Telepati Dersleri 1, 2, 3...

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Merhaba arkadaşlar :Angel_anim:
Daha onceden baska sitelerde 5 ders paylasmistim ilgi gosterip mail atanlar basaranlar vs olmustu umarim burda da ayni sekilde basaranlar olur burada sadece 5 ders degil bildigim tum ayrintilariyla anlatmak istiyorum umarim isinize yarar : o zaman ilk dersimizde telepatinin ne olduguna bakalım

TELEPATİ NEDİR?
Telepati bir canlının zihnine girerek onun düşüncelerini değiştirmek,fiziksel veya ruhsal bir eylem yapmasını sağlamak,o kişinin ilgisini çekmek,Ruyarina girmek,bağımlılıklarından kurtulmasını sağlamak ve kurbanın bulunduğu ortamı onun gözlerinden görme amaçlı yapılan bir psisik eylemdir.

HERKES YAPABILIR MI?
Evet.Agir derecede akli sikintisi olmayan ve basaracagina inanan herkes yapabilir

NASIL DAHA GUCLU BIR TELEPAT OLUNUR?
Riyazat yani hayvansal gidalari kullanmayarak oruc tutmak(en az 41 gun) telefon ve bilgisayar gibi teknolojik aletleri daha az kullanarak , YA LATIF ve YA HABIR esmalarini gunde en az 1000 defa cekerek daha guclu bir telepat olabilirsiniz

Dersleri kisa tutacagim uzun olunca okunmuyor cunku bir sonraki derslerde gorusmek uzere hoscakalin

bu arada sorularinizi sorabilirsiniz yazmayi unutmusum :)

demoncubaba31

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Et yemek neden yasak havasta ? Allahın verdiği bir nimet değil mi ? Hz. Muhammed'te yememişmidir?

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
TELEPATİ DERS 2

TELEPATİ DENEYLERİ VE TARİHTEKİ ÖRNEKLERİ
A)BİR RUS TELEPATİ DENEYİ
Bir Rus telepati uzmanı, deneyini şöyle anlatmıştır: Yarıdaki odada 19 kişi bulunuyordu. Ben odamda sağ elime bir fincan kahveyi alarak, kahvenin ve fincanın sıcaklığını zihinsel yolla 19 kişiye nakletmeye başladım. Ondan sonra sağ elime iğne batırdım. Sonuç çok başarılıydı. Hepsi de sağ ellerinde sıcaklık, sol ellerinde acı hissetmişlerdi.
B)TAVŞANLAR ARASI TELAPATİK DENEY
Bu deney hayvanlar arası telepatinin olup olmadığını aydınlatmak için yapılmıştır.
Bir denizaltı 5 yavru deney tavşanıyla daldı. Karadaki laboratuarda ise, ana tavşanın beyin dalgalarını ölçmek, ani refleks ve hareketleri saptamak üzere beynine derin elektrotlar yerleştirilmişti. Denizaltı daldıktan sonra yavru tavşanlar değişik zamanlar içinde teker teker öldürüldü. Tam yavruların ölüm anında, ana tavşanın beyni tepki gösteriyor, beyinsel ve bedensel direnç gösteriyordu. Bu da, hayvanlar arası telepatiyi ispatlıyordu.
C)TARİHTEKİ EN İYİ TELEPATİ UZMANI:WOLF MESSİNG
Polonya asıllı bir Rus olan Wolf Messing Yoksul bir Yahudi ailesinin evladı olarak, Varşova yakınlarında bir kasabada dünyaya gelen Messing'in normal ötesi birtakım yetenekleri olduğu çok küçük yaşlarda ortaya çıktı. Mesela, dünyayı dolaşmak amacıyla çıktığı biletsiz bir tren yolculuğunda, elindeki bir gazete kâğıdı parçasını bilet olduğuna kondüktörün zihnine girerek inandırmıştı. Bu olay sonucunda yeteneğinin farkına vardı.Hindistana gidip yeteneğini ghandiye gösterdi ghandi çok etkilendi.İki Büyük Paylaşım Savaşı'nın ortalarında bir zamanda, yani Almanya ile Rusya'nın iyi ilişkiler içerisinde olduğu, Hitler ile Stalin'in bir saldırmazlık anlaşması imzaladığı dönemde, müthiş bir kehanetle ortalığı karıştırdı ve şu cümleleri kurdu: "Çok büyük bir savaş çıkacak, Naziler Avrupa'yı ele geçirecek, ama Hitler Doğu'ya saldırırsa bu, onun sonu olacak, 1945 Mayısı'nda savaş sona erecek ve Sovyet tankları Berlin'i ve faşizmi çiğneyecek..." Alman faşizminin sonunu haber veren bu sözler üzerine anında Hitler tarafından ölüm emri çıkarıldı ve başını getirene 200 bin Alman markı ödül kondu. 1939'da Almanlar Varşova'ya girince Messing yakalandı ve hücreye konuldu. Ancak zihin gücünü burada da kullandı. Ve bütün askerleri hücreye hapsederek kaçtı.Polonya-Sovyetler sınırındaki tüm Nazi kontrol noktalarını, telepati yeteneğini kullanarak birer birer aştı ve Sovyetler Birliği'ne sığındı. Daha Sovyetler'deki ilk günlerinde Stalin'e ulaşmayı kafasına koyduğu için, yine aynı yöntemlerle, tüm nöbetçileri atlatarak Stalin'ine ulaştı. Stalin tarafından 3 tane zihin kontrol deneyine tabi tutuldu. Messing hepsini başarıyla geçti. Stalin tarafından Tanrı olarak görüldüğü söylenmektedir. Hatta bir diğer rivayete göre Stalin'in baş danışmanı oldu. Stalin, savaş ile ilgili her şeyini ona danışır oldu.
Kendisinin özel bir yeteneğinin olmadığını sadece insanların beynine sessiz telkin gönderdiğini söyledi hatta bir keresinde stalinin bulunduğu binaya girerken kapıdaki nöbetçilerin zihnine girerek kendisini stalinin doktoru zannetmesini sağladı hatta tüm askerler messinge asker selamı verdi.
Not:Bu ders biraz uzun oldu farkındayım umarım beğenmişsinizdir 3.derste telepati çalışmalarına başlayacağız hep beraber kademe kademe o dersler eğlenceli olacak umarım yazılarımı kimse kopyalamaz sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz. :smash: :smash: :smash:

