Bilen var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cezaben98

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar babamda bebeklikten bulaşmış cinler var hocalara gitmemize rağmen hocalar büyük cin deyip korktuklarını Asla bu işe girmeyecekleri söylediler yardım edebilecek veya gerçekten bizim ailemizde diğer aileler gibi huzurlu mutlu neşeli olabilir mi bunun çaresi var mı artık tükendik evde 1 bardak suyu bile rahat içememek yaşamayan anlamaz yardımcı olabilecek varsa lütfen yardımını esirgemesin babam bize azap çektiriyor öldürmryi bile düşündüm ama bu sefer ben hapishaneye gidecem annem nolacak bunları düşünüyorum siz ilim sahibi insanlar bu forumda var yardım eder misiniz gerçekten geceniz hayır olsun

AJA

Elit Üye
Bizler bu tür sorulara parapsikolojik yönden bakmayıp mantık ile cevaplamaya çalışınca garip olur fakat tam da öyle birşey.Bu soruyu sizle birlkite bir çok kişiye cevap vermiş olalım.
Bebeklikten kalma cinler..Bu sizin anlatım şekliniz ile..Bir bu dedğiniz hocaları kim buldu getirdi, onlar kaçtı ? İkincisi babanızın cinlerle değilde psikolojik sorunları olmadığı ne malum .
Annenizin babanıza babanızın ona olan tavrından söz edin bize mesala..Nedir ne değildir ne yaşanıyor..Bu anlatımla zaten hiç bir yönlendirmeye giremeyiz sonuç alamayız.Konuyu daha çok açın detaya girin.Tabi şimdi adam ruh hastası çıksa ne olacak o da var.O ruh halindeki babanızın kolundan tutup doktora siz götüremezsiniz.Durum iç açıcı değil.Bu anlattığınız aile dramı çok ailede var.Kimi doğru yönlenmeyle desteğe yada kendi kararları ile ailesine sahip çıkar bu iş çocuklara kalmaz , kimi de kötü senaryolarla sonlanır.
Siz buna çare arayan biri olarak en azından katil olmaktan söz etmeyin.Annenizle oturup bir karar alın.Sonrasında varsa babanızdaki beşik kertmeleri ile hayatını yanlız yada onlarla geçirsin..

İyi forumlar.

cezaben98

Kayıtlı Üye
Merhaba konuma cevap vermişsiniz annem çok iyi bir kadın emin olabilirsiniz babamın küfürlerine rağmen hani ona karşılık vermiyor birşey demiyor kadın içine ata ata hastalandı artık dayanılacak gibi değil iyice arttı çünkü babamı önce köyde bir hocaya baktırdık babam olmadan tabiki hoca bu işlerle uğraşıyor tanıdıktı adam bu cinlerle uğraşamayacağını söyledi buve bizi geri çevirdi İstanbul'da bir hocayla görüşmeye başladık son zamanda adet kanı büyüsü yapılmış onu bozdu uzun uğraşlar sonucunda ama babamdaki cinler konusunda birşey yapamıyor maalesef ki oda onunda dediği çok kuvvetli büyük cinler bunları ancak büyük Çin'i olan bir hoca başedebilir dedi babamın cinleri hocaların dediğine göre bebekken bulaşmış çok eskilermiş babamın kardeşlerinin hepsi cinliymiş gençken bu ilk bahsettiğim hoca sözde o cinleri yakmış hepsinde 1 cin bırakmış oda müslüman cinmiş yakamayacağını söylemiş babamın cinleride müslüman cinmiş ve babamla ilişkisi varmış 2 tanesinin ve sürekli konuşma içindelermiş anlıyacağjnız hocalar çekinip yaklaşmadı büyük cin diyorlar sadece bir tanede medyuma gittik zaten babam bize para vermiyor elde olanıda ona kaptırdık birşeye yaramadı daha doğrusu adam büyü felan yaptı bağlama tarzı birşey olmayınca birdaha gittik tutmamış babanın cinleri kurnaz ondan dedi adam fos çıktı anlıycağınız yardımınıza ihtiyacım var bilginiz varsa

AJA

Elit Üye
Şimdi size içimden geleni söylerdimde foruma etik olmaz..Kısacacı babanız annenizin eşi bir gün birleşmişler ve çocukları olmuş..Hayırlı olmadı ise şerre son vermek gerekir.Her ruh sınanıyor bir şekilde .Bu da annenizin babanızın sizin yaşam oluşumları.Kararlar sizin.
Bu kısıtlı şartlarda olacaklar aşikar..Buna biz burdan şunu yap et diyemeyiz diyeceklerimizde sizi aşar muhtemelen.O yüzden annenize bırakın durumu ve siz karışmayın..

cezaben98

Kayıtlı Üye
İyide bu durum benimde herşeyimi etkiliyor kendi geleceğime kendim karar veremiyorum şuan zorla bi okula gönderiliyorum kendi istediğim meslek başka arkamda destek olan birisi olsa hazırlanıp onun okulunu kazanmak istiyorum ama bunu babama söylemek ne cesaret ? Ev yer yerinden oynar huzursuzlukla kalmış olurum elime birşey geçmez en çok bunuj için istiyorum istediğim okula gidebilmek babamı ikna edebilmek için babam iyi bir insan olabilirse belki evladına destek verirde önünü açar ben isyankarlık etsem sorun anneme patlıyacak babamda birşeyler olduğu belli bu forumda bakabilecek bir kimseler YÖK mü ilim sahibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...