Başıma gelenler hakkında?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skydust

Kayıtlı Üye
Merhabalar ?

Kendimi bildim bileli, benle uğraşan bir şey var. Cin olduğunu düşünüyorum başka da bildiğim pek bir şey yok aslında. 'Cin' olduğunu nereden biliyorsunuz derseniz, küçük yaşlarımda bir hocaya görünmüştüm (Belkide yalan söylemiş de olabilir emin değilim tabiki.), kafir bir cin olduğunu söylemişti ilk seansta, bana bardak içinde onu gösterip, korkutmamı söylerken, kendiside dua üflüyordu ki bende çok korkak olduğum için becerememiştim. Daha sonra da korkudan gitmedim.

Artık bu işin ben büyüdükçe derecesi büyüdü. Artık geceleri karabasan olarak tabir edilen şeyi yaşıyorum, fakat ondan farklı olarak, belirli bir bölgemde çok rahatsız edici bir acı hissediyorum, bu fiziksel olarak değil de daha farklı. Genellikle rüyadayken, bilincim açılıyor, onun git gide yaklaştığını hissediyorum, (Nasıl hissettiğim hakkında bir fikrim yok.) uyanmak için çabalarken tam uyandım derken, kendimi kıpırdayamazken buluyorum ve işkence başlıyor. Ben bunu şöyle tabir ediyorum sanırsam; astral bedenim, tam bedenime telaffuz edemezken beni yakalıyor. Dua okursam rahatsız olduğunu belirtiyor, daha şiddetleniyor. Evde hep izlenir gibi hissediyorum, ensem de özellikle hassas hissediyorum, belki psikolojik de olabilir.

Geceleri tam uykuya dalacakken, birisi dürtüyor, ya da bağırıyor, sesleniyor irkilerek uyanıyorum. Hep 3-5 saatleri arasında aniden uyanıyorum, geçenlerde de "Pişt." sesiyle uyanmıştım. O sıralar çok rahatsız oluyor, mekan değiştirme gereği duyuyorum. O sıralar da bazen gözlerimi kapattığımda bana bakan bir çift gözle karşılaşıyorum.

Ben parapsikoloji gibi, değişik mistik şeylere meraklı insanımdır. Durmadan araştırır okurum. Bir keresinde ne kadar sinirlendiysem artık, o varlığı hissettiğim de, bedenimin dışında gördüm kendimi, kardeşlerimi de olduğu gibi uyurken görmüştüm, yalnız nasıl sinirse karşımda küçük bücür maymuna benzeyen yaratığa koşmaya çalıştım, ama baya ağır hareket ediyordum, (sanırsam koşmaya çalıştığımdan.) yakaladığımda boğazını kopartıp, bedenime dönmüştüm ve anında uyandım. Normalde öyle cesaret edemem? Bana astral seyahat gibi gelmişti, ondan sonra denemeye çalıştım beni rahatsız ettiğin de lakin, kulağım da tuhaf bir ses beyaz parlak bir ışık oluyor, kalbim hızlı atınca her seferinde korkudan durduruyordum.

Ve son olarak iki sene öncesinde el ayaklarım da, his kaybı, uyuşma meydana geldi ve doktora gittiğim de tetiklerin hepsi temiz çıktı, bulamadılar. O gün bugündür hala aynı durumda. Ve bazı bölgeleri normaldan daha fazla hissediyor.

Yani bu yaşadıklarım cinle alakalı olabilir mi, yoksa başka bir şey midir?
Ne yapmalıyım, kendi mi kendim kurturamaz mıyım bu durumdan, herhangi bir öneriniz var mı?

Okuduğunuz için teşekkürler. ?

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Anlattığınıza göre musallata benziyor. Kesin sonuç için bakım yaptırmanızı öneririm.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Musallatla bir alakası yok. Bunlar olağan şeyler, arınma yapın evde. Ve gereksiz meraklardan kaçının.
El, ayak uyuşma hissi bu dediklerimden hariç.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arınmadan kastınız nedir, biraz daha açabilir misiniz?

Arınmadan kasıt ortamda ki negatif enerjileri uzaklaştırmak, ki bunun için çeşitli uygulamalar mevcut.
Örneğin adaçayı tütsüsü yaparak arındırabilirsiniz.
Sitede uygulamalar mevcut, araştırmalısınız.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bakın,çok küçük yaşlarda yaşayıp,duyup gördüklerimiz bilinçaltında öyle bir yer eder ki,ilerleyen yıllarda bunun sonuçlarını istesekte istemesekte yaşarız.Hani nasıl tabaka haline gelmiş bir pisliği,kiri kazıyıp temizlemek zordur ya aynen öyledir bu kayıtları söküp atmak.Siz hocaya çocukken gittiğinizde kâfir cin olduğunu söylemesi,zaten o cini sizin kafanızda yaratmanıza neden olmuş.İlerleyen yıllarda bu korku bence psikolojinizi olumsuz anlamda tetiklemiş.Yani sizde olaylar zincirleme gelişmiş bana kalırsa...El ayak uyuşmaları gibi durumlar, örneğin panik ataktada oluyor hatta çok daha fazlası oluyor.Bunun sebebi iyi araştırılmalı.
Velhasıl diyeceğim şu ki;bir makine yeni iken ilk kullanım zamanlarında güçlü bir darbeye,düşmeye vs..maruz kalmış ve o makinedeki arıza başka sağlam kısımlarıda bozarak sağlıksız bir şekilde çalışmaya devam etmiş.
Kendinizi tabi ki bu durumdan kurtarırsınız,bir ölüme çare yok.Yakında onada olacak.:)Sizin bence bilinçaltı kaydınızı,küçüklükten bu yana yağ bağlayan o tabakayı atmanız gerek.Bilinçaltı kaydınızı regresyon(ki bence en etkilisi bu),eft gibi çalışmalarla temizlemeniz.Yalnız bunu kendiniz değil bir profesyonele yaptırmanız sonuç aldıracaktır.Geçmiş olsun!

boristanblue

Kayıtlı Üye
Hemen, hemen her gece, ne kadar yorgun olursam olayım, uyuyorum ve bir saat geçmeden uyanıyorum, bazen uyandığım da vücudum kitlenmiş ve üzerim de bir şey oluyor dua okuyorum bazen sesim çıkmıyor içimden okuyorum son iki defadır da yumruk atıyorum o şeye ve kurtuluyorum her neyse zerre korkmuyorum o benden korksun sizce nedir bu şey ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...