yapılan büyüde kimin yaptığına dair isim verilmesi mümkünmüdür?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ladylynn

Kayıtlı Üye
merhaba 3 yıldır eşimle maddi manevi sorunlarımız var son 3 ayda kavgalarda eklendi hemde şiddete varan kavgalar... durduk yere çıkan sonu şiddet kullanmaya kadar giden kavgalar cok zor durumdayım bir hocaya gittimizde eşimin ailesinden birinin yaptıgını söyledi isim yada ima etmedi? peki bunu öğrenmem mümkünmüdür arkadaşlar? medyumlar isim verebilirmi?

origanum

Yönetici
Evet bu mümkün. İsim verilebilir. Sitemizde Urum bu işi meslek olarak yapıyor zaten. İsterseniz ona özelden mesaj atın.

ladylynn

Kayıtlı Üye
evet özelden yazdım fakat bütçem uygun degıl urumun bilgisine çok güvenıyorum zaten.

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
isim konusunda kimseye guvenmeyin varlik ne kadar guvenilir olursa olsun yalan soyleyebiliyor

ladylynn

Kayıtlı Üye
evet herkes farklı şeylerden bahsediyor örnek kimisi senın ailenden biri diyor diğeride eşinin ailesinden ama kesinlikle ima etmiyorlar genelleme yapıyorlar ama güvenilirmi tartısılır.

bir medyum söylerse varlıklar tarafından rahatsız edileceğini söylemişti kimiside izin vermiyorlar demişti...

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Benim ablamada yapmışlardı büyü kimin yaptığı hangi gün yaptığı o gün içersindeki olaylar anlatmıştı yapanlar inkar etmişlerdi başta sonra yaptıklarını itiraf ettiler ama çok pişman oldular

Brvcgl

Kayıtlı Üye
İşinin ehli biri yapanın ve yaptırılanların ismini net şekilde verir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...