Satanizm ve şeytan hakkında

whispers

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar satanizme her zaman bir ilgi duymuşumdur ruhani satanizmden bahsediyorum ve kafamda bazı sorular size sormak istiyorum öncelikle şunu belirteyim üç tane semavi dine de inanmıyorum bence de bir yaratıcı veya da Tanrı olabilir ama tabiki bir takım enerjisel varlıklara inanıyorum ama bence bu şahsi fikirim kutsal kitaplarda anlatıldığı gibi olmadığı kanaatindeyim lütfen ona göre cevap verin

Biliyorsunuzdur şeytana adanma ritüelleri oluyor tam bilmiyorum internette öğrendiğim kaynaklarda şöyle aktarılmış "
İnsiye olduğumuz zaman, Satan bize içsel güç verir ve irademiz kuvvetlenir. Hayatlarını dua ederek, kurgusal bir varlığa kölelik yaparak geçiren dindarların yanı sıra, Satanistlerin Satan ve diğer Tanrılarla birebir ilişkileri olur. Genellikle Satan bizi ziyaret ettiği zaman fark ederiz. Problemler yaşadığımızda, endişelendiğimizde de Satan bizim yanımızda olur.
Tanrılarımız asla bizden tapınma gibi küçültücü şeyler istemezler, hiçbir zaman da istememişlerdir. Tam tersine Onlar gibi olmamızı istemektedirler. "

Sizce yukarıda anlatıldığı gibi mi yoksa insiye olduğunda bir insan şeytan veya demon diyelim insiye olan kişinin istediklerini veriyor ve karşılığında bizden bir şey mi bekliyor ? veya da karşılığında bize küçük düşürücü emirler verebiliyor mu yani tamamen satanizm de anlatıldığı gibi mi deneyen varsa bize açıklayabilir mi?

Birde bu konular ile ilgilendiğimden beri bazı sesler fısıltılar diyeyim adımın fısıldandığını duyuyorum ancak geri cevap verince ses kesiliyor bu bir psikolojik midir?

Bu konuda bir sıfırım arkadaşlar sadece bilgiye açım internette yazılan bilgilere güvenmek ne derece doğru bilmem ama burada yaşanmışlığı olan çoktır diye yazıyorum umarum dalga geçmezsiniz çünkü bunlar çok saçma da olabilir şimdiden saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum iyi forumlar abilerim kardeşlerim

origanum

Yönetici
Semavi dinlere inanmadığınızı söyleyip şeytana sempati duymak nasıl oluyor? Şeytan kavramı hıristiyanlıkla ortaya çıktı. İnanmadığınız dinlerin varlıklarına neden ve nasıl inanıyorsunuz?
İnternette satanizm hakkında yazan herşey yalan. Kimse gerçekleri ulu orta paylaşmaz. Bazı insanlar cahillerden saf olanları kandırıp kullanırlar, dolandırıcılar her sektörde var sonuçta.
Sesler sizin hüsnükuruntunuz. O kadar bilinçaltınızda korku oluşmuş ki ileride beyniniz gerçekliği ayırt edemeyecek hale gelebilir.
Genç ve tecrübesiz olduğunuz zaten belli oluyor. Burada kimse sizinle dalga geçmez, merak etmeyin. Ancak bu forum halkın bir yerlere gelebilmesini sağlamak amaçlı değildir, bunu baştan bilin. Kimse sıfır ile doğmuş birini bu alanda yetkin hale getiremez. Getirdiğini söyleyen sizi sömürmeye niyet eden biridir, kanmayın. Merak duyduğunuz konuları okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz elbet ama sakın uygulamaya kalkmayın. Siz bu amaçla doğmuş kişilerden değilsiniz, normal bir insan olduğunuzu hayatınız boyunca aklınızdan çıkarmayın.

whispers

Kayıtlı Üye
Şeytan sadece semavi dinlerde geçmiyor ve ben spirütüal satanizm e göre kendimi ifade ettim zaten onlar da semavi dinleri reddediyor diye biliyorum burada kastım insiye olmuş birisinin fikilerini almak sadece galiba yanlış anlaşılma oldu evet bence de o sesler kuruntu ama korktuğuma inanmıyorum maddi olarak görmedikçe korkacağıma inanıyorum sadece

origanum

Yönetici
Hayır reddetmiyor, sadece Allahın yaratmış olduğu şeytana tapıyor.
Ben de bilinçaltındaki korkudan bahsettim zaten, bilincin korkusu değil. Lütfen özümseyerek okuyun.

victoor

Kayıtlı Üye
Küçük düşürücü emirler vermezler sen bir şey istersin karşılığınıda onlar ister.
Ve muhtemelen psikolojik çok kaptırmış olabilirsin.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Allaha inanmamandaki neden ne olabilir merak ettim doğrusu ama şeytani görsen Allaha inanmana sebep olabilir bu yüzden şeytan sana kendini göstermez zaten

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Bir ruhun olduğu gerçeğini kabullenmekten başka ruhsal bir olayın yoksa neye inandığının kime adandığının hiçbir önemi yok.
Satanizmi benimseyen ve bu felsefeye yakın bütün majikal yapılar semavi dinlerin kutsal kitaplarından dayanak alırlar. Tanrı bu işe ne diyor diye bakarlar ve doktrinlerin merkezine Tanrı'yı koyarlar yada öyle olduğunu sanarlar.
Bugün aynısını ISIS de yapıyor. yersen tabi