Bağlama Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stigmata

Kayıtlı Üye
Köpeğe yedirilen bir vefk yada baska birşeyle yapilan baglama uygulaması varmidir arkadaşlar (ayrilan kisilerin birleşmesi icin)

asterix

Kayıtlı Üye
Köpeğemi :) ? köpek zağten sahibine bağlıdır doğası gereği.

stigmata

Kayıtlı Üye
Yanlış anlaşılma var zannedersem. Ayrilan 2 kisinin birlesmesi icin hazirlanan bir tertip var bunun son asamasinda yapılan muska yada benzeri uygulama bir köpeğe yediriliyor

Cio364

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik elektronik
Öğle bir uygulama hiç görmedim duymadım evet farklı yöntemler var bu şekilde değil

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Evet öyle uygulama var muhabbet için. Dedem yazıyordu bazı eşler arası iyi olması için. Tam hatırlamıyorum ama köpek rengi ve cinsiyeti de farklı oluyordu.

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
7 parça ekmek veya kemik üzerine gerekli vefkler yazılarak kişi kadın ise dişi, erkek ise erkek köpeğe yedirilir. Bu tarz bir uygulama mevcuttur.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bu tip uygulamaları sadece ve sadece bu iş üzerinde bilgi ve deneyim sahibi olanlar, bu işin ustaları yapar.. Yani bu uygulamayı yapacak güç ve beceriye sahip kişi bunu sormaz zaten.. Ama bunun tarifini de bilen kişi size vermez de doğal olarak çünkü o güç ve donanım sahibi olmayanın elinde felaket oluştur..
Bu uygulamayı yaptıran birinin anlattıklarına şahit oldum ve yapan kişide bir şeyleri eksik verdi sanırım.
O zavallı köpeğe o şeyi yedirmiş, hayvancağız ertesi gün kaybolmuştu.. Yedirdiği gün eşi nin gözlerinin garipleştiği hırıltılı şekilde bağırarak eşinin üzerine saldırıp öldürmeye kalktığını anlatmıştı..
Bazı şeyler herkese uygun değildir. İlla bir bağlılık isteniyorsa önce insan kendini gözden geçirmeli, hatalarını kabul etmeli. Miş mış uygulama büyü ile değil, hayattan aldığı ve daha alacağı dersleri kabul etmeli..
Eğer ki iradeye müdahale konusunda kararlıysa, bunu kesinlikle uzmanından, gerçekten bu işlere hakim birinden uygun olan uygulamayı almalı.

stigmata

Kayıtlı Üye
Uygulama yapmak gibi bir niyet yada düşüncemiz yok. Sadece böyle yapilan bir uygulama olup olmadığı konusunda bilgi lazim oldu sağolsun arkadaşlar yardımcı oldular konu amacina ulaşmıştır modlarimiz da uygun görürse kapanabilir ! Teşekkürler.

fako

Kayıtlı Üye
Evet mevcut köpek günümüzde, "Domuz a giden" olarak geçen av köpeği olur genelde ancak ben ayırmak için yapıldığına şahit oldum ve köpek genelde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...