Biyokinezi İle Kas Ve Karın Kası Yapımı

MrEfeTR527

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaşlar Öncelikle eğer egzersiz-spor yapıyorsanız veya spor salonuna gidiyorsanız daha kolay ve hızlı sonuç alırsınız. Ama spor yapın yada yapmayın tek bir şart var.Proteinle beslenin. Arkadaşlar Teknik Şudur:

Karın Kası İçin uyumadan önce yediğiniz proteini düşünün,hissedin ve daha sonra o proteinin vücudumun içinden elektrik gibi akarak karnınıza yöneldiğini ve baklava şeklinde karın kası çıkardığına inanın. Ama sakın şöyle yapmayın. Kendinize ben inanıyorum demeyin çünkü olay demekle kalmaz.

Kol-Bacak (vb. yerler) Kas Yapımı:

Arkadaşlar yediğiniz proteinin elektrik gibi vücudunuzun içinden geçtiğini,Pazılarınızdaki boşlukları doldurduğunu düşünün,hissedin ve inanın.

2. Teknik

Her nefes alışınızda havadaki chi enerjisinin kol kaslarınıza gittiğini imaje edin ve inanın. (bu zor bir tekniktir bazılarına bu teknik kolay gelir herkese göre değişebilir)

%100 Denenmiştir ve Sonuç aldım.

asterix

Kayıtlı Üye
Bu tekniği beyin daha da iyisi ruhun gelişmesi için yapsan daha iyi olur,bu kaslar bir gün yok olacak ama ruh ebedididr ve eninde sonunda ruhsal çalışmaya döneceksin oyalanman birince ,yine de yanlış olan bir şey yok.

baba44

Kayıtlı Üye
Bu konu hakkında bir araştırma yapılmıştı (yıllar önce izledim) araştırmada 1.grup derneklere kas çalıştırılıyor ve 2. Grup derneklere spor aletine oturuyorlar ve o hareketin videosunu izletiyorlar sonuçta kas çalışmayan sadece video izleyen 2.grup 1. Gruba göre aynı sürede ve aynı miktarda çalışmasına rağmen %23 daha fazla kas geliştiriyor. Bu konuya çok benzettim ancak hergün bunu uygulamak güçlü bir irade gerektirdiği ,normal antremandaki gibi kalp atışı hızlanmadığı için tavsiye etmiyorum .Sonuçta kas kütleai arttıkça kalbin pompalaması gereken kan miktarı artacak eğer bu uygulanacaksa kardiyo antrenmanları a yapmanızı tavsiye ederim yoksa kalp krizi riskini artar.

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Bence en güzeli o terleri akıtarak yapmaktır ama buda faydalı olabilir.

STiNG44

Kayıtlı Üye
Bu teknik boy uzatma konusunda da işe yararmı acaba ?

Mithra

Kayıtlı Üye
Yapılan bir araştırmada şu an bulamadım :) zihinsel canlandırmayla yapılan sporda kaslara aynı elektrik sinyalleri gidiyormuş.Boy uzatmak için forumda yoga tavsiye ediliyordu.

baba44

Kayıtlı Üye
Ben 2000li yıllarda discovery science da görmüştüm ama ben de bulamadım.

demoncubaba31

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Salonda çalışırken kendini herşeyden soyutlayıp tamamen çalıştığın kas grubuna odaklamalısın. Bu sayede çok daha iyi sonuç alabilirsin. Örneğin bench presste çalışırken göğsünün kasılıp gevşemesini kasları ve harekete odaklanmalısın. Muscle mind connection deniyor.