Gözüme görünen görüntüler nedir?

baba44

Kayıtlı Üye
Herkese sela olsun ilk defa konu açıyorum yanlışım olursa affola .
Arkadaşlar bir süredir Batın esmasiyla sayısız olarak zikir çekiyorum. Ancak son 1 haftadır gece yatakta gözümü kapatınca parlak sanki el fenerinin ışığı gibi iki göz (yada yeşil 2 göz)görüyorum. daha da devam edersem kaşları falan dahada devam edersem (gözümü kapalı tutmaya) yüzünü görmeye başlıyorum sonra bir kalp çarpıntısı falan oluyor gözümü açıyorum . Bu bir cin mi yada başka birşey mi ayrıca istersem gün içindede aynı olay olabiliyor yani zikir çekerken zikri durdurup gözümü kapatırsam.Ne olduğunu bilen varsa yardımcı olsun lütfen . :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Niyet nedir, neden özellikle bu esmayı zikretmeyi tercih ettiniz?

baba44

Kayıtlı Üye
Niyetim ilim öğrenmek bu yüzden Alim esmasini da zikrederim her gün en az 1 kere de olsa basir esmasını zikrederim.Ancak en sevdiğim Esma batın esmasıdır

baba44

Kayıtlı Üye
Yazmayı unutmuşum birde dün gece sağ kaşımın başlangıç tarafında alnımın ortasına doğru sanki iğne batiriyormus gibi bir his oldu elimi sürdüm kaşınıyor diye geçmedi en az 5 dk sürdü gitgide arttı sonra birden kesildi.

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
ameller niyetlere goredir eger ilim ogrenmek icin cekiyorsa ilim ogrenir kesif acmak istiyorsa kesif acar

baba44

Kayıtlı Üye
İlim öğrenmek için bir zikre başlarken kalp gözünüzü açabileceğinizi düşündünüz mü?
Evet ancak görünen şeylerden korkmuyorum açıkçası ne olduğunu merak ettim bide eğer kötü birşey ise bırakırım diye düşünüyorum.

ameller niyetlere goredir eger ilim ogrenmek icin cekiyorsa ilim ogrenir kesif acmak istiyorsa kesif acar
İlk başta gizli ilimleri öğrenmek için başladım ve bu esmalarla bayağı bir ilerledim ibadet ve inanç bakımından ancak her ilacın yan etkisi olduğu gibi esmalarin da yan etkisi yok mudur sizce? ������

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
İlk başta gizli ilimleri öğrenmek için başladım ve bu esmalarla bayağı bir ilerledim ibadet ve inanç bakımından ancak her ilacın yan etkisi olduğu gibi esmalarin da yan etkisi yok mudur sizce? ������
Vardir tabikide eger amaciniz cin gormek kesif acmak ise riyazatli okumaniz lazim

baba44

Kayıtlı Üye
Vardir tabikide eger amaciniz cin gormek kesif acmak ise riyazatli okumaniz lazim
Yani riyazat yâpmâzsam ilim öğrenemez miyim ayrıca görüntüler hakkında bir bilginiz varmı çizmeye çalışırım tam bir görüntü isterseniz

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Ortalama ne kadar zaman sonra bu haller oluştu Batın esmasını çekerken?

unseelie

Kayıtlı Üye
Bende de turuncu bir göz gözüküyor. Ben daha çok kendi enerjim olarak düşünmüştüm çünkü farklı mekanlarda da farklı renkler yakalıyorum bu şekil.

baba44

Kayıtlı Üye
Bende de turuncu bir göz gözüküyor. Ben daha çok kendi enerjim olarak düşünmüştüm çünkü farklı mekanlarda da farklı renkler yakalıyorum bu şekil.

Ben de de her gün farklı gözler görünüyor farkli yerlerde farklı şeyler oluyor ama temeli aynı uzaktan 2 göz görüyorum gitgide yaklaşıyor (bazen de sadece göz görüyorum gitgide uzaklaşıyor) sonra yüzü oluşuyor son günlerde yüzler iyice netleşti sakalar falan da görüyorum yüzün bütünü görünene kadar dayanmaya başladım inşaallah iyi varlıklardır ve iletişime geçebilirim ne olduğunu öğrenmek için .

Simsiyail

Kayıtlı Üye
ALLAH'ın güzel isimleri olan esma-ül husna yı zikrederken,kesinlikle rahmani işler dışında farklı bir amaç için zikretmeyin. Sonrası sıkıntı yaşamanıza ve rahatsız olmanıza neden olabilir.

baba44

Kayıtlı Üye
ALLAH'ın güzel isimleri olan esma-ül husna yı zikrederken,kesinlikle rahmani işler dışında farklı bir amaç için zikretmeyin. Sonrası sıkıntı yaşamanıza ve rahatsız olmanıza neden olabilir.
Allah korusun benim amacım birilerine büyü yapmak falan değil yanlış anlama olmasın benim amacımıza öğrenmek ancak böyle bir etkisi oldu merak ettim hangi varlık diye sordum

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Yaşadıklarınız astral çıkış aşamalarına benziyor (İki göz görmek, alnının ortasında garip bir his belirmesi, göz önünde parlama benzeri şekiller görmek vs.)
Odağınızı kaybetmezseniz astral projeksiyonu gerçekleştirebilirsiniz diye düşünüyorum

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Eger akil danismaniniz veya hocaniz varsa onun gozetiminde cekin

baba44

Kayıtlı Üye
Yaşadıklarınız astral çıkış aşamalarına benziyor (İki göz görmek, alnının ortasında garip bir his belirmesi, göz önünde parlama benzeri şekiller görmek vs.)
Odağınızı kaybetmezseniz astral projeksiyonu gerçekleştirebilirsiniz diye düşünüyorum
Saolun bunu düşünmemiştim bundan sonra daha uzun tutmaya çalışacağım ?

misanthrpc

Kayıtlı Üye
acaba sonucu ne oldu bende çok severim o ismi bir zamanlar bende zikrederdim fakat etrafımda takip edildiğimi hissettikten sonra birde resimlerimde gör gölge çıktıktan sonra bırakmıştım