Şifacılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sancar1

Kayıtlı Üye
Benim dayım medyum fiziksel tedavi yapıyor elini kişinin alnına koyduğu zaman onun rahatsızlıklarını ve kullanması gereken bitkileri söylüyor ben de eczacılık öğrencisi olarak söylediği kürlerin doğru olduğunun farkına vardım. Bana el verdi verdiği ilk zamanlar bende hastalığı bulabiliyordum artık bulamıyorum.Kendisine soruyorum zamana ihtiyacın var diyor.Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bana yardım edebilirsen sevinirim.
SEVGİLER...

Furking

Kayıtlı Üye
Yardım edilecek bir konu yok ki. Zamana ihtiyacın olduğunun bilincindeysen, zamana ihtiyacın vardır.. hayırlısı olsun

Mithra

Kayıtlı Üye
Eğer el vermenin mantığı evrensel enerjiler gibiyse eğer, el verdiği zaman o frenkansa erişmişsinizdir.Günlük sorunlar diğer şeylerden ötürü bu eşik değerinin altına inmiş olabilir, farkındalığınızın gelişimi açısından zamana bırakması belkide bu yüzdendir.
-Diğer ihtimal ise araçlarda rodaj dönemi olur, inisiyedeyse belli aralıklarla verilir inisiyenin sindirimi açısından belkide enerjiyi sindirme evresindesinizdir.

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
El vermek 30 günlük deneme sürümüdür, program yüklü olsada süresi bitince lisansı yenilemek lazım gelir yada güncelleyip bir üst sürüme geçmek gerekir yada beklersin bar kendi kendine fullenince bi 30 gün daha atarsın. Çok pot basma çabuk biter.

sancar1

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla tam oturması için zamana ihtiyaç var ama kaybolma gibi bir durum söz konusu ovabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...