Demonlar Hakkında Tecrübe Edinmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Smod

Kayıtlı Üye
Demonlar hakkında nasıl tecrübe kazanırız ? Nasıl sağlam bilgiler edinebiliriz ?

Çoğu okuduğum yerlerde tecrübeniz olmadan Demon çağırmayın gibisinden cümleler gördüm. Tecrübemizi nasıl kazanacağız ? Bunu merak ediyorum. Sağolun şimdiden...

Hopee

Kayıtlı Üye
Demonlar hakkında nasıl tecrübe kazanırız ? Nasıl sağlam bilgiler edinebiliriz ?

Çoğu okuduğum yerlerde tecrübeniz olmadan Demon çağırmayın gibisinden cümleler gördüm. Tecrübemizi nasıl kazanacağız ? Bunu merak ediyorum. Sağolun şimdiden...

Konu hakkında çok bir bilgim yok ancak şu bilgisiz halimle bile denesenizde başaramayacağınıza eminim zira bir demonu davet etmek için bile çok fazla enerjiye ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Tecrübenizi demonlarla kazanamazsınız. Çok daha basit varlıklarla konuşmaya başlamalı ve kendinizi böyle geliştirmelisiniz. Bunun bile deli gibi tehlikeli olduğunun da farkına varırsınız umarım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Öncelikle tecrübe olayı bazı etkenlere bağlı olarak oluşuyor..

-Soy, kan, ilim bunlar olmadan tecrübe elde edemez sadece musallat ve benzeri sorunlar elde etmiş olursunuz.

Bir de bunlar var tabi ki;

'' Goetia yı tabiri caizse yalayıp yutmuş olmanız lazım.
İbraniceye hakim olmanız gerekiyor
Çok iyi astroloji bilmeniz gerekiyor
Mukula ritüelini gerçekleştirmeniz gerekiyor
Demon ustalık testini tamamlamanız lazım.
888 savaçcı ritüelini yapmanız gerekiyor
Demonları tanımanız gerekiyor
Bilinen 8 lejyon var.
Her lejyonun 88 kralllığı var
Her varlığın minumum 2000 büyükşehir cini var (beylik diyelim buna)
Bu beyliklerin milyonlarca varlığı var. siz hangi demonu çağıracaksınız.
O demonun çağırma ritüeli, zamanı, saati, günü, tütsüsü, giysisi, sigili, çağırma duası gibi onlarca bilgiyi net bilmeniz gerekiyor.
Sihirli asanız , yüzüğünüz var mı, çağırma mabediniz var mı, bir majikal grubunuz var mı. Kurban ayinleri için maddi gücünüz var mı.
Diyelim ki çağıracağnız demonun kurbanı beyaz bir boğa. bu boğayı tek başınıza kurban verebilecekmisiniz.
Bağlantı çalışmaları için medyum yeteneğiniz var mı yoksa medyumunuz varmı. kendi kendinize transta ne kadar başarılısınız.
Göreceğiniz görüntülere psikolojik olarak ne kadar hazırsınız. neyin kendi düşünceniz, neyin sanrı, neyin varlığın etkisi olduğunu ayırabilecek yeterli astral deneyiminiz var mı
Varlıkların oyunlarına gelmemek için ne kadar teorik ve pratik deneyime sahipsiniz.
En az 7 sene asla hayvansal ürün yememiş olmanız gerekiyor. 7 senedir hiç hayvan eti ve hayvansal ürün kullanmadınız mı.
Aç susuz ,tek başınıza, karanlıkta en üç gün kalabiliyormunuz. yine aç, tek başınıza karanlıkta en az 15 gün kalabiliyormunuz.
Teorik bilgi, deneyimsel bilgi, psikolojik, ekonomik, sosyolojik ve fiziksel olarak hazırmısınız.
davet ve def etme ritülerinde yapacağınız minik bir hatanın bedensel ve ruhsal bir sakatlanma ile sonuçlanma riskinin farkındamsınız.
en basit anlamda bazı sembollerle çizilmesi gereken bir çember çizmeniz gerekiyor. Bu sembollerden tek bir tanesinde minik bir hata yaptınız diyelim. örneğin sembol 3 santimlik bir T olsun. siz bunu 2.77 Milim çizdiğiniz an açık kapı bırakırınız. Davet öğrencileri yıllarca her gün defalarca çizim çalışırlar. elleri saniyelik titreyen öğrenciler bir daha davet eğitime devam edemezler. Sinirleriniz ne kadar sağlam bu anlamda.
Eğer doğuştan yeteneğiniz ve size verilmiş bir varlığınız yoksa ve çok önemli bir mabette yıllarca eğitim almamışsanız bunlar hadi ben deneyeyim diye deneyebileceğiniz şeyler değil.
Ki burada anlattıklarım olayın %0,0001 'i bile değil.
Eğer amacınız bilinmeye açılan bir kapı aralamak, evreni, kendinizi tanımak , yeteneklerinizi geliştirmek ise. meditasyon yapınız. yüksek benliliğinizle iletişim çalışmaları yağınız, oto transı öğreniniz. Yolculuğa dıştan değil içten başlayınız. ''

Başka söze gerek kalmadı diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...