Sevgilim ile ilgili garip bir konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whispers

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir yıllık sevgilim vardı sevgilim bana olan aşkından ölen herşeyi göze alabilecek bir şeydi tek sözümü yerine getirmediğini hatırlamam ama ben asla bunu kötüye kullanmadım onu bir kölem gibi görmedim çok da seviyordum açıkçası ama sonradan her şey değişti o kız gitti yerine başka bir kız geldi bu süre çapında kızda anormallikler başladı abilerim mesela şey diyordu " senin kılığında birisi geliyor ve bana sürekli hakaretler ediyor gidiyor ama senin gibi konuşuyor " bu bir varlık işi midir yoksa şöyle bir durum var aşırı derecede negatif enerji taşıyorum galiba bazen ona o kadar kızıyordum ki aslında bu kızdığım için mi oluyordu ya da bir varlığın işimi bilmiyorum sonra gün gittikçe benden soğumaya başladı ve başka bir çocuğa yakınlaşmaya başladı ve sonunda da tahmin edebleceğiniz gibi aldatıldım arkadaşlar ama bu bir varlık işi midir? Bir insan bu kadar değişemez çünkü. Ve beni aldattığı çocuk o kadar korkak birisi ki ona zarar bile veremedim yani beni eski sevgilim nasıl tanıttıysa psikolojisi bozuk bir manyak gibi tanıtmış benden ölesiye korkuyor şöyle düşünüyorum eski sevgilime sinirlendiğim zaman duyduğum öfke o çocuk için de geçerli oldu ve o çocuk da mı görüyor ama bana söylemiyor mu sizce nedir görüşlerinize ihtiyacım var

X6K3

Kayıtlı Üye
Varlık olup olmadığını anlamanın en garantili yolu bakım yaptırmanızdır. Bakım için sayın URUM'a özel mesaj gönderebilirsiniz.

EXECUTİONEREXECUTED

Kayıtlı Üye
İş
Psikolog
Bu tür ilişkilerde işlerin nasıl bir anda bu kadar kötüleştiğini anlamak zordur. Çünkü belli bir seviyeye veya ana kadar iki kişiden biri ya da ikisi de sürekli alttan alarak ilişkiyi yürütmeye çalışır. Tabi bir süre sonra bu insanları sıkmaya daraltmaya başlar. İnsan artık katlanamaz hale gelir ve bir kıvılcımla tutuşuverir. Yani işlerin kötüleşmesinin görünen nedeni ile gerçek nedeni aynı olmayabilir demek istiyorum kısaca.
Bunun yanı sıra eski sevgilinize ve onun yeni sevgilisine karşı öfke duyup kin beslemektense bu olanları kabullenmeniz sizin açınızdan daha hayırlı olacakmış gibi geldi bana.
Bazı insanlar öfkelendiğinde veya çok mutlu olduklarında falan bambaşka birisine dönüşebilirler. Nedense bu durumu buna benzettim. Tabi sizin sorduğunuz şeyle bunun arasındaki bağı benim kurmam değil de sizin kurmanız önemli olan.
Her ne kadar yardımcı olamasam da yorum yapmak istedim, umarım istediğiniz cevaplara erişirsiniz.

narsistkedi

Kayıtlı Üye
Varlık olayı bakımla anlaşılabilir Sayın yuleye mesaj atabilirsiniz. Ama bnde üstteki arkadaşa katılıyorum. Bazen herşey göründüğü gibi olmuyor.birisini seviyorsun emek veriyorsun birgün bişey artık bir yerden patlıyor. Çünkü insan farkında olmasa bile karşıdaki insana karsı doluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...