Negatif enerji çekme ve boşaltma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Bir yada birden çok insana yardım amaçlı kötü enerjiyi negatif çekiyorum karşıdaki insan gayet mutlu enerjik ve ağrısız oluyor. Ama bu çektiğim negatif bazen herzaman değil beni halsiz bırakıyor. bunu kendi vücudumdan nasıl boşaltabilirim tekniği var mı?

asterix

Kayıtlı Üye
Negatifi niye çekiyorsun ki çöpmüsün ? Şifa amaçlıysa tedavi böyle olmaz.En iyisini ustalar bilir.

Hüsrev

Banlı Kullanıcı
İlginç, böyle bir şifa tekniği var mı bilmiyorum.Ama bildiğim şifa sistemlerinde enerjiyi çekme atma gibi bir şey pek yoktur.Mesela bir şifacı sizi seansa aldı diyelim örnek bu sitede bir şifa çalışmasına katıldınız, şifacı kök çakradan girer ve tepe çakraya kadar adeta tıkanıklıkları aça aça tepe çakraya kadar ilerler ve negatif enerjiyi evrene salar.Bunun tam tersi yapanlar da vardır yani dünya anaya salanlar.Bazı enerjiler dönüştürücüdür de.Pek bilgili değilim ama kısmen böyle.Siz bu şifalandırma tekniğini terk edin veya gerçek bir şifacıya danışın derim.Bazen şifacı kolu ağrıyan birine şifa verdiğinde kendi kolu da ağrımaya başlayabilir ama bu istenmeyen bir durumdur.İyileşme gerçekleştiği için olumlu gözükebilir ama olmaz yani.İlla devam edicem diyorsanız da topraklanma üzerine araştırma yapınız.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Anlatmaya çalıştığım çok farklı anlıyor sunuz yada benim anlatımımda sıkıntı var. İnsanlara yardım ederken asla kötü enerjiyi çekmem kendim deki pozitif le bedenin içini temizlerim aynı anlattığınız gibi çakralarla ilgilenirim. Çok nadir olduğu oldu bana istenmeden sıçrayan negatif enerji elimde kalıyor onun elimde olduğunu biliyorum onu gönderebiliyorum sadece neden olduğunu sormak istedim.

Bu konuyu kapatmak yada silmek eniyi si olur ben kendimi yalnış kelimeler le anlatmıştım bundan dolayı da bilen bilmeyen herkes yalnış anlamış ve yorum yapmış. Ben asla birinin rızası olmadan yardım etmem. Ve kimseden enerji çekmem kendi enerjim ile şifa veririm.zaten mantıksız bendeki enerji o kadar iyi ve çok ki kullanabiliyorum. Orada kastettiğim oradaki negatif havaya uzaklara salmak tı kendime neden çekeyim. Ve ben bu işi araştırma dan da yapmadım hiç bir zaman rica eden insanlara yaptım hatta kimseye söylemem böyle bir yeteneğim olduğunu. Kendimi ve başkasını tehlikeye atmam asla. Burda demek istediğim istenmeden elimin üzerine sıçrayan negatif parçacık lar enerji ler. Ben bunları gönderirim her zaman ama bu çok nadir olan bişey neden olduğunu sormak istedim. Belki 1 kere yaşadım şu güne kadar bu olayı. Ama sormak tan vazgeçtim çok yalnış cevaplar verilmiş önyargılı bilmiş? Vs neyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...