Tarotları imha etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bundy

Kayıtlı Üye
Başlıkta da belirttiğim gibi tarot kartlarımdan soğudum ve dün gece oturup tek tek kestim. Bunları ne yapmamı önerirsiniz? Direkt çöpe atsam olur mu? Sonuçta kestim ve birinin eline geçse bile kullanılabilir durumda değil.

Keira

Moderator
Tarot kartları bu şekilde elden çıkarılmaz birine hediye edilir. Keşke bu işlemi yapmadan önce azıcık forumu karıştırsaydınız.

guys

Kayıtlı Üye
Hediye etme imkanınız kalmadığına göre ateşe atıp yakmanızı tavsiye ederim.

4

43887

Bu saatten sonra yapılacak tek şey elementlerle buluşturmak. Keske keira arkadasımın dediği gibi siteyi arastırsaydınız.

bundy

Kayıtlı Üye
Toprağa gömmeyi veya suya atmayı düşündüm zaten ama çok şüpheciyim. "ya birinin eline geçerse" diye düşündüğümden kullanılamaz hale getirmek istedim. Bu şekilde suya mı atayım yoksa toprağa mı gömeyim? Aslında suyu kirletmek istemiyorum toprağa gömsem olur mu?

canmert196

Kayıtlı Üye
normalde verilecek biri bulunmaz ise toprağa gömülür. ipek siyah beze sarılı şekilde.

eşinikaybedençorap

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben tarot kartlarını aldığım ilk gün bir kaç açılım yaptım ve evde kısa boylu yürüyen gölgeler görüp rahatsız oldum ancak korkmadım. Kartlardan nefret etmiştim. Nasıl yok edeceğim diye düşünürken bir hışımla makasla hepsini tek tek kesip direk çöpe attım. O gün üstümden yük kalktığını hissettim. Tabii siz usulü neyse ona göre yok edin ama ben çöpe attıktan sonra herhangi bir olumsuzluk yaşamadım

4

43887

Toprağa, suya(deniz, akarsu vs.), yakarak, küllerini savurarak... Birini uygulayın. Konuya yeterli cevap verildiği için konu kilit..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...