Araştırmalarım ve Deneyimlerim: Tuzlu su tankı deneyi ve sonuçları

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Merhaba arkadaşlar uzun süredir ortalarda yoktum. Daha önce deneyimlerimi katalogladığımı ve katıldığım seanslar, karşılaştığım durumlar ve varlıklarla ilgili elde ettiğim bilgileri kitaplaştırıp paylaşacağımdan bahsetmiştim.
Bu araştırmalarım gittikçe daha ilginç boyutlar almaya başladı. Özellikle parapsikoloji yanında sınır bilim (fringe science) ve deneyler üzerine de bir süredir ilgimi artırmıştım.
Çeşitli narkotik etkili maddelerin (özellikle şamanizmde) pek çok cenrede başka boyutlara kapı araladığı gerçeği veya bilgileri pek çok yerde görmüşsünüz veya aşina olmuşsunuzdur. Özellikle insan beyninin potansiyeline ulaşabilmesi ve epifiz bezinin aktive olması ile pek çok yan yetenek ve durumun ortaya çıkması muhtemeldir. Şimdi size daha önce söz verdiğim gibi araştırmalarımdan bir parça daha paylaşacağım.
Öncelikle bu deneyi kesinlikle ve kesinlikle bilinçsizce veya bilgisizce kimsenin denememesi gerektiğini özellikle belirtirim.

Deneyimimizde ismini vermeyeceğim aşırı uyarıcı bir narkotik ile %70 oranında tuzlu su çözeltisi dolu bir küvet kullandık. Tuzlu su tankının yeterli derişimde sadece içsel görüye odaklanmayı sağlayan bir sessiz oda etkisi vardır. Bu sebeple narkotiğin etkilerini odaklamak için telkinlerin ardından tamamen gönüllü olarak bu oturuma katılan ve parapsikolojiye inanmayan bir arkadaşımızı narkotiği verdikten sonra tuzlu su dolu küvete yatırdık.

Narkotiğin standart etkilerine dair bilgili ve hakim olduğumdan bulgularımın bu deney esnasında sağlıklı olup olmayacağı konusunda şüpheliydim açıkçası. Zira herhangi bir rütel veya kadim cümle kurmadım. Sadece subjeyi mental olarak başka bir boyutun kapısını aralaması için yönlendirecek telkinlerde bulundum.
Subje küvetin içinde kaldığı süre boyunca narkotiğin etkisinin vereceği hareketliliği göstermemesinin yanında birini gördüğünü söyledi ve başka bir dilde konuşmaya başladı. Oturum ortalama 30 dakika sürdü ve kendisinin kurduğu cümleleri duyduğum şekilde kaleme aldım. Birkaç dakika aralıklı olarak kurduğu cümlelerin herhangi kadim ırk veya dil hakkında bilgisi olmayan bu arkadaştan çıkması beni oldukça heyecanlandırdı diyebilirim.

30 dakikanın ardından subjeyi yeterince yorduğumu düşünüp göz bandını çıkarıp küvetten yine telkinlerle kaldırdık. Bunu takip eden ortalama 5 dakika içinde narkotiğin beklenen ve sıradan etkilerini gözlemledik.

Burada vardığımız sonuç biraz araştırma sonucu fonetiğinin enochian'a yakın olduğunu gördüğümüz birkaç cümle oldu. O cümleleri yazdığım şekilde sizinle paylaşıyorum:

Zakari tofkilo aafe odi merfiri drolnita şadi plosi babe
Homile yayidon kalze resam
İlse torgu miisa dviv dorfa kalze
Zekura hominil marbe payde ayiy
Dista aiyom unfo dorfa zirenayid marbasa babel pilos
Gehe zamrani asimpe sediv çize ilta obelisoni
Tolgosa tolhamiye payde ayom eyi

Kadim diller hakkında bilgi sahibi olsam da tamamen hakim olduğum bir dil değil enokyan. Bu sebeple hakim olduğunu düşünen arkadaşlarımız varsa bu bulguları değerlendirebilir diye umuyorum.

Bu deneyimimi paylaşma sebebim ilk defa enokyan tarzı bir varlığın dahil olduğuna inandığım bir durumdu. Daha önce çeşitli bedensiz varlık seanslarında bulunmuş olmamın yanında bu benim için yeni bir durum ve itiraf edebilirim ki şu cümleleri kaydedene dek enokyan konusunun da kurgusal olduğunu düşünmüyor değildim.

