Tarot kartı, kart seçerken

Solomon Noah ZENGIN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tarot kartlarıyla fal bakıyorum fakat ne kadar doğru bilmiyorum. 3. günüm tarot kartlarımla.. Yeni başladim. Kartlara enerji yükledim fakat daha meditasyon yapmadım. Kartların üzerinden sol elimi gezdirirken elimde bir şey hissetmiyorum. Bazılarında avuç içinde veya avuç kenarında yanma oluyormuş. O kartları çekiyorlarmış. Bende öyle bir şey olmuyor. Bu zamanla olacak olan bir şey mi? Benim en çok ilgimi çeken, "beni seç" diyen kartları gözlerimle seçiyorum. Ne yapmalıyım, tarotta bu bir yetenek mi (doğuştan)? Yoksa zamanla olacak bir şey mi?

4

43887

Tarot kartlarıyla 3. günde enerjinizi yüklediniz bakım yapıyorsunuz. Bakım yapmadan önce kartlarınızı tanıyın, mitolojisini, tarihini, numaroloji, renk bilimi, sembolizmi gibi gibi baglantılarını araştırın. sorularınızla ilgili cevaplar sitemizde mevcut. Zaten tarotun içine girdiğiniz de bu soruların cevabını alırsınız sormaya da gerek kalmaz. Ayrıca son sorunuza hitaben kişinin yetileri olmadan tarot, katina, rüya, diğer fal çeşitlerine bakamaz.Yetiler de sonradan kazanılmaz. Tarot ilgimi çekti, katina ilgimi çekti diye araştırıp inceleyip sonra soğudum, enerjim tutmadı, cevap alamadım bahanesiyle bırakanlar normalde yetilerini kullanamadıkları göremedikleri içindir. Bakım yapsalarda ezber yorumdan öteye gidemezler.
Yeti de sonradan kazanılmaz. Zamanla olacak şey, kişide eğer mevcutsa içindeki mücevherı (yetiyi) ortaya çıkarmak meditasyon vb. çalışmalarla tekrar güçlendirmek olacaktır.