Fasulye ile gorunmezlik formulu

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Bu bir ihfa yani gorunmezlik havassidir
Paylasip paylasmamak arasinda kararsiz kaldim ama paylasma karari aldim oncelikle bu formulu keyfi amaclarla kullanmamaniz lazim mesela mahalleniz cok tehlikeliyse veyahut dusmanlariniz varsa sizden intikam almak isteyen birileri varsa bu formulu kullanin
Oncelikle pazar gunu 7 tane siyah fasulyeyi al kucuk bir cukura gom ustunu kapat sonra temiz bir cam kaba verecegim ayeti yazin(tabanina) (arapca yazmayi bilmeyenler resme bakarak benzetmeye calissinlar) sonra 7 gun boyunca bu kaptaki su ile hergun sabah ezaninda fasulyeleri sulayin 7.gun de suladiktan sonra 7.gun aksami fasulyeleri gomdugunuz yerden cikartin aynanin karsisina gecin her bir fasulyeyi tek tek dilinizin altina yerlestirerek ayeti kerimeyi 7 defa okuyun aynaya bakin hangi fasulyede aynada goruntunuz kaybolursa o fasulyeyi yaninizda saklayin lazim oldugu zaman ise dilinizin altina yerlestirerek 7 defa ayeti okursaniz Allahtan baska kimse sizi goremez.Burada dikkat edilecek hususlar salih bir niyet ve ayak basmayan bir yere gommenizdir fasulyeleri balkondaki bir saksi isinizi gorebilir
Ayet budur:
Ekli dosyayı görüntüle 8980
Ayetin okunusu budur:
Ekli dosyayı görüntüle 8981
Okudugunuz icin tesekkur ederim :)

Zaferson

Banlı Kullanıcı
Birader fasulyeye güvenp Bjk maçına Gs formasıyla girdim 8taş diye, şuan hastaneden yazıyorm.

Admin Notu: Siz bu site için uygun olduğunuzdan emin misiniz? Düşünmek için çok vaktiniz olacak.

KronoM

Kayıtlı Üye
ee insan bunu yaptıktan sonra nasıl eski haline dönecek yani görünebilicek ?

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Dostum yararlı bilgi olabilir ama ağır işler bunlar kişi başarsa bile o ağırlığın altından kalkabilir mi ?

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
Bu bir ihfa yani gorunmezlik havassidir
Paylasip paylasmamak arasinda kararsiz kaldim ama paylasma karari aldim oncelikle bu formulu keyfi amaclarla kullanmamaniz lazim mesela mahalleniz cok tehlikeliyse veyahut dusmanlariniz varsa sizden intikam almak isteyen birileri varsa bu formulu kullanin
Oncelikle pazar gunu 7 tane siyah fasulyeyi al kucuk bir cukura gom ustunu kapat sonra temiz bir cam kaba verecegim ayeti yazin(tabanina) (arapca yazmayi bilmeyenler resme bakarak benzetmeye calissinlar) sonra 7 gun boyunca bu kaptaki su ile hergun sabah ezaninda fasulyeleri sulayin 7.gun de suladiktan sonra 7.gun aksami fasulyeleri gomdugunuz yerden cikartin aynanin karsisina gecin her bir fasulyeyi tek tek dilinizin altina yerlestirerek ayeti kerimeyi 7 defa okuyun aynaya bakin hangi fasulyede aynada goruntunuz kaybolursa o fasulyeyi yaninizda saklayin lazim oldugu zaman ise dilinizin altina yerlestirerek 7 defa ayeti okursaniz Allahtan baska kimse sizi goremez.Burada dikkat edilecek hususlar salih bir niyet ve ayak basmayan bir yere gommenizdir fasulyeleri balkondaki bir saksi isinizi gorebilir
Ayet budur:
Ekli dosyayı görüntüle 8980
Ayetin okunusu budur:
Ekli dosyayı görüntüle 8981
Okudugunuz icin tesekkur ederim :)

sen denedin mi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu tür uygulamalarda yazım ve okunuş önemlidir. Buradaki okuma tarifi yakın olsa da yanlıştır, ki Arapça gibi kadim dillerde tını, titreşim çok ciddi ve önemlidir. Uygulama tamamdır değildir kısmına yorum yapmıyorum.

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Bu tür uygulamalarda yazım ve okunuş önemlidir. Buradaki okuma tarifi yakın olsa da yanlıştır, ki Arapça gibi kadim dillerde tını, titreşim çok ciddi ve önemlidir. Uygulama tamamdır değildir kısmına yorum yapmıyorum.
Arapca okunusuna dikkat edilmelidir harekesiz arapca okumayibilmesi gerekir kisinin

talyus

Kayıtlı Üye
Rahmetli üstadımdan aldığım sahih bir formül var ve deneyemedim hiç çünki martın 15 inde siyah yılanı bir vuruşta öldürüp uzunlamasına toprağa gömmek gerekiyor ağzına iki adet nohuta 40 ar defa .... ayetini okuyup yılanın ağzına atmak 40 gün boyunca onun etrafına daire çizip daire içinde ...suresini 40 defa okumak gerekiyor nohutlar büyüdüğünde onları kopar ıssız bir yerde aynanın karşısına geç azimeti okuyup bir nohuta üfle dilinin altına koy hangisinde görünmez olursan o nohutu sakla

( Rahmetli üstad simya ilminde 1 numaraydı mekanı cennet olsun 117 yaşında vefat etmiştir )

Simsiyail

Kayıtlı Üye
Güzel paylaşım olmuş ama biraz basit ve eksik gibi görünüyor.Birde eski yazı bir havas kitabında kurbağa derisi ile görünmezlik formülünü okumuştum.Sonuçta bu tür uygulamalar görünmez olma niyetinize bağlı olarak başarı sağlayabilirsiniz.

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Güzel paylaşım olmuş ama biraz basit ve eksik gibi görünüyor.Birde eski yazı bir havas kitabında kurbağa derisi ile görünmezlik formülünü okumuştum.Sonuçta bu tür uygulamalar görünmez olma niyetinize bağlı olarak başarı sağlayabilirsiniz.
o formulu bende okumustum ilgincti

moruq

Kayıtlı Üye
Konuyla ilgili Kaynak verebilecek yokmu?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Konuyla ilgili Kaynak verebilecek yokmu?

Kaynak olarak belirtemem ama nur suresi olduğunu söyleyebilirim. Nur 40. ayette tercümesini bulabilirsiniz. Bu tür uygulamaların kişisel uygulamalar olduğunu tecrübe ettim. Lakin belki enerjiniz ayetle tutar ve istediğiniz şey gerçekleşebilir. Mutlak başarılı olursunuz gibi bir yaklaşım sergilenemez. Ayrıca uygulamanın eksik olduğunu söyleyebilirim. Hem uygulanış biçimi hem de havvas ilimi kurallarına göre hazırlanılmalı ve kapı açma ihtimaline karşı koruma ritüelleri eklenmelidir. Sevgi ve Işıkla...