guys

Kayıtlı Üye
Telepatinin daha basit bir yolu var aslında. Bu kadar zorlaştırmasanız da olur. :)

Rikosa

Kayıtlı Üye
Bunlar dersten çok telepat olanların yeteneklerini nasıl gösterdikleri ve neler yaptıklarını konu almış. Biraz daha ayrıntılı bilgiler verseniz daha makbul olur :) 3. dersi bekliyorum.

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Bunlar dersten çok telepat olanların yeteneklerini nasıl gösterdikleri ve neler yaptıklarını konu almış. Biraz daha ayrıntılı bilgiler verseniz daha makbul olur :) 3. dersi bekliyorum.
aslında bu da bır ders telepatı olaylarını ogrenıyorsunuz ve pratıkte ısınıze yarayacagına emın olabılırsınız

Rikosa

Kayıtlı Üye
Ben Telepat yeteneğinin kazanılmasında sayılı dua vefk vs. 40 gün et yememek vs. inanmıyorum başka derslerde bunu gördüm bana çok saçma geldi. Bana göre telepat yeteneği insanın kendinin farkına varmasıdır. Kendi özelliğimizi kendimiz çıkarırız. Ama bunu yapabilmek için de öğrenmemiz gerek.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Günümüzde bunları yapmak pek de mümkün değil. Meditasyon vb. çalışmalar daha yardımcı olmaz mı? Konsantrasyonunuzu geliştirip üzerinde çalışıp emek verdiğiniz sürece telepatiyi yapabilirsiniz bence.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
-Öncelikle herkes telepati yapamaz.
Bu konuyu şu şekilde açıklayayım; Telepati de alıcı ve iletici söz konusudur. Kişi bu niteliklerden birini veya ikisini sahiptir, ya da tamamen telepatiye kapalı olabilir.

-Riyazat yapılabilir fakat riyazat sırasında ki beslenme önemli, tüketilecek besinlere aşırı dikkat edilmesi gerekiyor. Hatta bir üstat eşliğinde yapılması en uygunu. Burada basit bir uygulamadan bahsetmiyoruz zira 41 gün sürecek olan riyazat söz konusu.
Deneyimsiz bir kişinin bu kadar uzun bir süre riyazat uygulaması istenmeyen sonuçlara yol açabilir, ki yüksek ihtimal öyle olacaktır.

-Zikir vermişsiniz fakat bu zikirleri, adeti neye göre verdiniz? Kaynak nedir ya da uygulanan usul nedir?
Forumda sürekli belirtiyoruz zikir verirken çok dikkat edelim, mümkünse sayı belirtmeyelim, belirtirsek kaynak veyahut usulü ayrıntılı anlatalım.

Yanlış uygulanan-çekilen zikirler de istenmeyen sonuçlara yol açacaktır.

Özetlemek gerekirse konu bilgilendirme amaçlı açılmış fakat yanlış yönlendirmeler içeriyor. Uygulamayı düşünen kişi olumsuz etkilerle karşı karşıya kalabilir.
Sitede böyle konular açmadan önce bize veyahut site sahiplerine mesaj atıp, danışmanız uygun olur.

Sevgiyle Kalın..

