Evimden kaynaklı bir uğursuzluk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Merhaba evimde yaklaşık 8 yıldır oturuyorum ve hisleri açık bir insan olduğumu düşünüyorum annemde öyledir benim gibi bet olarak görmüyorum gözümle ama bütün varlıkları hissedebiliyorum tabiki çok değişik doğa üstü denilecek olaylar da yaşadım evimizi yakında değiştireceğiz bu uğursuzluk bizimle beraber gelmez değilmi? Önceki yıllarda bu tür şeyler benim üstüme çok gelirdi şimdi benden 2 ay küçük kardeşimle uğraşıyorlar korkutma anlamında nasıl engelleyebilirim ben artık onlara korku hissini yitirdim çünkü

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bakım yaptırmalısınız, urumhamatahayil nickine mesaj atın. Evden kaynaklı mı, sizinle alakalı mı anlarsınız.

AJA

Elit Üye
Muhtemelen zayıf enerjiye sahip bir varlıktır.Onlar genelde çocuklarla iligienir yada ergenlik döneminde araya kaynarlar.Bence siz evinizi inancınıza göre korur veya kardeşinize ,bu ortadan kalkacaktır..Yaptınız olmadı , bizlerden yukarıda sevgili pembe pelerinin de dediği gibi sevgili Yule yada Urumhamatayil den yardım alabilirsiniz..
Sevgiler..

farkl1

Kayıtlı Üye
Benim de kardeşim ile aramda 2 ay var. :Angel_anim:

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Ev çok eski ve duyumlarıma ve hislerime göre daha önce oturan tüm aileler kötü şeyler yaşamış evin enerjisi onların yarattığı şiddet taciz belki ölümler.. Den dolayı olabilir diye düşünüyorum. Ben artık o tarz kötü enerjiler le başetmeyi görmemeyi ve umursamamayı çoktan öğrendim korku hissim yok onlara karşın ama herkesin bir zayıf noktası vardır öncesinde telefondan dolayı yalnış yazmışım 2 YAŞ küçük kız kardeşim çok rahatsız oluyor ve kendisi her zaman korkar korku filmi dahil izleyemez küçüklüğünden beri umarım en kısa sürede uzaklaşır ondan bu enerjiler.. Kendi çapımda uğraşıyorum insanların sol ellerine dokunup odaklandığım da ağrı veya korku endişe hislerini giderebiliyorum.. Sevdiklerim için iyi bir şey.. Ama gelin görelim ki terzi kendi söküğünü dikemiyor

X6K3

Kayıtlı Üye
Kardeşinizin yalnız olmadığını güvende olduğunu hissettirin, insan umutsuz olunca ve korkunca daha beter baskı ediyorlar. Ek olarak bir şey sormak istiyorum, yeni alınacak evde bu tür varlıkların olup olmadığı anlaşılabilir mi (anlık bir ziyaret veya bakım vs. ile)?

AJA

Elit Üye
Profosneyenel bir bakımcı ile mümkün.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Profesyonel bir bakımlı dan kastınız tam nedir? Evi yaptırmak boyatmak temizlemek mi yoksa daha ruhsal enerji ile uğraşan bir insanın eve gelip bişeyler yapabilmesi mi? Eğer kastınız 2.si ise kimseye güvenmiyorum annemde öyle herşeyin farkında ama o tarz insanların da yanında kötü niyetli enerjiler de olabilir diye düşünüyorum

AJA

Elit Üye
Profesyonel bir bakımlı dan kastınız tam nedir? Evi yaptırmak boyatmak temizlemek mi yoksa daha ruhsal enerji ile uğraşan bir insanın eve gelip bişeyler yapabilmesi mi? Eğer kastınız 2.si ise kimseye güvenmiyorum annemde öyle herşeyin farkında ama o tarz insanların da yanında kötü niyetli enerjiler de olabilir diye düşünüyorum
Evet ikinci söz ettiğimiz.Güvenmek ayrı durum ve önemli.Bu yüzden Urum ve Yuleyi tavsiye ederim irtibata geçip bakım hakkında bilgi alabilirsiniz.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Sayın AJA teşekkür ediyorum mabette yeni olduğum için daha özel mesaj yazmayı öğrenemedim araştırıp bulmam gerekiyor sanırım ve tekrardan teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...