Zina Yapılmaması için

CıZGı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu dua zinadan kurtulmak içindir zevk için yapılmaz yapılsada ters tepki olur...

Bir erkeğin veya bir kadının bağlanması için bir arşın kadar çiriş alıp yirmidört saat kadar sirkede bırakılır.Bu ameliye bir arabi ayın son cumartesi günü (her ayın son cumartesi günü ) zuhal saatinde aşağıda yazılı ayeti kerimeleri birerkere okuyup filan kimsenin erkekliğini veya filan kadının şehvetini ve bütün endamını bağladım diyerek cirişe sıkıca bir düğüm atılır ve bu suretle 7 düğüm tamamlanır sonra ciriş rüzgara maruz bi yerde kurumaya terkedilir cirişteki düğümler açılmadıkça o erkek veya kadın zina edemez...

Dua : Ma ağna anni maliye .heleke anni sultaniye huzuhü fegulluhü sümmel cahime salluhü izez sema n şakkat ve ezinet ahiyen ahiyen li-rabbiha ve hukkatinna a'taynakel kevser fesalli li -rabbike venhar inne şanieke hüvel ebter

Kaynak:G.İ Kitabı

PUNKY

Kayıtlı Üye
Arabi ayın son cumartesisi her rumi takvimde son cumartesiye denk gelmez...

CıZGı

Kayıtlı Üye
Bilen arkadaşlar yapabilir şimdi ben uzun sürer ve kafa karıştırır diye yazmadım. :) Ama genede güzel açıklama yapabilen arkadaşlar varsa yazsın. :)

CıZGı

Kayıtlı Üye
çiriş kedi bağırsağından yapılan ip :D

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Çiriş bağırsak değil bitki kökünden kurutulmuş bir iptir.Ayrıca bunu uygulamıştım.İşe yaramadığını sanıyorum

zmr3581

Kayıtlı Üye
güzel bir uygulama fakat bize karşıda bağlanmazmı o şekilde.sonra kardeş kardeş bi hayat sürmiyelim kocamızla