Majikal Değeri Olan Diller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demoncubaba31

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Majikal değeri olan diller nelerdir ? Bunun bir sıralaması varmıdır ? (Örneğin 1. Enochian 2. Aramice ...)

Bir dilin majikal değere sahip olmasının sebebi ya da koşulu nedir ? Örneğin neden Türkçe'nin veya İngilizce'nin majikal değerir ?

Büyük bir proje oluşturarak deneyimli ve yüksek maji bilgisi olan majisyenler, kriptoloji uzmanları, dilbilim uzmanları ve sembol uzmanları birleşirse bugüne kadar var olan en güçlü majikal değeri olan dili oluşturamaz mı ?

guys

Kayıtlı Üye
Keltçe(Galce) dilinin majikal bir değeri vardır. Bunun dışında Köktürkçe(Göktürkçe) kullanılabilir. Ne alakası var diye soracak olursanız Eski Türkler "Gök Tengri"ye inanırlardı. Yani kadim yolda ilerliyorsanız yararını göreceğinizi düşünüyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Majikal değeri olan diller nelerdir ? Bunun bir sıralaması varmıdır ? (Örneğin 1. Enochian 2. Aramice ...)

Bir dilin majikal değere sahip olmasının sebebi ya da koşulu nedir ? Örneğin neden Türkçe'nin veya İngilizce'nin majikal değerir ?

Büyük bir proje oluşturarak deneyimli ve yüksek maji bilgisi olan majisyenler, kriptoloji uzmanları, dilbilim uzmanları ve sembol uzmanları birleşirse bugüne kadar var olan en güçlü majikal değeri olan dili oluşturamaz mı ?
Var olanlar neden yeterli değildir size göre? En güçlü diye bir şey de yok zaten, enerji yönlendirmede yeterli olup olmadığı önemli.
Enokyan gibi diller sadece belirli enerjiler ve zümrelere özel ortaya çıkan, daha çok varlıksal kanallarla oluşturulan dillerdir.
Bunun dışında piktogram, ideogram ve hiyeroglif özellik taşıyan dillerin de bir çoğu majikal değer taşır.
Bilinen, hala kullanılan en tesirli majikal değer taşıyan iki dil Arapça ve İbranicedir.

LoGronn

Kayıtlı Üye
Merhaba. Sanskritçe, Latince, Eski Norsça, Göktürkçe, Arapça, İbranice. Bir çok dil kullanılabilir. Belli bir sırası olduğunu sanmıyorum hepsinin ritüel alanı farklı.

asterix

Kayıtlı Üye
Majikal değeri astral karşılığı olması ile ilgili sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...