Ağrılar ve psikolojik sebepleri

Nilkay

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili urum,çok güzel bir paylaşım olmuş.Sormak istedğim bir şey var bana as hastalığı teşhisi konuldu bu ağrıların eksiksiz hepsi bende mevcut.Tümünün oluyor olmasının anlamı nedir.Bu hastalıklar çakraları kapatır mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sizdeki durum başka. Septom olarak ağrı çekiyorsunuz hastalığınız ise iltihaplı bir romatizma türü. İltihap ciddi bir sorundur.
sadece ağrılara neden olmaz başka hastalıklara da yol açar. İltihap bağışıklık sistemin bozulması kaynaklı olur. sizde bağışıklık sistemimizin psikolojik kökenine bakacağız. Beslenme siteminizi mutlaka değiştirin. Doktorunuz bu konuda bilgi vermiştir diye umuyorum. Diyetisyen İle görüşün.

Bağışıklık sistemini çökerten strestir. Stres aynı zaman da genetik bir aktarımdır. Yoğun sitrese maruz kalmış büyük anne baba ve kendi anne babanızdan bir aktarım gerçekleşir. Sonra siz de bu devam eder.

İltihaplı bir hastalığa çevirmesinin nedeni de korkularınız. Korku yine sitresi körükler.

Kısa bir tavsiye de bulunamayacağım zira benzer bir danışmanımla 4 ay çalıştık. Her ay birden fazla iğne kullanıyordu. Tek fobiler üzerine çalıştık. Gelecek korkusu, beğilmeme, kaybetme, güvende hissetmeme, sevilmeme, istenmeme, başarıszılık, hayvan korkusu gibi. En çok güven de hissetmeme üzerine çalıştık.

negatif aile bağlarını temizledik. Stres kaynaklarını azaltık, kaybolan güvenini yerine getirdik o şekilde şifa buldu.
Bulunduğunuz şehirde karmik bağ temizleme, regresyon, aİle dizilimi, nlp uzmanı bulabilirseniz maddi olarak bir bütçe ayırabilirsiniz çok iyi olur.

kendiniz birşeyler yapmak isterseniz düşünce gücüyle tedavi kitabını okumanızı öneririm

Nilkay

Kayıtlı Üye
Öncelikle ilgili ve açıklayıcı cevabınız için çok teşekkür ederim sevgili urum.Kesinlikle yaşadığım duruma dair nokta atışları yapmışsınız.Dediğiniz gibi benim hastalığımın ve hemen hemen her hastalığın kaynağı stres.Beslenme şeklimi büyük oranda değiştirmiş bulunmaktayım.Keşke aynı şehirlerde olsak da ben de o danışanınız kadar şanslı olabilsem...Düşünce gücü kitabı tavsiyenizi dikkate alıp en yakın zmanda edineceğim.Tekrar teşekkür ediyorum.Sevgiyle..