Baş ağrimasi ve kulak çinlamasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Ben bir kaç haftadır meditasyon ve çakra dengeleme çalışmaları yapıyorum.İnternette ki teknikler karışık geldiği için kendimce bir teknik ile yapıyorum.
Çakralarımı imaje ediyorum hissediyorum vs. Şu son bir haftaya yakın zamansız ve düzensiz olarak birden baş ağrısı oluyor, yine zamansız düzensiz olarak birden kulak çınlaması oluyor.Bazen bir anda sadece birisi bazen biri bittikten sonra diğeri başlıyor.
Sorum şu: Acaba meditasyon ile mi ilgili? Öyleyse neden onla ilgili, bir şeyleri yanlış mı yapıyorum?Yoksa gelişmek ile ilgili bir şey mi ?

Her şey için teşekkür eder iyi günler dilerim.

baba44

Kayıtlı Üye
Aynı şey bende de oluyor. Bende çok artmaya başladı artık rahatsız ediyor ancak alışmaya çalışıyorum. Sebebini de kalp gözün açılıyor diyorlar bana. Benim beynimin ön lobu ağrıyor yatmaya yakın uyuşmaya başlıyor o yüzden zikirlerimi akşama doğru yapıyorum. Zikir sonrası ağrım artıyor bu yüzden akşam yapıyorum sende meditasyonu akşam yapmayı dene.

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Aynı şey bende de oluyor. Bende çok artmaya başladı artık rahatsız ediyor ancak alışmaya çalışıyorum. Sebebini de kalp gözün açılıyor diyorlar bana. Benim beynimin ön lobu ağrıyor yatmaya yakın uyuşmaya başlıyor o yüzden zikirlerimi akşama doğru yapıyorum. Zikir sonrası ağrım artıyor bu yüzden akşam yapıyorum sende meditasyonu akşam yapmayı dene.
İnternetten baktığımda kulak çınlaması, baş ağrısı beyin tümörü başlangıcı yazıyordu ondan korktum açıkcası :D . Kalp gözü açılıyor demekki hayırlı olsun o zaman.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kızarma, alında hassasiyet olumlu sonuç belirtse de ağrı aslında istenmeyen birşeydir. Size özel bircok sebebi olabilir, genel sebep altıncı çakranızda blokajların olduğunu gösteriyor.
Herseyden önce bir nörolojiye görünseniz iyi olur, beyin tümorü hafife alınacak birşey değil.

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Kızarma, alında hassasiyet olumlu sonuç belirtse de ağrı aslında istenmeyen birşeydir. Size özel bircok sebebi olabilir, genel sebep altıncı çakranızda blokajların olduğunu gösteriyor.
Herseyden önce bir nörolojiye görünseniz iyi olur, beyin tümorü hafife alınacak birşey değil.
Size katılıyorum hastahaneye gidip gözükmeyi zaten düşünüyorum inşallah bir problem ile karşılaşmam.Peki diyelim ki bir sorun yok hastalıkla ilgili, ben bu blokajı nasıl kaldırabilirim?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Size katılıyorum hastahaneye gidip gözükmeyi zaten düşünüyorum inşallah bir problem ile karşılaşmam.Peki diyelim ki bir sorun yok hastalıkla ilgili, ben bu blokajı nasıl kaldırabilirim?

Çakra çalışmalarına devam etmekle beraber üçüncü göz çakra blokajlarina sebep olan etkenleri yaşamınızdan kaldırmakla başlayabilirsiniz. Forumda çakralar ve blokaj sebepleriyle ilgili bilgiler bulabilirsiniz:)

asterix

Kayıtlı Üye
Tansiyon probleminizde bunları yapabilir ama bu çalışmlar yapanlarda sık görülen belirtiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...