Kaybettiğim Dostum Benim Hakkımda Ne Düşünüyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkMin

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar.Sormak istediğim konuya hızlı bir giriş yapıyorum.Arkadaşlar zamanında güldüğüm eğlendiğim dostumla aramızda bir yaşanmışlık oldu.Bu yaşanmışlıktan sonra ikimizin arasında fazla muhabbet dönmemeye başladı.İkimizde köşelerimize çekildik.Şimdi ise onu gittiğim her yerde görüyorum.Bir keresinde yolda yürürken karşı karşıya kalmıştık.İkimizde birbirimizi gördükten sonra ben kafamı yere eğdim o ise başka bir tarafa baktı.Aramız bu derecede kötü maalesef.Şimdi ise anılarımızı düşünüyorum ve şu anda bu yaşanılan durumun kimin suçu olduğunu düşündüğümde 'ben' daha fazla suçlu gözüküyorum.Şimdi ise onunla tekrardan eski samimiyetimizi kurmak istiyorum lakin aklıma onun benim hakkımda ne düşündüğü geliyor.Yani ona göre nefret ettiği birisi miyim yoksa sevdiği birisi miyim bunu öğrenmeyi çok isterdim .Bunun içinde aklıma bazı yollar geldi(Okuduğum yazılar sonucunda).Telepati ile onun benim hakkımda ne düşündüğünü öğrensem mi yoksa Medyuma danışıp öğrensem mi diye düşündüm.

Arkadaşlar buraya sormaya karar verdim en son.Çünkü bu konu neredeyse 3 haftadır aklımı kurcalıyor.Bende sizden yardım almaya geldim.Sizlerin bilgi ve tecrübelerinize güvenerek sorunumun çözümünü söyleyebilir misiniz?

Arkadaşlar bilen varsa cevap verebilir mi? Hepinize teşekkürler.

Ori

Kayıtlı Üye
Olgun insanlar gibi gidip konuşun derim. Bunca zahmete hiç gerek yok böyle bir konu için. Suçlu olduğunuzu bilerek özür dilemelisiniz, eğer ki sizi gerçekten dostu olarak görüyorsa o da kendi açısından özür dileyecektir. Durum aksini gösterirse defteri kapatırsınız.

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Olgun insanlar gibi gidip konuşun derim. Bunca zahmete hiç gerek yok böyle bir konu için. Suçlu olduğunuzu bilerek özür dilemelisiniz, eğer ki sizi gerçekten dostu olarak görüyorsa o da kendi açısından özür dileyecektir. Durum aksini gösterirse defteri kapatırsınız.
+1 Bence gerekli mesaj yazılmış dostum.Gidip konuşmak hayli hayli yetebilir.Zaten mimik ve hareketlerinden anlarsın bir şeyler.

DarkMin

Kayıtlı Üye
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.Gidip olgun bir insan gibi özür diledim.Bir sıkıntı olmadığını ve konuşabileceğimizi söyledi.Zaten konuşurken samimiyeti vardı.Galiba ben çok abartmışım.Sizleri rahatsız ettiysem kusura bakmayın.Tavsiyeleriniz için çok çok teşekkür ederim. :) Konu kilitlenebilir.

Angel8

Kayıtlı Üye
Bir ilişki sorununu varlıklara bulaşmadan çözüp mutlu sonu yakalayan biri Tebrik ederim :hurray: İnsanlar gerçekten ayna gibidir birbirlerine karşı ; birinden nefret ederseniz o kişi de size karşı aynı duyguları besler.Aynı kişiye olumlu yaklaşmaya başlarsanız o da size karşı olumlu olmaya başlar.Muhtemelen huzursuzluğunuzu hissedip huzursuz oluyor ve uzaklaşıyordu.Samimiyet gördüyseniz siz de samimi davranmışsınızdır.Her zaman olmaz tabii sağlıklı iletişim gerektirir.Özür dilemek ve gülümsemek de ilişkileri arındırır :) Sağlıklı iletişim kurarak sorunlarınızı bekletmeden,saygıyla,sakince haledebilirsiniz

pitilessboy

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Aynı durumdayım bende ama bizimki konuşma aşamasını sanırım hayli geçti artık düşmanı olarak görüyor ve üstüne üstelik bu durumda hep beraber olduğumuz insanlar taraf tutmaya başladı bir taraf onla oldu bir taraf benle ve şuan sanki kan davamız varmış gibi davranıyorlar ben ne kadarda sükunetimi korusam olacak olanlar bir bir yaşanıyor şunu derimki size eğer sizi kaybetmeyi göze almışsa siz onu kazanmaya çalışmayın eğer aranıza soğukluk girdiyse konuşun ve dostunuzu kaybetmeyin hepinize iyi günler.

asterix

Kayıtlı Üye
İnsanların fazla üzerine gitmek ve barışmaya zorlamamak lazım,doğal olarak kendiiğinden olursa kalıcı olur zorlarsanız tekrar aynı şey olabilir.O yada siz eğer dostsanız sonuçta yine beraberlik olur.Eski dosttan düşman olmaz.Dost değilseniz o kadar önemli değil olsada olur olmasada.Eğer çok istiyorsa bir taraf bu durum sağlıksız bence.O zaman kaçan kovalanır olur kovalayan olmak istemem kaçanda olmam,bazen bitmesi iyidir yapışmak sağlıksız bence isonuçta ki tarfada eziet verir,nahoş şeyler yaşanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...