2.olayda da birinci olaydaki hadise için uykunda seni kendi mahkemelerine götürdüler arkasında gördüğün varlıklar ölen cinni varlığın aile fertleri yada kabilesidir. büyük ihtimal mahkemeden kurtuldun, sirkeli su veya normal suda yapılan büyü vs. işlemleri bozmak için yapılır. Ama bu varlıklar zarar veremeseler de yine peşindedirler. benim tahminlerim bu yöndedir. Ayetel kürsü 'yu okumamazlık etme.

Merhaba AME,
Teşekkür ederim, 6 yıldan beri böyle oluyor, sadece dönem dönem geçiyor ve tekrar başlıyor. Su içmeye giderken de vızıltı duyuyordum kulak çınlaması gibi adeta. Bu aralar çok sık oluyor, özellikle son olarak bahsettiğim gözlerime bakamamak olayı beni şuanda etkiliyor. Dün gece otururken de gelip geçen bir şeyler görüyorum ama göz yanılması gibi değil, rüyalarım inanılmaz canlı oluyor kesinlikle fiziksel zarar görmüyorum algılarım inanılmaz açık, şunu da atlamayayım sürekli yanımda hissediyorum bu sabah alnımda baş parmak iziyle uyandım yüzümü yıkarken dokundum içine çökmüştü, tuhaf bilemiyorum. Aklım karışıyor. İlgin için çok teşekkür ederim.

AMEE

Kayıtlı Üye
Merhaba AME,
Teşekkür ederim, 6 yıldan beri böyle oluyor, sadece dönem dönem geçiyor ve tekrar başlıyor. Su içmeye giderken de vızıltı duyuyordum kulak çınlaması gibi adeta. Bu aralar çok sık oluyor, özellikle son olarak bahsettiğim gözlerime bakamamak olayı beni şuanda etkiliyor. Dün gece otururken de gelip geçen bir şeyler görüyorum ama göz yanılması gibi değil, rüyalarım inanılmaz canlı oluyor kesinlikle fiziksel zarar görmüyorum algılarım inanılmaz açık, şunu da atlamayayım sürekli yanımda hissediyorum bu sabah alnımda baş parmak iziyle uyandım yüzümü yıkarken dokundum içine çökmüştü, tuhaf bilemiyorum. Aklım karışıyor. İlgin için çok teşekkür ederim.

Algılarınızın aynısını yaşayan kişiler forumda mevcut. Tahiminim %90 durugörü , durugörü için forumda arama yapabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...