Aşk büyüsüne maruz kalmış olabilir miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rumpelstiltskin

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim, bu tür konular hep ilgimi çekerdi ama kısmet bu soruyu sormak için üyelik açmakmış.

Son bir süredir çok farklı problemler yaşıyorum, devamlı anlamlandıramadığım bir olayla karşı karşıyayım.
Bundan birkaç ay önce bir kızla ilişkiye başladım. -Fiziksel özellikler asla benim için önemli değildir.- Ama çevremden sürekli yakışmadığımızı, benim ona fazla geldiğimi söyleyenler olmuştu.
İlk günler gerçekten karakteri beni öyle büyülemişti ki bu eleştiriyi yapan herkesi tersliyordum. Ama gelgelelim ilişkimiz ilerledikçe gerçek yüzünü göstermeye, bencilleşmeye, sadece kendi dediğini yaptırmaya yönelik biri olmaya başladı ve ben erkek halimle her Allahın günü ağladığımı gözlemlemeye başladım.

Sakin kafayla düşünürken "Zaten bana göre değil, ayrılırsam da umurumda olmaz, hayatımdan fazla bir şey eksilmez" diye düşünürken yüz yüze geldiğimizde, bana büyük bir kötülük yaptığında o hatalıyken bile AYRILMAYALIM diye hıçkıra hıçkıra ağladığımı fark ediyorum tuhaf bir şekilde. Kavgalar bitince "bana yine bir kötülük yaparsa bu kez ben ayrılacağım" diyorum ama problem baş gösterince yine kendimi ona teslim ederken buluyorum.

Böyle bir şey için kolay kolay şüphelenmem ama tarotla yakından ilgili, hatta bu konuda mesleği ve çevresi olan bir kız. Sizce aşk büyüsüne maruz kalmış olabilir miyim? Az önce yine durup dururken ağza alınmayacak, dünyanın en silik insanı bile duysa terkedeceği tarzdan konuştu benimle, bense tepki vermek şöyle dursun, burnum kanayıncaya kadar ağladım ve yalvardım beni bırakmaması için. Gerçekten hayatım mahvolmuş durumda. Lütfen faydalı olacak bir şeyler söylemeye çalışın çünkü bana çok saçma geliyor.

AMEE

Kayıtlı Üye
Kardeş büyü falan olaylarından anlamam URUM veya YULE ile görüş bir bakım yaptır derim. aşk olayına gelince senin durum bence çok vahim ilk defa böyle bir aşk olayı duyuyorum. normal insanlarda yüz yüze gelince sevdiğine yüz yüze bazı şeyleri söyleyemiyorsun doğrudur, ama sana kötülük ediyorsa ve ayrılmak istiyorsan hiç bir şekilde yüz yüze görüşme. benim görüşüm psikolojik olarak bir yakıntı diye düşünüyorum.

rumpelstiltskin

Kayıtlı Üye
gerçekten çok zor bir durum, hiç bu tarz bir açmaza düşmedim hayatımda

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Ayni durumu yaşadım. 4 yıl sürdü. İlişkinin en başından karşı tarafın bana uygun olmadığını biliyordum.Kötü biri olduğunu biliyordum. O, olunca dilim bağlanıyordu. Her ne dese yapıyordum. Bir insanin bir saniyesine katlanamayacagi saçmalıkları kabul edip kor biri gibi insan oldum. Farkındalığım arada geliyor hemen onunla iletişimi kesiyordum 20den fazla terk edip kurtulmak istedim. Hep geldi ve anlamsızca kabul ettim ve isler daha da kotuye gitti.Hayatım karardı onun yüzünden. Her gun ağlamalar sosyal hayattaki devam ettirilmesi gereken isler hep aksadı.. Psikolojim çöktü. 4 yıl boyunca acı çektim. Kesinlikle sizin gibiydim. Bu durumun akil sağlığıma zarar vereceği kanaatine varabilmek çok geç oldu. Sürekli manipüle edilip istismar edilmek gerçekten akil sağlığını bozabiliyor. Sonrasında araştırmalar yaptım. Psikoloji, havas, kişisel gelişim vb. konularda. Çözümü buldum ve koşarak uzaklaştı benden. Gördüğüm korkunç rüyalar mi dersiniz, gecenin 5sinde hic düşünmediğim halde(ayrılık) rüyama girip etkilemesi mi , diksiyonumda oluşan bozulmalar mi, ani bilinç kayıpları mi çok basariliyken aniden diplere mi inmeler neler neler .. İnsan yalniz olunca çok zor farkına variyor.. Su an darmaduman hayatımi toparlamaya çalışıyorum. Size tavsiyem. Buradan öğrendiğim iç sesi susturma(meditasyon) otohipnoz bilinçalti programlama uygulamalarını araştırın. Kendinizle yüzlesin ve kendinizi gerçekten taniyin. Bu zaafı tetikleyen ne? SİZ kimsiniz? Neden düşüncelerinizle eylemleriniz bir değil? İsin bir de sağlık tarafı var. Onları da kontrol ettirin. Havas ilmi boyutu ise uzman hocalar benim cevremde yok gidemedim. Sizin varsa gidin. İsin özeti. Kişisel,: ruhsal, zihinsel vaziyetiniz, sağlık durumunuz ve buyu durumunuz için 3 koldan sarılın. Sizi o kadar iyi anlıyorum ki asla bu seçeneklerin hiçbirini boş bırakmayın. Ben anca kendimle yüzleşebildim . Gerisi urum ve psikiyatr ile iletişimle olacak gibi gözüküyor... Hoşçakalın..

