Neden bazı majiler tutmaz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bir çok arkadaşımızın bundan yakındığı gördümbinlerce tarif var deniyorlar ve olmuyor. tabiki hüsrana uğruyorlar. çünkü uygulama yaparken çok basit bir kaç hata yapılıyor.

1 büyü zamanları.

ay takvimine bakacaksınız. ay batarken ve doğarken durumunu kaçırmalarını yada tam bilmemeleri. google girin ay takvimi diyin karşınıza siteler çıkacak göreceksiniz. eni ay diye çok küçük bir hilal ile başlangıç gösteriler sonra dolunay diye birde 3 gün kadar hiç ayıın görülmedi bir evre gösterilir.

hayılı işleri yeni ay yazan yerden dolunay yazan yere kadar

şer işleri dolunay yazan yerden karanlık ay denilen ayın hiç görülmedi yere kadar.

lanetleri ayınhiç görülmediği zaman yapacaksınız.

2. gezegen saatleri ve günleri sitemizde ve pek sitede bu konu hakkında bilgi var araştırın hiç yapamazsanız.

cumaresi pazara bağlayan gecede yapın. yani 00:00 güneş doğana kadar.

özelikle para şifa aşk işlerini güneş doğarken yapın.

3. dulara. en önemlileri konuda bu. bir uygulama gördünüz.

berhayuşın tan yuşın tan yuşun gibi şeyler yazıyor. bu ilk başta hoş güzel tamam ama sizin için değil. bu dua başkası için başka bir konuda başka bir zaman için yazılmış buna kasem denir yazi sizinle alakası yok. kasem oluışturmayı bilmiyorsanız. yapmayın. o duayıda hiç okumayın türkçe dua edin ya uygun olan bir dua seçin.

tuncina şahmeran gibi dulara geneldir. bunları tekli bir kadar okuyabilirsiniz.

4. vefk eğer isim vefki değilse örneğin cami simibib vefki. muid isminin vefki gibi o vefki yapmayın sizin için değil başkası için başka yazamnda başka bir konu için yapılmıştır. sadece isim vefklerini yazın türkçe olarak dua edin.

5. hiç bu işlerle ilgilnemmeişseniz ilk önce tarifleri değil büyü ile ilgili genel konuları iyice okuyun herşeyi öğrenin. sonra yapın tarfile başlamayın. küçük uygulamalrla başlayın.

6. düşünce çok önemlidir. uygulama öncesi uygulama ırasında ve uygulama sonrası düşünceniz sabit olsun yapacağım olacak. yapıyorum olacak yaptıp olacak acaba derseniz yapılan herey boşa gider.

7. asla ve asla kullanılmış malzeme kullanmayın. sadece ve sadece büyü de ilk olarak kullanın büyü bitiminden sonra bir daha başka şey için kullanmayın. bu büyü sırasında kullandığınız kalem. kağıt. masa örtüsü herşey için gecerli.

8. yazarken asla türkçe yazmayın. yani latin alfabesi sadece dua ederken. arapça okumanız zayıfsa okumayın türkçe oyun.

9. yazarken hata yaparsanız onu makasla kçük küçük kesin ve yakın sonrayeniden yazın.

10. plastik içeren hiç bir kullanmayın.

11. ışık yanerken elektironik cihaz çalışırken uygulama yapmayın. sadecemum yada kandil kullanın.

12. büyü sadece kendiniz için yapacaksanız yani ikinci kişi yoksa.kısaca sadecekendinizi etkilemek için bile yapıyors olsanız dna içeren bişey ekleyin. (saç tırnak tükürük kan. tene değmiş ve yıkanmamış giysi parcası.

boyalı saça asla uygulama yapmayın boyanmış saçın dnası bozulmuştur.

13. çok alkol kullan biris iseniz büyüyapmayın.

14. madde ağılmlısı iseniz büyü yapmayın.

15. çok et yiyen biri iserniz önce 28 gün kadar et yemeyin sonra büyü yapın.

16. kadınlar için adet döneminde büyü yapın. adet doğurkanlıktır kan ruhun sembolüdür. inancınızda adet dönemindeyken butür şeyler yapılmaz varsa yapmayın. inanç çok önemli çünkü.

17. büyü yapmak için yapmayın. sadece seviyorum diye büyü yapmayın. gercekten çok önemlisyse yapın kendinizi kandırabilirsiniz ama evreni kandıramazsınız. düşünceleriniz duygularınız inançlarınız net olsun.

