Reenkarne anısı olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lionandmeastro

Kayıtlı Üye
Merhabalar umarım doğru yere açtım konuyu. Uzun zamandir oldu birkac sene surekli ruyalarimda veya durduk yere yolda yururken ani hatirlamalari yasiyorum. Son aylarda yaptigim meditasyonlar ile bu olaylar daha da artmaya basladi. Ve anilar netlesti. Kiyafetler yerler mekanlar goruyorum. Bir harita cizdim ve tarih. Salem kasabasina ait oldugunu buldum. Meditasyonda derine inmeye calistigimda basima korkunc bir agri giriyor canim cok aciyor ve cikiyorum oradan.
Bu reenkarnasyonu hatirlama olabilir mi? Veya bir varlik tarafindan ani aktarimi mi?

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Olabilir mi kesin olarak bilmiyorum. Ama yalnız değilsiniz bende diğer hayatım dan değil hayatlarımdan görüntü alıyorum rüyalar yada gün içinde uyanık olduğum da uzak noktaya bian da daldığım da geliyor anılar. Farklı dillerde ve kelimeler söylerken buluyorum kendimi onun dışında bundan bi önceki yaşamım da nasıl hayat yaşadığımı nasıl öldüğümü görüyorum. Çok kafama taktığım bir olay değil mutlaka saygı duyuyorum ama kafamda AA bune nasıl olur diye tekrarla mıyorum herşey olabilir garip bir dünyada yaşıyoruz bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlarımız dan bende merakla cevap bekliyorum

asterix

Kayıtlı Üye
Olabilir ,bende bir kez kendimi farklı bir fiziksel formda ileri bir zamanda parlak giysilerle tenis benzeri bir oyun oynarken görmüştüm o zaman okuduğum kitabın adı zaman enerjisi idi.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Her insan günde en az 7 kez derin hipnoza farkında olmadan girer. Beynin kendini tamiri için zihnin korumasıdır bu. Ayrıca uyku hali de bir teta frekansına ulaşmak anlamına gelir. Vücudumuz kendi kendine farkında olmadan bir hipnoz seansını kısmi olarak gerçekleştirebilir. Ama verilen bilgilerle sizin reankarnelere ulaşıp ulaşamadığınızın kesin cevabı verilemez. Bilinçli olarak kendi kendinizi derin hipnoza almanız neredeyse imkansızdır. Bazı küçük istisnalar varsa da ben bilmiyorum. Mutlaka bir yönlendirici ile derinlik sağlanır ve kişilere bu konuda bilgi verilebilir. Varlıksal olup olmadığı da ya birebir görüşme ya da bakım yoluyla öğrenilebilir. Sevgi ve Işıkla...

unseelie

Kayıtlı Üye
Bana bir kere gosterilmisti ama ertesi gun cok siddetli mide bulantilari ve fiziksel rahatsizliklar yasadim. 3 gun kendime gelememistim. Siz de her hangi bir fiziksel rahatsizlik meydana geldi mi yoksa bana has bir durum muydu? Ilk defa boyle birisiyle karsilastim merakimi mazur gorun lutfen. :)

lionandmeastro

Kayıtlı Üye
Evet olmustu. Dun tekrar yazi yazarken birden basladi gormem kendime geldigimde titremeye basladim hala kendime gelebilmis degilim.

unseelie

Kayıtlı Üye
Titreme genelde transa girmeye ait belirti oluyor diye biliyorum. Bunun haricinde istifradir, siďetli bas agrilari ve / ve ya kalpte aritmi, carpi turu bedensel rahatsizlik oluyor mu? Bir de bu yolculugu tek mi yapriniz yoksa yaninizda bir varlik mi eslik etti?

lionandmeastro

Kayıtlı Üye
Bir kere o aniya girmek icin meditasyon esnasinda bas melek Israfili yanima cagirmistim. Asiri bas donmesi halsizlik oluyordu. Aninin goruntuleri oturana kadar. Bir kere de bir dostumla denedim ama gorduklerim ölümüm vs.beni cok korkuttu. Ve ben gittigim bazi yerlerde o anilara ait hislerle ben sanki burada bulunmustum dedigim oldu. Veya o hayati hatirlatacak bir esya buldugumda ki bir hac gormustum ben buna benzer olanini yapmistim kendi ellerime diye aglayarak aldigim esyalar oldu zaman zaman.

unseelie

Kayıtlı Üye
Bir kere o aniya girmek icin meditasyon esnasinda bas melek Israfili yanima cagirmistim. Asiri bas donmesi halsizlik oluyordu. Aninin goruntuleri oturana kadar. Bir kere de bir dostumla denedim ama gorduklerim ölümüm vs.beni cok korkuttu. Ve ben gittigim bazi yerlerde o anilara ait hislerle ben sanki burada bulunmustum dedigim oldu. Veya o hayati hatirlatacak bir esya buldugumda ki bir hac gormustum ben buna benzer olanini yapmistim kendi ellerime diye aglayarak aldigim esyalar oldu zaman zaman.

Yani bile isteye mi anilarinizi gormeye basladiniz? Istem disi oldugunu dusunmustum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hipnoz yoluyla geçmişteki anılarınıza daha net ulaşıp neler olmuş öğrenebilirsiniz benim bildiğim kadarıyla Urum hipnoz konusunda uzman.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Aslında istekle olan bir şey değil bu mesela kendi tarafımdan söylüyorum gördüğüm hatırladığım hayaller yerler yada tatlar yada insanlar hem görüntü uykuda ve uyanıkken gün içinde hem bir tanıma anımasama hali oluyor ve fiziksel rahatsızlık olarak baş ağrım başlıyor hemen sonrasın da ve kontrol etmezsem ilaçla yada mesajla yada psikolojik rahatlama ile, migren krizi ne dönüyor onun dışında bir etki olmadı bende. Ve Sayın yule nin de dediği gibi varlıksal olabilme ihtimali de var bakım isteyenler yaptırabilir.

unseelie

Kayıtlı Üye
Bende bir varlik tarafindan eslik edildi. Resmen aninin icerisine firlatti. Iki tane yasam gordum daha sonra evime getirdi uyarim yapip gitti. Bende bedenime atildim. Zorla alikonulmus gibi oldum sanirim. Belki bu yuzden asiri fiziksel rahatsizligim oldu.

Reankarne anilari iki ayri yasam. Biri Roma da(sanırım) biri Mısır da. Açıkçası kıyafetlere bakarak araştırma yaparak buldum. Birinde bir ibadethane de yaşıyordum. Diğerinde de suikastçiydim. Aşırı uçlardayım sanırım. Belki de bipolar olmamın sebebi bu. :)
Ama ben cok zor ciktim bu yolculuga. Keske sizler kadar kolay atlatabilseydim. Belki o zaman daha fazla anima ulasabilirdim.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Olabilir de olmayabilir de, bunun net bir şekilde "evet bu reenkarne anısı" denileceğini sanmam. Bahsettiğiniz şeyleri gördüğünüzde "evet ben bunu biliyorum, daha önce yaşadım" hissine kapıldıysanız bir ihtimal olabilir. Ya da sadece bilinç altının oyunları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...