rumpelstiltskin

Kayıtlı Üye
bunu yaşamış olmanıza üzüldüm, hiç kolay değil gerçekten. ben de hayatımın geri kalan döneminde ne yapacağımı kestirmeye çalışıyorum, tavsiyelerinize kulak vereceğim, sağ olun.
Ayni durumu yaşadım. 4 yıl sürdü. İlişkinin en başından karşı tarafın bana uygun olmadığını biliyordum.Kötü biri olduğunu biliyordum. O, olunca dilim bağlanıyordu. Her ne dese yapıyordum. Bir insanin bir saniyesine katlanamayacagi saçmalıkları kabul edip kor biri gibi insan oldum. Farkındalığım arada geliyor hemen onunla iletişimi kesiyordum 20den fazla terk edip kurtulmak istedim. Hep geldi ve anlamsızca kabul ettim ve isler daha da kotuye gitti.Hayatım karardı onun yüzünden. Her gun ağlamalar sosyal hayattaki devam ettirilmesi gereken isler hep aksadı.. Psikolojim çöktü. 4 yıl boyunca acı çektim. Kesinlikle sizin gibiydim. Bu durumun akil sağlığıma zarar vereceği kanaatine varabilmek çok geç oldu. Sürekli manipüle edilip istismar edilmek gerçekten akil sağlığını bozabiliyor. Sonrasında araştırmalar yaptım. Psikoloji, havas, kişisel gelişim vb. konularda. Çözümü buldum ve koşarak uzaklaştı benden. Gördüğüm korkunç rüyalar mi dersiniz, gecenin 5sinde hic düşünmediğim halde(ayrılık) rüyama girip etkilemesi mi , diksiyonumda oluşan bozulmalar mi, ani bilinç kayıpları mi çok basariliyken aniden diplere mi inmeler neler neler .. İnsan yalniz olunca çok zor farkına variyor.. Su an darmaduman hayatımi toparlamaya çalışıyorum. Size tavsiyem. Buradan öğrendiğim iç sesi susturma(meditasyon) otohipnoz bilinçalti programlama uygulamalarını araştırın. Kendinizle yüzlesin ve kendinizi gerçekten taniyin. Bu zaafı tetikleyen ne? SİZ kimsiniz? Neden düşüncelerinizle eylemleriniz bir değil? İsin bir de sağlık tarafı var. Onları da kontrol ettirin. Havas ilmi boyutu ise uzman hocalar benim cevremde yok gidemedim. Sizin varsa gidin. İsin özeti. Kişisel,: ruhsal, zihinsel vaziyetiniz, sağlık durumunuz ve buyu durumunuz için 3 koldan sarılın. Sizi o kadar iyi anlıyorum ki asla bu seçeneklerin hiçbirini boş bırakmayın. Ben anca kendimle yüzleşebildim . Gerisi urum ve psikiyatr ile iletişimle olacak gibi gözüküyor... Hoşçakalın..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Böyle bir konuda büyü var diyerek günah alınmaz.Olabilir de olmayabilir de...Bu ancak bakımla anlaşılır ama kalkıpta yazılanları okuyarak tahminen vardır demek???Bunun vebali büyük olur.
Siz kendinizi bilirsiniz örneğin;yalnız kalmaktan korkuyor olabilirmisiniz?Bi içinizi yoklayın.Belki sizin bile farkında olmadığınız korkularınızdan dolayı bu insanı her defasında affediyorsunuz.
Eşinden her defasında şiddete maruz kalarak boşanmayı göze alamayan yüzlerce insan sayabilirim.Kadın ya da erkek olmakta önemli değil hiç,herkes için geçerli.
Bunun sebebi büyü falan değil,ya hayatta tek kalırsam ne olurum düşüncesi,ya bağımlılık ya da şiddete rağmen rahat hayatın cazipliği...
Faydalı olacak şeyler söyleyin demişsiniz,bu sizin bakış açınıza bağlı.Şayet büyü yoksa ve bunun sebebi yalnızca sizin özünüz ise siz değişmediğiniz sürece burdaki herşey faydasız gelir.
Çok şüphe ediyorsanızda bakım yaptırın,büyü çıkmazsa o zaman sebep sizsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...