Elimdeki bu deneyim ile ilgili bilgiler ve sonuçlar bunlar. Daha ilginç ve heyecan duyduğum deneyimlerim oldukça yine paylaşmaya devam edeceğim.

Bunun dışında da enokyan konusunda gerçekten bilgili arkadaşlarımız varsa iletişim kurmak ve bilgi alışverişinde bulunmak isterim.

sevgiyle kalın.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Peki bu farklı dili çevirebildiniz ni yani tamamen enokyanca mı? Çok ilginç bir araştırma gerçekten. Ne tür bir iletişim oldu arada ne dediler varlık ve gönüllü arkadaşınız gerçekten merak ettim

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Peki bu farklı dili çevirebildiniz ni yani tamamen enokyanca mı? Çok ilginç bir araştırma gerçekten. Ne tür bir iletişim oldu arada ne dediler varlık ve gönüllü arkadaşınız gerçekten merak ettim

Açıkçası enokyan metinlere baktığımda fonetik olarak çok yakın olduğunu gördüm ancak enokyan dili konusunda uzman değilim zira üzerine düştüğüm bir konu değildi bu bulgulara kadar. Bu sebeple burada paylaştım. Zira çeşitli başlıklarda çok iyi enokyancaya hakim olduğunu belirten arkadaşlar görmüştüm.

Oturum boyunca subjenin ağzından çıkan cümleler belirttiğim cümlelerdir ve duyduğum (daha doğrusu kaydettik otururmu ses kaydından tekrar tekrar dinleyerek) şekilde kaleme aldım. Küvetten çıktıktan sonra da narkotik tribin etkisine geçiş yaptı. etki süresi tamamlanınca da sadece hatırladığı şey, karanlığın ortasında durduğu ancak kendini karanlıkta gibi hissetmediğiydi. Konuştuğunun farkında bile değilmiş zira kaydı dinlerken şaşkınlığını görmeniz gerekirdi.

X6K3

Kayıtlı Üye
Eğer mümkünse oturumun ses kaydını konuya ekleyin, daha kesin sonuç alınabilir.

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Ses kaydının kesilip biçilmesi için işleme verdim. Sadece gerekli kısımları bir derleme yapıp koyacağım. Tamamını koymam gizlilik açısından sağlıklı olmaz zira.

fako

Kayıtlı Üye
İlgimi fazlasıyla çekti, zira bu yazılanlar küçükken duyduğum ve köyde bir yabancının konuştuğu şeylere benziyor. Küçükken köyümüzde bir yabancı vardı biz ona kedi derdik bıyıkları çok uzundu. Adamcağız bu şekilde konuşurdu nedensizce aklıma geldi. Sonradan adamcağız aklını kaybetmiş, bize hep kedileri dinleyin derdi bizde kara kedi dili derdik. Ses kayıtlarını merakla bekliyorum.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Konuyu heyecanla takip ediyorum.Enokyan dilini bilenler vardır illaki forumda ...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Enokyan bir dil değildir. Oluşturucusu tarafından belirlenmiş bazı anahtar cümlelerden oluşur o kadar. Tüm enokyan anahtarlarını sitede paylaştım.
Daha sonra enokyana ekleme yapmaya çalıştılar bir anlamı olmadı. Oluşturucusuna ait bir sistemdi ve ölümü ile de bitti. Melek dili ismini oluşturucusu vermiştir. Bilgi aldığı varlığı melek diye isimlendirdiği için. Tamamen bir dil öğretmemiştir. Bazı çalışmalar için ne demesi gerektiğini öğretmiştir o varlık ( yani idea edilen budur)

Yukarıdaki Metin enokyana benzemiyor

Narkotik maddeden kastınız nedir bilmiyorum ama parapsikolojik araştırmalar yürütenler narkotik madde kullanarak yapılan çalışmaları ciddiye almazlar. Beyin kimyasını değiştirdiği için. İkinci olarak medyum ve operatör eşliğinde bu çalışmalar yapılmalı. Medyumluk yeteneği ve izni olmayan kişi İle yapılacak çalışmalar gerçeklikten çok uzak olma ihtimali çok yüksek.