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
merhaba taı chı burada tek tek rıyazatın nasıl yapıldıgından puf noktalarından veya zararlarından bahsedecek degılım cunku sıtede bu konu hakkında yuzlerce post var eger dıkkatlı okursanız konu hakkında bılgısı olanlara yonlendırdım o kısmı sevgı ve ısıkla

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
TELEPATİ DERS 3

Basit bir alıştırma ' Sessiz Sesleme '
Vereceğim bu alıştırma herkeste var olan telepatik bağlarınızı geliştirmeniz ve kontrol altına almanız içindir. Öncelikle bir kurban belirlemeniz gerekiyor. Hemen bir senaryo oluşturalım. Diyelim ki sınıftasınız Ayça adında bir kız var ve kızın yüzü size dönük değil. Öncelikle rahatlayıp gevşeyin sadece kurbanınıza (Ayça) odaklanın sonra içinizden ayça arkanı dön yada ayça bana bak diyin, ama bunu sanki sesli bir şekilde söylemişsiniz gibi düşünün hatta sizde bu sesi duyduğunuzu düşünün ve kurbanın size dönüp baktığını imgeleyin(sanki gerçekte oluyormuş gibi hayal edin). Bunu gün içinde her yerde yapabilirsiniz. Otobüste, evde, okulda hiç fark etmez en basit alıştırmalardan birisidir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba taı chı burada tek tek rıyazatın nasıl yapıldıgından puf noktalarından veya zararlarından bahsedecek degılım cunku sıtede bu konu hakkında yuzlerce post var eger dıkkatlı okursanız konu hakkında bılgısı olanlara yonlendırdım o kısmı sevgı ve ısıkla

Konu hakkında bilgisi olanlar? Ders içerikli konu açıyorum diye belirtiyor, bir de ayrı ayrı konular açıyorsunuz.
Böyle bir düşünce ile hareket ediyorsanız, her türlü bilgilendirmeyi yapmalısınız.
Konu başlı başına yanlış yönlendirme içeriyor.

Zikir ile ilgili sorum hala cevapsız, riyazat ayrı bir dünya...

Bölüm moderatörü konuları inceleyip gerekeni yapacaktır.

T

Titania.

TELEPATİ DERS 3

Basit bir alıştırma ' Sessiz Sesleme '
Vereceğim bu alıştırma herkeste var olan telepatik bağlarınızı geliştirmeniz ve kontrol altına almanız içindir. Öncelikle bir kurban belirlemeniz gerekiyor. Hemen bir senaryo oluşturalım. Diyelim ki sınıftasınız Ayça adında bir kız var ve kızın yüzü size dönük değil. Öncelikle rahatlayıp gevşeyin sadece kurbanınıza (Ayça) odaklanın sonra içinizden ayça arkanı dön yada ayça bana bak diyin, ama bunu sanki sesli bir şekilde söylemişsiniz gibi düşünün hatta sizde bu sesi duyduğunuzu düşünün ve kurbanın size dönüp baktığını imgeleyin(sanki gerçekte oluyormuş gibi hayal edin). Bunu gün içinde her yerde yapabilirsiniz. Otobüste, evde, okulda hiç fark etmez en basit alıştırmalardan birisidir.
Yöntem güzelde sayın Tai chi chuan 'ında dediği gibi bu verdiğiniz sayılar neye göre yapılıyor kendiniz falan mı belirlediniz . Bir kaynakta belirtilmemiş. Bilmeyen arkadaşlar bunu uygulayıp olumsuz sonuç alınca bu seferde sorumluluğu üstünüze almazsınız olan kişiye olur. Yani eğer ders vermek istiyorsanız önce verdiğiniz bilgilerin doğrulukları tespit edip kaynakçanızı paylaşırsanız herkes için en iyisi olacaktır.

koyumelek

Kayıtlı Üye
bir şey sormak istiyorum. eğer Yüce Allah ın isimlerini zikrederk telepat olunuyorsa müslüman olmayanlar nasıl telepat olabiliyor? yanlış anlaşılma olmasın diye söylüyorum; ben bir müslümanım ve sadece merakımdan soruyorum. cevap verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

takıntı

Kayıtlı Üye
Merhaba,konu ilgimi çekti ve arastırdığım ilgilendiğim bir konu.ancak devamını göremedim.ben devamını istiyorum bunun.ayrıca size nasıl mesaj gonderebilirim?

caglar34

Kayıtlı Üye
Telepati olayı imajine yeteneğini geliştirmekle başlar. Yaklaşık 4 sene hoşlandığım kişiyi hayatıma tekrar çekmek için yapmaya başlamıştım. Sonu hüsrandı. Bir süre sonra bilinç ve bilinçaltın olaya inanıyor ama sonuç olmayınca ileriye dönük zorluklar çekmeye başlıyorsun. Konunuz eğer sevdiğiniz kişi ise yapmayın derim.