Büyü olabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anseryigit

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Her zaman ki gibi umarım konuyu doğru yere açmışımdır diye konuya gireceğim. Daha önce açtığım konular gibi değil bahsetmek istediğim, uzun zamandır paranormal yahut yaşantımı etkileyen durumlarla karşılaşmıyorum. Bir çok cevap gelmişti o konulara hepinize teşekkür ediyorum ve konuya giriyorum. Görüştüğüm bir bey vardı iki ay öncesine kadar çok fazla görüşmedim 20 gün civarı. Kendisi fal bakıyor, tarot açıyordu ve cin yahut ruhani varlıklarla ilgisi olduğunu birçok kişiden duymuştum. Onunla sohbet ederken, film izlerken, yemek yerken evde sürekli bir şeyler oluyordu. Büyük şeyler değil insanı kısa bir süre tedirgin eden durumlar misal, kapı açılması-kapanması, televizyonun kanallarının değişmesi, köpeğin ve kedilerin belli bir noktaya kitlenip saldırması- korkup kaçması, diğer odalardan gelen sesler gibi. Lakin beni en çok korkutan durum görüştüğüm bey okuldayken evde onu görmemdi. Eve hayvanlara yemek vermek için gelmiştim kendisi okuldaydı, ama karşımda bana tarif edemeyeceğim kadar kötü bir şekilde bakıyordu. 1 saat sonra kendisi geldi, durumu anlattım ve bana korkma seni kıskanmışlar benimle olduğun için gibi saçma sapan bir cümle kurmuştu. Bu durum birkaç kez daha tekrarlandı ve bende görüşmeyi kestim. Ona aşık değildim kimse kimseye 20 gün gibi bir süre zarfında aşık olamaz bence. Şöyle bir durum var 2-3 ay oldu görüşmeyi keseli. Her an onu düşünüyorum, hiçbir şekilde aklımdan çıkmıyor, yüzü gözümün önünden gitmiyor. Arkadaşlarımla sohbet ederken sürekli konu bir şekilde ona geliyor, bu herkeste öyle misal globalleşen dünyadan mı konuşuyoruz hop konu o beyde. Ve herkes bunun farkında. Her gece rüyamda görüyorum. Çoğu gece yalnız olmadığımı hissediyorum bunu her zaman hissettim ama eskiden olan şeyler gibi değil. Sürekli onu bir yerde görüyorum bana bakarken yada dikilirken sadece benim görmem sorun. Herkes bana ondan bahsediyor onu tanımayan insanlar bile. Son iki gündür kendimi kendimle kavga ederken buluyorum artık düşünme diye. Gerçekten bütün hayatımı etkiliyor. Büyü müdür diye düşünmeye başladık. Çünkü gerçekten normal olduğunu sanmıyorum. Umarım bana ışık tutabilirsiniz. Sevgi ve saygılarımla.

NoRules

Kayıtlı Üye
Açıkçası burada genel olarak ilk önce psikolojik açıdan bakılır olaya -kendi adıma konuşmuyorum- ama benim gördüğüm bunun ruhsal sağlık bozukluğu veya onun dışında normal bir şey de olmadığı.Sizi etkisi altına almak için bir şey yapmış olabilir.Anlattıklarınıza bakılırsa bazı büyü teknikleri de biliyor olabilir.Yani bence boş biri değil.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu sadece bakım İle anlaşılabilir. 20 günde kimse kimseye aşık olmaz diye bir şey. Kontrol bakımı yaptırın eğer yapılmışsa birşeyler çözülür yoksa eğer aşık da olmuş olabilirsiniz. Psişik yetenekleri var diye herkes birileri majikal çalışmalar yapacak diye de bir şey Yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...