Tarot

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brvcgl

Kayıtlı Üye
Beni tarot konusunda bilgilendirip bilinçlendirebilecek işinin ehli biri var mıdır? Yeni bir deste aldım ve forumdan yeterli bilgiyi bulamadım . Yardımcı olursanız çok sevinirim kısa açıklamalar ile.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kart seçiminden, tarot altarına, kartların anlamlarından, açılım sistemlerine, kambinsyonlardan şahsi soruların cevaplarına kadar sitemizde hepsi mevcut. Araştırıp okuyupta cevabını bulamadığınız nedir?

Brvcgl

Kayıtlı Üye
Hayat ağacı açılımı konusunda bir konu göremedim ben?

4

43887

Hayat ağacı açılımı ile bakım yapmak istiyorsanız, ister sitemizde olsun ister goggle da taratın karşınıza örneklemeler çıkacaktır. Burada önemli olan tarotu sindirmeniz. Yeni deste aldım diyorsunuz büyük ihtimalle tarotta da yenisiniz. Yeterli bilgiyi bulamadım demek..? Kaldı ki yeni baslayan üyelere hayat agacı açılımı ile başlamak biraz zor gelebilir. Dediğim gibi tarotu özümsemek gerek. Araştırın tarot meditasyon, tarotla büyüler, küçük tüyolar, örnek açılımlar, diğer alanlarla bağlantıları vs vs mevcut. Ayrıca beraber çalışmalarımız da var. Katılın yorumlar yapın yardımcı oluruz her zaman. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...