18. rahatsız edildiyseniz büyü iptal edin yeniden yapın. büyü iptal etmeyi yukarda yazdım. rahatsız edilme. odanıza biri girmesi kapı telefon çalması vsvsvs.

19. evde büyü tutmayın hemen elmentle buluşturun su toprak ateş hava

20. dna yoksa çok çalışmanız lazım. bol bol imgileme bol bol zikir.

hadi kolay gelsin

kaynak: urumhamatahayil

Bloody_mary

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Faydali bir paylaşım olmuş.Bazı kuralları bilmiyordum(12 ve 16.)Ama bir kural beni düşündürdü.19. kural Evde büyü tutmayın demişsiniz.Ama bazı büyülerin saklanması gerekiyor mesela Canbar.O zaman ne yapmalı?

selenim

Banlı Kullanıcı
canbar aşk büyüsünü evdede yapabilirsiniz

kimi tılsımlar vardır urum bunları bulundurmamız gerekiyor....

omlplt

Kayıtlı Üye
urumcum benım yaptıgım ve yaptırdıklarım calısmaların neden asla tutmadıgı bellı ben bunların hıcbırısını dıkkate almıyodumkı :D:oops:

bilmeyim

Kayıtlı Üye
ya anlamadığım plasitğin ne zararı var bazen suların plastik şişeye konamsı lazım oluyor hatamı oluyor şimdi

yasemin

Kayıtlı Üye
Gezegen saatlerinde kafam karışık . http://www.bsirri.com/gezegensaatleri/gezegen_tablo.htm listede pazartesi gece ve gündüz geliyor sırayla. Bu gece 00:00 dan sonrası pazarı pazartesiye bağlayan gece mi anlayamadım. Pazar geceye bakarsanız farklı çıkıyor şunları biz cahiller için 00:00 başlatsalar da biz de (yani ben) bu konuda sınırlı bilgimle dağları aşmaya çalışmasam. İnanın dua bile edemez oldum ya yanlış saatteyse diye... Mesela şu an yani pazar akşamı saat 22:16'nın saatine nasıl bakacağız????

---------------------------------------------

Tüüüüühhh okumamışız bir de yaz saatinde bir saat ilave edilecekmiş ben pes ediyorum bana ne? Astronomi alimi olacağım neredeyse??? Allah bu işlerle uğraşanlara sabır versin kolay değil işi usuluyle yapanlar da kazandıkları pazarları hak ediyorlar hani...

---------------------------------------------

Şimdi şu takvimde http://www.bsirri.com/gezegensaatleri/gezegen_tablo.htm güneşin 06:26 da doğup 19:56 da battığı günün gezegen saati ilk saatlerin yanında yazansa sonradan gelen haftanın günleri ne oluyor? Bir daha kendi işime zor demeyeceğim ...En azından metodoloji okumuştum bilgileri bulmayı öğrettilerdi bize sözde bak öğrenememişim işte...

tinalina

Kayıtlı Üye
Merak ettiğim birşey var Canbar büyüsünü ayın büyüme döneminde yapmazsak tutmazmı Çünkü tarifinde hiç böyle bir şart koşmamış?Ayrıca çini mürekkebi yerine normal tükenmez kalem kullansak ters tepebilirmi?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Merak ettiğim birşey var Canbar büyüsünü ayın büyüme döneminde yapmazsak tutmazmı Çünkü tarifinde hiç böyle bir şart koşmamış?Ayrıca çini mürekkebi yerine normal tükenmez kalem kullansak ters tepebilirmi?
Sadece Canbar büyüsünde degil hiçbr uygulamada tükenmez kalem kullanılmaz kullanıldıgı zaman ise fayda asla görülmez, kurşun kalemde aynısıdır, uygulamanın türüne göre kalemler kullanılır ama kabule şayanlar doğalın doğalıdır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Şimdi şu takvimde http://www.bsirri.com/gezegensaatleri/gezegen_tablo.htm güneşin 06:26 da doğup 19:56 da battığı günün gezegen saati ilk saatlerin yanında yazansa sonradan gelen haftanın günleri ne oluyor? Bir daha kendi işime zor demeyeceğim ...En azından metodoloji okumuştum bilgileri bulmayı öğrettilerdi bize sözde bak öğrenememişim işte...

