5 Yaşında Yaşadığım Bu Olay ne?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denisbucu

Kayıtlı Üye
Zannediyorsam 5 veya 6 yasindayim ve Ananemin bahcesinde papatya topluyorum ve birden icimden birisi konustu dikkat et ayaginin altindan yilan gececek diye ayagim havada kaldi altindan simsiyah buyuk bir yilan süzülerek geçti bunu su yaşıma geldim unutamam. Birde ben bebeklik döneminden birkaç hatıra hatırlıyorum. Annem ve Babam ise giderken beni bakıcı teyzeye gotururlerdi ogün hava yağmurlu ben kundakta ve Annemin kucagindayim Babam da şemsiye tutuyor ve ben onları biraz yukardan ve arkadan goruyorum hala aklımda. Buna da anlam veremiyorum.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Korunuyor olman büyük bir olasılık melek olabilir bu çok güzel bir şey eğer böyleyse

denisbucu

Kayıtlı Üye
Bir insan bebeklik dönemini nasıl hatırlar imkansız diyorlar ama ben hatırlıyorum parça parça da olsa bu da çok garip

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir insan bebeklik dönemini nasıl hatırlar imkansız diyorlar ama ben hatırlıyorum parça parça da olsa bu da çok garip
Hatırlanabilir, imkansız diyenlere bakmayın, neye göre imkansız? Yılan konusuna gelince de, ya rehber var doğuştan itibaren o sizi uyardı siz zarar görmeyin ve o hayvana zarar vermeyin diye. Ya da o yılan başka bir varlığın şekil değiştirmiş haliydi ve sizi iyi niyetle uyardı. Hem korkmayın hem de ona zarar vermeyin diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...