BendekiBen Şifa Çalışması Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar forum ailesi.Perşembe günleri yapılmakta olan şifa çalışmasına ben de adımı yazdırmış bulunuyorum.Bunu bana keşfettirdiğiniz için size sonsuz minnettarım.Bununla ilgili bir tane sorum var:

Bu şifa çalışması bir kere alınınca bir daha tekrar tek başına niyet edilerek alınabiliyor mu?Mesela ben bu perşembe enerjiyi aldıktan sonra ertesi gün kendi kendime tekrar niyet edip alabiliyor muyum?Yoksa perşembeden perşembeye mi alabiliyorum?Yani bir kez aktive edilip kullanılabilir bir enerji midir?Yoksa perşembeden perşembeye mi kullanılıyor?

Eğer perşembeden perşembeye ise bir kez alınan bu enerjinin etkisi çok uzun süre boyunca sürmekte midir ve her çeşit blokajı kaldırmak için alınması niyet edilebilir mi?

Teşekkür ediyorum.

Mithra

Kayıtlı Üye
Şifa çalışması bir kereliğine gönderiliyor, inisiyasyonda ise gönderildikten sonra kendiniz tekrar tekrar çalışma yapabilirsiniz fakat bu çalışma inisiyasyon değildir.Perşembeden perşembeye olan şifa çalışması ise inisiye olan kişinin size enerji göndermesidir tekrarı olması gereken çalışmadır.Etkisi yerine şöyle diyebilirim hayatın getirdiği sorunlardan kaynaklı dengesizleşebilir, bir müzik bile buna vesile olabilir.Çakra ve Aura bölümüne göz atmanızda fayda var.Esenlikle kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...