Bu vefk midir sadece şablon mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

narsistkedi

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 8989
Merhaba arkadaşlar bu sorum özellikle bu ilimden anlayan kişilere yöneliktir. Ben bunu bir amaç üzere hazırlattım. Sahte olduğuna da kendimce kanaat getirince takmadım öyle duruyor. Ama böyle bi site dururken sormadan yakmak falan istemedim. Bu cidden bişey ifade ediyor mu yoksa sadece bir kalıbı kopyalayıp göndermişler mi? Bilen biri yardımcı olup yorum bırakırsa sevinirim.:banghead:

Simsiyail

Kayıtlı Üye
Bunu size kim yazdıysa uydurma olarak yazmış.Eğer bunu yazana para vermediyseniz iyi.Kanaatimce bu vefk geçersizdir.

narsistkedi

Kayıtlı Üye
Parayla yazıldı. Zaten dolandırıldığmı anladım da içinde bi anlam var mı diye merak ettim aslında

Brvcgl

Kayıtlı Üye
Size özel bir çalışma değil ve oldukça acemice.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kağıt ve mürekkep hatalı Bir tane düzgün göeremeyeceğim zaten.

Arkadasında olması gerekenler var ama ya Yok ya siz çekmediniz
Hatalar keşke bununla bitse.

1. Vefk değil tılsım. Herşey vefk diyorlar sanki vefk büyü değilmiş gibi
2. Bu tılsım hazır tılsım kitaplarda bulunabilir.
3. Geometrisi aşk çalışmalarına uygun, hurufları şifa çalışmasına uygun. Orta geometrisi korumaya uyun basitçe anlatıyorum tabi ki.
4. tılsımların bir sitemi vardır. Orta merkez kısım boş temel eksik. Yapan kişi kopya yaptığı için kişiye özelleştirmeyi bilmediği için yazamamış tabi ki .
5. Tılsımın çevre düzeni tamamen Yok. Havas çalışıyorsanız tılsımın tılsımlanması için çevresinde yapılması gerekenleri yapmazsanız ne anlamı olur.
6. En basit hataları yapan biri. Kesin majikal yıldız hesaplamıştır. Doğru gün saat melek kasem tütsü hesap yapılmadın çıkarılamaz.
7. Doğal olarak tütüleme yapılmamış kasem okunmamış azimeti çıkarılmamış varlık yüklenmemiştir.

Bu ilim zaten iyice ayağa düştü. Üç dakika da bakarak yazıp tılsım hazırlıyorlar sonuçta bu oluyor işde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...