wicca inisiyasyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theodore

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Herkese merhabalar
Bir çok yerde inisiyasyon(wicca) kelimesini duydum. Forumda da birkaç bilgi var , okudum ama ben hâlâ tam olarak anlamış değilim. Bana inisiyasyonun ne olduğunu ve nasıl yapıldığını anlatabilecek biri var mı?

Herkese teşekkürler...

Eldermas

Kayıtlı Üye
İş
Veteriner Hekim
Bende aynı şekilde ne olduğu ve nasıl yapıldığı hakkında araştırma yapıyorum ancak yeterli bilgiye ulaşamadım yardım edecek var mı ?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Soru açık olmamış Sorduğunuz "inisiyasyon" nedir ne demektir mi? Yoksa wicca inancına bağlı inisiyasyonları öğrenmek mi?
İkisinin aynı şey olduğunu zannetmişsiniz gibi?
İlk söylediğimiz için sözlük açıklamasına bakınız ; [http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=676]

unseelie

Kayıtlı Üye
'inisiyasyon' bir şeyle uyumlanma anlamına gelir. Kendi enerjinizi o enerjiye uyumlarsınız. Ama wicca bir inanç biçimi. Uyumlama gerektirir mi bilmiyorum, duymadım da..

theodore

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
araştırmaya ilk başladığımda wicca inancında inisiyasyonun çok önemli olduğunu okumuştum ama hiçbir yerde inisiyasyonun nasıl uygulandığı hakkında bilgi verilmemiş.

DalgaKıran

Kayıtlı Üye
İnsiye edilme kovan'da geçerli olan bir durum.Kovan'daki insiyatörler tarafından insiye ediliyorsun.Orada kastedilen bu.İnsiye edildiğin enerjiler elementlerin enerjiileri galiba,tam emin değilim.

theodore

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
İnsiye edilme kovan'da geçerli olan bir durum.Kovan'daki insiyatörler tarafından insiye ediliyorsun.Orada kastedilen bu.İnsiye edildiğin enerjiler elementlerin enerjiileri galiba,tam emin değilim.

yani solitary wiccanlar inisiye olmak zorunda değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
892
Üye silindi 76175
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
592