Aklınız Varsa Enochian Yapmayın.

MrEfeTR527

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok önceden enochian yaptığım halde enochian hakkında orta düzey bilgim var yanlışım olabilir kusura bakmayın bunu insanlar ibret alsın, yapacaksa vazgeçsin diye yazıyorum. Bu yemin ederimki gerçek başımdan geçen bir hikayedir.
Parapsikolojiye başladığımda biyokinezi telekinezi telepati zihin kontrolüne pyrokineziye chi enerjisini kullanmaya falan çoğu şeye kafayı takmıştım. Deniyordum yapabiliyordum bazı şeyleri ama zamanla zihnimi susturamadım aç gözlülük başladı. Dua ediyordum yapamadıklarımı yapabilmek için ama yavaş yavaş dinden umudum kesilmeye başladı. Ama hala bir yanım dinleydi. Ve bazı şeyler araştırmaya başladım ve maji adında uygulama buldum ve yapmaya korktum günahtır dedim en başta ama sonra kendimi tutamadım defalarca yaptım. Ve zaman içinde paranormal olaylar yaşamaya başladım.Bazı yerlerde bize şeytanın güç sağladığını enochian'ın şeytanın sihirli sözcükleri olduğu yazıyordu.Bazı yerlerde cinlerin, Bazılarında ise düşmüş demonların (meleklerin) verdiği söyleniyordu. Ama demonlar haricinde şeytan ve cinler sanki benimle uğraşıyorlardı. Beni kötülüğe itiyorlardı. Gücümü kötülük için kullanmamı istiyorlardı.Ama ben kendime hakim oldum. Bazı zamanlar olamadım. Artık gerçekten istediğim herşeyi yapabiliyordum. 6. His kazandım içime birşey doğuyor ve o şey gerçek oluyordu saatler sonra ne olacağını tahmin ediyordum, sınavdaki soruları tahmin ediyordum. Sonra telekineziyle yazı tura atarken defalarca üst üste istediğim para yüzünü çevirebiliyordum. Ve arkadaşımla oyun oynarken birbirimiz hakkında soru sorup şıklar veriyorduk ve bilmeye çalışıyorduk. Hepsini 6. hissimi kullanarak biliyordum. Sanki artık dünyayı yerinden oynatıcak gücüm varmış gibi düşünüyordum. Ama kötülük için sabrım taşmadığı sürece kullanmıyordum bu yetenekleri. Ve sabrım taştığı zaman sinir olduğum birini hasta etmiştim. Hasta derken baş ağrısıydı. Herneyse işte dediğim gibi herşey çok iyiydi en başta insanların gözlerine bakarak ne anlatmak istediklerini,ne arzuladıklarını ve ne yapacaklarını anlayabiliyordum. Ama bir yanımda ben bunları yapıyorum hayatın tadını çıkarıyorum ama birgün sonsuz cehenneme gidicem diye düşünüyordum. Sonsuzmu bilmiyorum ama sonsuz olma ihtimali var. Ve Bukadar gücüme rağmen hala Allah'a dua ederdim her gece. Bir tarafımda din ileydi. Günlük hayatta olmasını istediğim birşeyi " Evrenin tüm Kutsal enerjisinden bunun olmasını istiyorum" diyerek istek istiyordum. Neden böyle bişey yapıyordum bilmiyorum ama kendimce öyle bişey uydurdum ve denedim ve oluyordu. Fakat işler kötüye gidiyordu. Ben kötü birisine dönüşüyordum git gide. Ve Nedense güçlerimin olduğundan beri 6. hissi istemli kullanamıyordum. Yani bir anda oluyordu ama istemli şekilde kullanamıyordum. Ve Güçlerimi ve 6. hissimi kontrol edemiyordum. Sonra bu böyle devam etti. Ve bir süre sonra pişman oldum. Güçlerimi kullanmamaya çalışıyordum. Ve Artık geceleri ara sokaklardan geçemiyor uyuyamıyordum kabus görüyordum. Sanırım cinleri bir şekilde rahatsız etmiştim veya pişmanlığımdan dolayı zarar vermek istiyorlardı. Bu böyle devam etti ve bir gün geldi aşık olduğum kız şehir dışına gidecek birdahada dönmeyecekti. Buna çok üzüldüm dua ediyordum ama bir işe yaramadığını düşünüyordum.Buyüzden araştırma yaparken şeytana ruh satmak diye birşey buldum. Yapacağım şey Basitti. Bissürü yöntem vardı ve 1. yöntemi yapmayı tercih ettim. Gerekli şeyleri aldım ama yapamadım . Yemedi. Çünkü sonsuz cehenneme gidecektim. Sonra kız gitti ama döndü 1 hafta içinde. Tabi bu yıl sonu gidecek ama herneyse. Bende herşeyden pişman olduğum çok özür diledim Allah'tan ve tövbe ettim. Allah'a tövbe ve dua ederken Allah'tan bütün yetenek ve psişik güçlerimi 6. hissimi almasını istedim yeterki beni affetmesini çok samimi ve içten istedim. Ve O saatten sonra iyi biri olmaya başladım. Ve Allah'a dua ettim. Ve artık Allah'tan istediğim şeyler gerçekleşiyordu. Ben ondan umudumu kesmedim ve Şükürler olsunki artık düzeldim iyi birisiyim. Artık kabus falan görmüyorum korkmuyorum. Bunu niye buraya yazdım şuanda farkettim bilmediğimi fakat belki bazı insanların kötülükleri bırakmasına vesile olurum. bazıları saçma yalan diyebilir ama insanın inandığı şey gerçektir. Konuyuda nereye açacağımı bilmeden kusura bakmayın konu yorumlarına bile bakmıycam belki birileri kötülükleri büyü işlerini majileri günahlarını bırakır diye paylaştım bunu sizlerle.

Ulas149

Kayıtlı Üye
Hiçbir büyü yolu tamamen iyi veya tamamen kötü değildir. Esme zikri çekerken bile eğer dikkatsız davranırsanız enerjisel olarak zarar göreme olasılığınız vardır. Önemli olan kurallara uymak ve dikkat.

pythonissam

Kayıtlı Üye
Defalarca maji yaptım demen , Zaten bilinçsiz olduğunu kanıtlıyor. ? Maji dediğimiz sanat üzerine bir kaç kütüphane kitap yazılabilir ''Bence''
Defalarca uygulamanız acemi ve bilinçsiz olduğunuz anlamına geliyor, uygulama şekli ekol e göre uygunluk,dikkat ve özen ile yapılır ise enerji iyi işler. Sizinkin de kopukluk olmuş, veya becerememişsiniz her neyse . Işıkla kalın...