kısmet açma gibi sanki :()

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emir12

Kayıtlı Üye
selamlar herkese. arkadaşlar 20 yaşında bi gencim bundan 1 sene önce kız arkdaşımdan ayrıldım su an çalışıorum ama hiç kimseyle nerdeyse bi ilişkiye başlayamıorum başladığım bi taneside düzgün gitmedi düzgün bi ilişkiye başlamam için önerebiliceğiniz bi yöntem varmı merak ediyorum simdiden yorum yapan herkese sevgiler..

Hüsrev

Banlı Kullanıcı
Genelde ilişkilerden sonra 'duygusal beden' dediğimiz enerji bedenimizde bazı tıkanıklıklar meydana gelebilir.Bunların en büyük nedeni kişinin kendisi hakkında negatif düşünceler üretmesidir.Terketilmek aldatılmak vs.Bu düşünceler zamanla bedenimizde kör noktalar oluşturarak vucudumuza giren enerjinin sağlıklı akışını bozar, tıkanıklık yapar.Haliyle düzgün bir duygusal enerji alış verişinden söz edilemez.Kısmetim kapandı yıldızım düşük vs derler...
Bu noktadan sonra çözüm sizin araştırmalarınıza kalıyor.Her türlü şifalanmayı bu bedenleri yahut çakraları temizleyip dengelemeyi öğrenebilirsiniz.Aşk hayatınız yavas yavas düzene girecektir.

origanum

Yönetici
Sizin yaşınızda çok sayıda ve yüzeysel ilişki yaşanması normaldir. Bu sayede karşınızdakini tanıyacak ve ancak bu edindiğiniz tecrübeler sonucunda gerçek istediğiniz kişiyi bulacaksınız. Yani doğal halinizi bozmayın. Yoksa o kişi gelemez. Başkaları ile de kendinizi kıyaslamayın. Kimisi ilk karşısına çıkan kişide bulur kimi yüzlerce sonrasında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...