Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: vücuda yazılan tılsım

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Standart vücuda yazılan tılsım

Herkese iyi günler;
    Çok araştırdım ama yeteri kadar bilgiye sahip olamadığım için yeni konu açma gereksinimi hissettim. Ben vücuda yazılan tılsım hakkında biraz daha detaylı bilgi alabilir miyim konuya vakıf insanlardan acaba? Bir medyumla irtibat halindeyim kendisi bi kaç işlem yaptı benim için ve sonucunu aldım olumlu bi şekilde. Şimdiki işlem vücuda yazılması gereken bir tılsımmış. Ilk kez duyduğum için yadırgadım açıkçası. Farklı bilgi ve fikirleride bilmek istediğim için konu açtım. Bu işlem neden yapılır? Vücuda yazılmasının amacı nedir? Bilgi sahibi üyeler cevaplarsa çok sevinirim. Teşekkür ederim

Rep Puanı : 25
    Ettiği Teşekkür
    437
    8 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Tılsım ne için yazılacak acaba? Detay verirseniz daha hızlı yanıt alacağınıza inanıyorum.

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    32
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Üveysilik zikrinden bahsediyor olabilirsiniz bi araştırın derim.

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Teşekkür ederim yorumunuz için. Araştırdım fakat mazur görün bağdaştıramadım. Vücuda yazılan bi uygulamayı sormuştum ben. Medyumun yazması gereken bi uygulamaymış. Bu zikirle ilgisini çözemedim.

Rep Puanı : 17798
    Ettiği Teşekkür
    0
    6 mesaja 13 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    151

Vücuda yazılan çizilen tılsımlar her ekolde vardır. Ki dövme sanatının çıkışı da bu konudandır. Süs ve kozmetik manada ilerlemesi çok sonradan olmuştur.
    Dünya'nın her yerinde ve her tarihinde vücut tılsımlama vardır.
    Bu tılsımların genel olarak ortak olan noktası kişinin bu tılsımı taşımaya el verişli olmasıdır. Yani gerek eğitimle, gerek öz enerji ile bağdaşık bir durumdur, haliyle tılsım herkese her amaçla yapılmaz ve çizilmez.
    Genelde bu tılsımları kişiler kendi kendileri nakşeder veya aynı ekolde yetişen bir yetkili tarafından yapılır.
    Bir medyumun vücudunuza bir şeyler çizmesi veya yazması ise başka bir durumdur, ki genelde sapıklık kısmının başladığı noktalardan da biridir.
    Tam olarak hangi amaçla ve hangi tarzda size bir tılsım nakşedecek?

6. 4 kişi dmkol üyemize teşekkür etti:
    brotherhood (30.10.2017),Seuta (31.10.2017),Snooww (28.03.2017),Tai Chi Chuan (28.03.2017)

Rep Puanı : 462
    Ettiği Teşekkür
    635
    118 mesaja 201 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    24

Alıntı Chillout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vücuda yazılan çizilen tılsımlar her ekolde vardır. Ki dövme sanatının çıkışı da bu konudandır. Süs ve kozmetik manada ilerlemesi çok sonradan olmuştur.
    Dünya'nın her yerinde ve her tarihinde vücut tılsımlama vardır.
    Bu tılsımların genel olarak ortak olan noktası kişinin bu tılsımı taşımaya el verişli olmasıdır. Yani gerek eğitimle, gerek öz enerji ile bağdaşık bir durumdur, haliyle tılsım herkese her amaçla yapılmaz ve çizilmez.
    Genelde bu tılsımları kişiler kendi kendileri nakşeder veya aynı ekolde yetişen bir yetkili tarafından yapılır.
    Bir medyumun vücudunuza bir şeyler çizmesi veya yazması ise başka bir durumdur, ki genelde sapıklık kısmının başladığı noktalardan da biridir.
    Tam olarak hangi amaçla ve hangi tarzda size bir tılsım nakşedecek?
    Sapıklık kısmını ayrı bir konu olarak ele alırsak vücuda yazılarak yapılan uygulamaların ve mühürlerin detayı, etkisi ya da özelliği nedir? Vücuda yapılan yazılarla yapılan uygulamalar her ekolde ancak anladığım kadarıyla bunlar diğer yöntemlerden farklı özellikler de taşıyor. Özellikle mühür ya da mühürleme olarak hatırladığım, vücuda majikal, antik dillerle yazılan uygulamalar dikkatimi çekiyor. Bazı varlıkların da vücudunda mühürler olabileceğinden bahsedilmişti. Galiba vücuttaki işaretler, uygulamalar sadece insanlara özgü değil ve daha farklı yönde majikal önem taşıyor. Biraz daha detay vermeniz hem bu konularla ilgilenen hem de dışarıda uygulama yaptıran kişilerin bazı noktaları ayırt etmesini kolaylaştıracaktır.

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Eskiden bu işi bilen hocalara gidilirdi. Kabakulak şifası içinde boğaz kısmına çizerek arapça bir şeyler yazarlardı... Onun gibi bişey mi yazacak acaba?

Yer
    İSTANBUL
    Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    5
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Konu dönüp dolaşıp vücudu ele geçirmiş, hastalık oluşturan cin ve ifrit tayfasına geliyor, her nedense... Bu konuda ehil bir kişiye ve mümkünse birden çok kişiye danışmanızı tavsiye ederim.Tek kişinin yapacağı bir uygulama yanlış bir etki gösterebileceği için işin ehli kişilere danışılması tavsiye edilir.

Allah yar ve yardımcınız olsun!

Rep Puanı : 189
    Ettiği Teşekkür
    45
    64 mesaja 94 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Ben size başka bir kapı araliyayım,

Osmanlı Padişahlarının birbirine el veren müneccim başıları vardı.
    Kanunı Sultan Süleymanın topkapı sarayındaki tılsımlı gömleklerini incelediğimizde(tavsiye ederim) savaşta giydiği gömlekte Fetih suresinin,
    Hobilerini icra ettiği zamanlarda İlim bazlı ayetlerin yazıldığı gömleklerinin bulunduğunu görürüz.

Bu gösteriyor ki Osmanlının başarısının altında gayret etmekten de öte gizli ilimlerle tılsımlanmış destekçileri vardı.
    Kanuni ilginçtir. Fetettiği ülkelere bakılırsa ya politik fetihler yapmış, ya algıda güçlü manevralar ile ülke yönetimlerinin teslim olmasını sağlamış ya da bir ülkeyi krizden kurtararak halkın yönetime isyan etmesine vesile olmuştur .. At üstündekiler malumumuzdur. Tüm bu kolaylıklar ayağımıza gelse biz de öyle yapardık , ama acaba kolaylıkları arka arkaya Kanuninin önüne seren başka zorlayıcı kuvvetler mi vardı ?

Küpe takmasını eleştiriyoruz fakat acaba özel taşlara olan ilgisini ve en nadide kozmik taşları getittirdiğini ve bizzat işlediğini biliyor muyuz ?

Neyse,
    Kanuninin bütün tılsımlı gömlekleri oval şekilde kapalı bir devre olarak vakşedilmiştir ..
    Daire şeklindeki kapalı devrelerin cinleri hem hapsetmek hem de hazırolda tutmakl için uygulanan içeriği geniş olan bir ritüel olduğundan şüpemiz yok.
    Ayette
    Hz. Süleymanın cin ordusu olduğu bildiriliyor. Etraflı düşünmek gerek

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

11. dennise Üyemize teşekkür edenler:
    secret73 (04.12.2017)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. ufulij