verilen o bilgi yani o tablodaki bilgide 27 aralığın günü veriliyor. yani 2009 yada 2008 olması fark etmez. 2025 de olabilir. 365 gün çıkarılır. bu 365 gün bundan sonraki her yıl için kullanılır. ama 27 mart günü 2009 da pazartesi ise bir sonraki yıl yani 27 mart 2010 çarşambaya denk gelebilir. yoldzıların günleri önemli olduğu için bu ayrıma tabloda dikkat edilmiş. yani siz tabloya bakarken. baktığınız tarih hangi günse onun zamanına bakacaksınız

tablodaki günler yılları kapsamıyor. yani 27 mart güne bakalım . 27 mart günü 2009 da hangi günmüş. salı diyelim o zman salının zamanına bakacağız. eğer 27 mart 2012 ye bakacaksak o zman o gün hangi güne denk geliyorsa tablodan o güne bakacağız. salı ise salıya perşmebe ise perşembeye.

yızdız toblosu 365 gündür. her yıl için ayndıır. her yıl yeniden hesaplanmasına gerek yoktur. sadece günlerine dikkat edeceğiz o kadar.

dellmarka

Kayıtlı Üye
18. maddeyi biraz açarmısın büyü iptal etme demişşsiniz ama kacıncı madde de büyü iptal edimesi yazıyor göremedim acaba baska bir konu da mı ?

efsun

Kayıtlı Üye
Değerli forum üyeleri;kişisel olarak birçok konuda yani aşk,para kazanımları üzerine birçok büyü şeklini burada paylaştık.Bunların tamamı bir kişinin diğer bir kişiye yaptıkları...Peki bir kuruma yada kuruluşa örneğin işlerinin kötü gitmesi için,maddi kayıplar için,başarısızlık için bu tür bir uygulama yapılabilrimi?Örneğin bir futbol takımının başarısız yada tam aksi başarılı olması için bir uygulama söz konusu olabilirmi?Alakanıza teşekkürler

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Değerli forum üyeleri;kişisel olarak birçok konuda yani aşk,para kazanımları üzerine birçok büyü şeklini burada paylaştık.Bunların tamamı bir kişinin diğer bir kişiye yaptıkları...Peki bir kuruma yada kuruluşa örneğin işlerinin kötü gitmesi için,maddi kayıplar için,başarısızlık için bu tür bir uygulama yapılabilrimi?Örneğin bir futbol takımının başarısız yada tam aksi başarılı olması için bir uygulama söz konusu olabilirmi?Alakanıza teşekkürler
Eskiden savaş öncesi taraflar birbirlerine biçok büyü metotları uygulamış ve sonuç almışlardır, ancak günümüzde bu zor bir durumdur, tamamen yapanın gücü ile alakalıdır, kaleminin gücü, kendisinin ulvi itibari ile orantılıdır.. Yapılamaz diye brşey yoktur ama yapmak inanın çok ama çok güç ister.. Ayrıca onlarında korunmaları bir o kadar güçlüdür..

razor666mania

Kayıtlı Üye
urum peki daha önce bakır levha ısıtma yaptım tutmadım 40 gün boyunca 1 saat yaktım olmadı eksik ne vardır acaba ve hala bakır levha duruyor yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkür ederim

elfie

Kayıtlı Üye
Benim kafama takılan bir şey var, büyü yaptığımızda, söz gelimi aşk büyüsü, Yeniay'dan Dolunay'a kadar tekrarlamamız mı gerekiyor? Yani ben bu süre zarfında güneş doğmadan kalkıp her seferinde aynı büyüyü mü yapacağım?

Aslanbas

Kayıtlı Üye
Boyalı saça uygulama yapmayın demişsiniz bugün itibariyle düşündüğümüzde nerdeyse tüm saçlarda boya bulunmaktadır. En kolay elde edilebilecek DNA saç teli olarak görünüyor. Boya olduğu takdirde ne yapışabilir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Saç dininde boya olmayabilir. Tırnak tükürük gibi diğer seçenekler değerlendirilir

Spiritüel Kişi

Kayıtlı Üye
Ben
bir çok arkadaşımızın bundan yakındığı gördümbinlerce tarif var deniyorlar ve olmuyor. tabiki hüsrana uğruyorlar. çünkü uygulama yaparken çok basit bir kaç hata yapılıyor.