Narkotik madde ile ya da basit bir hipnoz İle bile farklı diller konuşturabilir farklı bilgiler alınmasını sağlanabilir.
Varlık çalışmaları astral kat çalışmaları ya da vizyon çalışmaları ise çok başka bir konu. Bedensel hazırlık zihinsel hazırlık ve ruhsal hazırlık gerektirir.

Küçük bir uyarı: narkotik madde kullan kişilere parazit varlıklar çok kolay yapışır. Bu hem bilgi kirliliği demektir hemde kişiye uzun vadede ve yavaş yavaş büyük sıkıntıların oluşmasına neden olur.

Hopee

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz "narkotik" maddenin lsd veya epifiz bezini harekete geçiren dmt olduğu görüşündeyim. "Fringe science" kelimesini ve kullandığınız yöntemi okuduğumda da ünlü bir dizi olan Fringe'den etkilendiğinizi düşündüğümü söylemeden edemeyeceğim zira bahsettiğiniz yöntemin bire bir aynısının dizide olduğu belirtmek isterim

Narkotik maddeden kastınız nedir bilmiyorum ama parapsikolojik araştırmalar yürütenler narkotik madde kullanarak yapılan çalışmaları ciddiye almazlar. Beyin kimyasını değiştirdiği için. İkinci olarak medyum ve operatör eşliğinde bu çalışmalar yapılmalı. Medyumluk yeteneği ve izni olmayan kişi İle yapılacak çalışmalar gerçeklikten çok uzak olma ihtimali çok yüksek.

Narkotik madde ile ya da basit bir hipnoz İle bile farklı diller konuşturabilir farklı bilgiler alınmasını sağlanabilir.
Varlık çalışmaları astral kat çalışmaları ya da vizyon çalışmaları ise çok başka bir konu. Bedensel hazırlık zihinsel hazırlık ve ruhsal hazırlık gerektirir.

Küçük bir uyarı: narkotik madde kullan kişilere parazit varlıklar çok kolay yapışır. Bu hem bilgi kirliliği demektir hemde kişiye uzun vadede ve yavaş yavaş büyük sıkıntıların oluşmasına neden olur.

Yazdıklarınızdan sonra merak etmiyor değilim sayın Urum şaman ve pagan ayinlerinde bu tarz halüsinojenik maddeler kullanıldığını ve ruhani boyuta geçmek için yardımcı olduğunu okumuştum. Beyin bu etkiyi yaşamaya açık. İsterseniz varsanı diyin isterseniz diğer boyuta ufak bir ziyaret... Beynimiz şu anda belki tek başına yapamıyor bunu ancak belli kimyasal takviyelerle halihazırda var olan bir sistemi harekete geçiriyoruz, bu maddeler sadece ufak bir destekçi rolündeler çalışmayan bir arabaya arkadan biraz kuvvet verip çalıştırmak gibi..
Bu maddelerin parazit varlıklara yol açması sebebini öğrenebilir miyim?

karatay

Kayıtlı Üye
Deneğinizin beyin kanaması geçirmemesi gerçekten çok büyük şans. Bu tuz oranında bir çözeltinin içerisinde geçirilen 30 dakikanın muhtemel sonucu bu çünkü..

Ü

Üye silindi 70925

Çok ilginç bir çalışma.
kullandığınız yöntemi okuduğumda da ünlü bir dizi olan Fringe'den etkilendiğinizi düşündüğümü söylemeden edemeyeceğim zira bahsettiğiniz yöntemin bire bir aynısının dizide olduğu belirtmek isterim
Katılıyorum. Okurken o sahne aklımda canlandı diyebilirim.

Belki sanıldığı gibi başka bir boyut aralanmadı. Bir varlık konuşmadı. Deneye verilen ilaçların yan etkisi olabilir.

Me.

Kayıtlı Üye
Burada oldukça bilgi var. Okumaya çalışıyorum. Seninde bu konuda düşüncelerin varsa paylaşabilirsin ya da bilgin. ? Eğer eski konulara yorum yapmak yasaksa moderatör uyarır diye düşünüyorum.
bir yil once okumustum yasak demiyorum ama sana geri dinus yapilcagini zanetmiyorum cok eski konu