Belalar ve talihsizlikler bitmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merdela

Kayıtlı Üye
Bütün gizlimabet kullanıcılarına selamlar . Ben birkaç ay önce buraya sevgilimin kardeşi - kısacası kaynım - ve sevgilisi hakkında bir soru sormuştum . Kaynımın sevgilisinin Üzerimde kötü bir etki bıraktıgını , sevgilimle ve kaynımla aramda hep onun yüzünden kötü bir iletişim oldugunu ve yanlış ve ahlaksız davranışlarına şahit oldugumu anlatmıştım . Bunu etrafımızda benden baska bilen insanlar olmasına ragmen benim dışımda kimse bu olaydan rahatsız olmuyordu ve bu durum canımı daha da sıkmaya başlamıştı . Burdan gelen bir öneriyle hiçbirşey yapmadan sabırla bekledim ve kötü olanın elbet cezasını bulacagını temenni ederek hayatıma ve sevgilimle olan ilişkime devam ettim . Ama ne zaman bu kız yakınlarıma gelse , ne zaman bu kızın adı geçse o zaman bir huzursuzluk bir kara bulut , talihsizliklerbırakmadı peşimizi gitti . Geçen zaman içerisinde sevgilimle olan ilişkimde yıprandım sevgilim defalarca bu konulardan dolayı intihara teşebbüs etti , bunun yanında iç huzurum akıl sağlığım hayata olan canlı yaşama istegim azalarak huzursuz bir ruh hali beni ele geçirdi ve ardından ben cok ciddi bir sağlık problemiyle karsılasarak resmen ölümden döndüm . Olacagım basit bir ameliyatta birden işler sarpa sardı ve ölüm riskiyle karsılastım bir başka ameliyatla tekrar hayata döndüm . Suan hala sağlık acısından iyileşme dönemindeyim . Son 1 aydır falan her şey yolunda gidiyor derken tekrar içimde o huzursuzluk rüyalarımda o kızdan esintiler ve beni fazlasıyla rahatsız eden gelişmelere sahit oldum . En son bugün bu kızdan dolayı tekrar sevgilimle kavga etmeye ve kötü seyler yaşamaya başladım . Çok korkuyor ve de endişeleniyorum arkadaslar lütfen bana yardımcı olun . Nasıl oldugunu bilmedigim bi şekilde o kız ne zaman hayatımıza girse adı geçse sevgilim ölümle alakalı cümleler kuruyor ve bu hayatta yaşamanın gereksiz bir uğras oldugunu söyleyip ölmek istedigini söyleyip beni tedirgin ediyor . Aynada kendisine baktıgı zaman kendi suretinden korktugunu belirtiyor . Sürekli ben iyi değilim bana yardım et tarzı cümlelerle kollarını kesip kanatıyor . Bunun yanında aynı zamanda bu kız kaynımı da tamamen etkisi altına almış o kadar olay , kavgalar, o kadar kötü yaşantılara ragmen kaynım sanki kör olmuş gibi sanki eli kolu baglanmış gibi herşeyi bir kenara atıp kızı koruyor . Kız hayatımızda hiç olmamasına ragmen , hiç karsılıklı diyalogumuz olmamasına ragmen bütün kavgalarımızın içinde . Ben artık bu iblisi görmek duymak bilmek istemiyorum hayatımda istemiyorum ve nasıl kötü biri oldugunu etrafımdaki insanlara kanıtlamak istiyorum . Ben huzursuzluğuma bu durumlara ve sürekli kötü bir enerjinin ben ve sevgilimin arasında dolaşmasına dayanamıyorum ve bu durumdan cok muzdaribim . Bu konuda ne yapmam gerekiyor bilenler yardımcı olursa sevinirim .

dolunnay

Kayıtlı Üye
benimde hayatımda böyle uğursuz , negatif ve şeytani enerji yayan biri var o kişiyle artık görüşmesem de bir şekilde hissediyorum hala benimle uğraşıyor rüyamda görüyorum kötü niyetini ve aşırı rahatsız oluyorum.

bunun bir çözümü varsa bende bilmek isterim. takipteyim.

asterix

Kayıtlı Üye
Her ışıklı varlığın etrafında bir veya daha fazla onunla uğraşan negatif insanlar oluyor ayrıca görünmeyen boyutu saymazsak.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Konunuzu hatırlıyorum, size en son eğer büyü gibi bir durum yoksa yapmanız gerekenleri tavsiye etmiştim. Ancak durum buralara kadar gelmemişti. Bakım yaptırmanız gerekli, adminlere mesaj atarak talep edebilirsiniz.

Ori

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba. Durumdan bir hayli etkilenmiş durumdasınız. Sizin ve özellikle sevgilinizin acilen psikolojik destek alması şarttır. Olaylar daha çok büyümeden bir doktor tedavisine hayır dememesini umalım. Sağlık sorunlarınızdan ziyade ruhsal ve kişilik babında problemleriniz sizin fiziksel sağlığınızıda etkileyecektir, Bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.. Öncelikle önüne geçmeniz gereken durum düşünceleriniz. O zararlı insandan akıl ve fikir olarak ne kadar uzak durursanız o kadar rahatlayacaksınız. Huzursuzluğu üzerinizden atmanız gerek ve size yakın olmadığı halde sadece varlığıyla sizi rahatsız etmesi işin daha farklı bir boyutu. İsterseniz bakım yaparsınız veya isterseniz olayın psikolojik kısmından bakarsınız sizin tercihinizdir. Fakat benim size tavsiyem sevgilinizi acilen psikolojik bir tedaviye ikna etmenizdir. Sevgilinizin kardeşinin gözünün bağlı gibi hareket etmesininde birçok sebebi olabilir. Bu en basitinden halk tabirince şıpsevdi, saf vb. tipte biri olması da olabilir veya üzerinde herhangi bir uygulamada yapılmış olabilir. Kendinizi salmayın sakın ve çözümün temellerini sizin atacağınızıda unutmayın. Geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...