uyuyamıyorum geceleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesm29

Kayıtlı Üye
merhaba geceleri uyuyamıyorum 3 e 4 e kadar uyuyamıyorum sıkıntılar yüzünden ama psikiyatriye gidip ilaçta almak istemiyorum uyku ilacınıda kendimi alıştırmak istemiyorum ne yapcam bilmiyorum fikri olan varmı

unseelie

Kayıtlı Üye
Melisa cayi iyi geliyor aslinda. Ya da uyumadan once papatya cayi. Bir de yatmadan once yemek yiyorsaniz o da engeller.

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Uyumadan önce tatlı yemek uyumayı engeller, yani uyumadan önce şekerli gıda tüketmeyin.Uyumadan önce ılık suda bir banyo yapabilirsin.Gece de yatağında uyurken arka planda slow bir müzik veya yağmur,şömine sesleri dinleyebilirsin.Şahsen ben arka planda Çağdaş Rus Öyküleri dinliyorum rahat rahat uyuyorum :)

enesm29

Kayıtlı Üye
Melisa cayi iyi geliyor aslinda. Ya da uyumadan once papatya cayi. Bir de yatmadan once yemek yiyorsaniz o da engeller.

Uyumadan önce tatlı yemek uyumayı engeller, yani uyumadan önce şekerli gıda tüketmeyin.Uyumadan önce ılık suda bir banyo yapabilirsin.Gece de yatağında uyurken arka planda slow bir müzik veya yağmur,şömine sesleri dinleyebilirsin.Şahsen ben arka planda Çağdaş Rus Öyküleri dinliyorum rahat rahat uyuyorum :)
Evet uyumadan once yemekte yiyorum sekerli seylerde yiyorum yatmadan once tstli seyler yemeyi seviyorum cikolata falan Melisa çayınıda denicem tesekkurler ben muzikle hic uyuyamiyorum:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...