Kargaları kontrol etmek için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Taikki

Kayıtlı Üye
Ben kargaları seviyorum var mı bildiğiniz karga ya da bir hayvan kontrolü sağlayan uygulama

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Arkadaştan birşeyi ödünç ister gibi istemişsiniz.Yani okadar kolay birşey.
Burada bir üstad böyle bir uygulamaya sahip olsa bile paylaşmaz paylaşırsa etkisi gider.
Bence kargaları seviyorsanız onlara yiyecek vererek sevginizi paylaşın veya en azından gerçek sevgiyi hissetmeye çalışın.

NOT : Sorularınızı da sorular bölümüne açın

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kontrol İle amaçladığınız nedir ?

Taikki

Kayıtlı Üye
seviyorum dillerinden anlamak istiyorum bilgi çağındayız istihbarat için kullanılabilir

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Soru bana biraz tuhaf geldi. Nasıl yani kargaları kontrol etmek derken, onları yönlendirmek mi istiyorsunuz? Bir de istihbarat için kullanılabilir demişsiniz bu cümleyle ne kast ettiniz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hayvanların gözünden görme olarak yapılan çalışmalar mevcut. Cadı ruhunuz ya da şaman ruhunuz varsa erk hayvanınız karga ise yapabilirsiniz. Kontrol etmek değilde beraber çalışmak olarak yorumlamak daha sağlıklı olacaktır. Cadı ruhu ya da şaman ruhum olduğunu nasıl anlarım gibi daha öncede sorular çok sık gelmişti. Yine tekrar edelim . Anlamazsınız bunu bilirsiniz çünlü o ruhla doğmuşsunuzdur.

Taikki

Kayıtlı Üye
erk hayvanımı nasıl bulurum peki

okudum ama şimdi ben hep beklentiyle yapıcam uygulamayı o yüzden hiç bilemiycem

mrx

Kayıtlı Üye
Benimde en çok sevdiğim hayvan karga :)

Ori

Kayıtlı Üye
Aslında bu cevap olmayacak ama hayvan hipnozu diye bir durum var. Tabi bu durum tonik hareketsizlik diye adlandırıyor ve hipnoz olarak kabul edilmiyor. Hayvanların belli noktalarını bilip ve oraları tetikleyerek hareketsiz kalmalarını sağlayabiliyorsunuz. Mesela saldırgan bir hayvanın belli bir noktasını tutup onu hareketsiz bıraktığınızda bir çeşit savunma mekanizması devreye giriyor ve hayvan hareketsiz kalıyor. Yani demem o ki önce kargayı yakalamak ve onun bu noktalarını biliyor olmanız gerek ki onu hareketsiz bırakabilesiniz. Tabi söylediğim size cevap değil ama belirtmek istedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...