1 büyü zamanları.

ay takvimine bakacaksınız. ay batarken ve doğarken durumunu kaçırmalarını yada tam bilmemeleri. google girin ay takvimi diyin karşınıza siteler çıkacak göreceksiniz. eni ay diye çok küçük bir hilal ile başlangıç gösteriler sonra dolunay diye birde 3 gün kadar hiç ayıın görülmedi bir evre gösterilir.

hayılı işleri yeni ay yazan yerden dolunay yazan yere kadar

şer işleri dolunay yazan yerden karanlık ay denilen ayın hiç görülmedi yere kadar.

lanetleri ayınhiç görülmediği zaman yapacaksınız.

2. gezegen saatleri ve günleri sitemizde ve pek sitede bu konu hakkında bilgi var araştırın hiç yapamazsanız.

cumaresi pazara bağlayan gecede yapın. yani 00:00 güneş doğana kadar.

özelikle para şifa aşk işlerini güneş doğarken yapın.

3. dulara. en önemlileri konuda bu. bir uygulama gördünüz.

berhayuşın tan yuşın tan yuşun gibi şeyler yazıyor. bu ilk başta hoş güzel tamam ama sizin için değil. bu dua başkası için başka bir konuda başka bir zaman için yazılmış buna kasem denir yazi sizinle alakası yok. kasem oluışturmayı bilmiyorsanız. yapmayın. o duayıda hiç okumayın türkçe dua edin ya uygun olan bir dua seçin.

tuncina şahmeran gibi dulara geneldir. bunları tekli bir kadar okuyabilirsiniz.

4. vefk eğer isim vefki değilse örneğin cami simibib vefki. muid isminin vefki gibi o vefki yapmayın sizin için değil başkası için başka yazamnda başka bir konu için yapılmıştır. sadece isim vefklerini yazın türkçe olarak dua edin.

5. hiç bu işlerle ilgilnemmeişseniz ilk önce tarifleri değil büyü ile ilgili genel konuları iyice okuyun herşeyi öğrenin. sonra yapın tarfile başlamayın. küçük uygulamalrla başlayın.

6. düşünce çok önemlidir. uygulama öncesi uygulama ırasında ve uygulama sonrası düşünceniz sabit olsun yapacağım olacak. yapıyorum olacak yaptıp olacak acaba derseniz yapılan herey boşa gider.

7. asla ve asla kullanılmış malzeme kullanmayın. sadece ve sadece büyü de ilk olarak kullanın büyü bitiminden sonra bir daha başka şey için kullanmayın. bu büyü sırasında kullandığınız kalem. kağıt. masa örtüsü herşey için gecerli.

8. yazarken asla türkçe yazmayın. yani latin alfabesi sadece dua ederken. arapça okumanız zayıfsa okumayın türkçe oyun.

9. yazarken hata yaparsanız onu makasla kçük küçük kesin ve yakın sonrayeniden yazın.

10. plastik içeren hiç bir kullanmayın.

11. ışık yanerken elektironik cihaz çalışırken uygulama yapmayın. sadecemum yada kandil kullanın.

12. büyü sadece kendiniz için yapacaksanız yani ikinci kişi yoksa.kısaca sadecekendinizi etkilemek için bile yapıyors olsanız dna içeren bişey ekleyin. (saç tırnak tükürük kan. tene değmiş ve yıkanmamış giysi parcası.

boyalı saça asla uygulama yapmayın boyanmış saçın dnası bozulmuştur.

13. çok alkol kullan biris iseniz büyüyapmayın.

14. madde ağılmlısı iseniz büyü yapmayın.

15. çok et yiyen biri iserniz önce 28 gün kadar et yemeyin sonra büyü yapın.

16. kadınlar için adet döneminde büyü yapın. adet doğurkanlıktır kan ruhun sembolüdür. inancınızda adet dönemindeyken butür şeyler yapılmaz varsa yapmayın. inanç çok önemli çünkü.

17. büyü yapmak için yapmayın. sadece seviyorum diye büyü yapmayın. gercekten çok önemlisyse yapın kendinizi kandırabilirsiniz ama evreni kandıramazsınız. düşünceleriniz duygularınız inançlarınız net olsun.

18. rahatsız edildiyseniz büyü iptal edin yeniden yapın. büyü iptal etmeyi yukarda yazdım. rahatsız edilme. odanıza biri girmesi kapı telefon çalması vsvsvs.

19. evde büyü tutmayın hemen elmentle buluşturun su toprak ateş hava

20. dna yoksa çok çalışmanız lazım. bol bol imgileme bol bol zikir.

hadi kolay gelsin

kaynak: urumhamatahay
Ben size nasıl ulaşabilirim?