Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: Uykuda öğrenmek?

Paylaş

Yer
    İSTANBUL
    Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    5
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Maji ile yapılanı hakkında buradan bilgi alamayacağını düşünüyorum. Kaldı ki maji uygulamarı ile ilgili bilgi altyapısı olmayan birine bu tarz bir uygulamanın faydadan çok zararı dokunur.

Rep Puanı : 155
    Ettiği Teşekkür
    40
    55 mesaja 77 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Oncelikle Lusid ruya demek kabaca ruya farkindaligi demektir. Lusid ruya sadece baslangic olabilir.
    Bir ucak yapabilmek icin gereken ilimler arasinda ayrodinamik ayri bir ilimdir, motor gucu saglayan mekanizma ayri bir ilimdir, ic dis basincin dengede tutulmasi ayri bir ilimdir, kuleler ile radyo iletisimi ayri bir ilimdir en basiti olan tekerlek bile bir ilim kirintisidir. Aslolan seyehat etmektir ama birsuru ilim tek bir planda toplanip ucak olusur.

Uykuda ogrenmek icin, Lusid ruya gormek elimize verilen pasaport olabilir ancak. Ogrenmek islemi ve bunlari muhafaza edebilmek icin ayri ayri ilimlere ve motivasyonlara ihtiyac olucaktir. Lusid ruyada ruyanin farkinda olabilirsin ama o arka planin hakikat ile orulmus olmasi ve veri akisini saglayabilecegin kaynaklarin orada hazir bulunmasini Lusid farkindalik saglayamaz . Hatta lusud ruyada musallatlara da yakalanabilirsin benim gibi,

Goz kapaklarimi bile hissedecek sekilde ruyada oldugumu biliyorum,bir cesit gozlem evi olan tepelik bir yerde kalakaldim uyanamiyorum bir seferinde . saatler geciyor panikliyorum uyanamiyorum diye ve en sonunda uyandigimda koyumun yataginda buluyorum kendimi. kalkip bahceye cikarken bahceyi oluleri gommek icin kazan insanlari gordugum gibi farkindaligima rahmen iki kolumdan yakalaniyorum yurume hissim bloke oluyor. basimi yere yaklastirip bir kaykayin uzerine baglanmisim gibi mezara atiliyorum ve bir kere daha uyaniyorum ..

Simdi ruhunuzu arindirmadan bilmediginiz bir aleme girerseniz o alemdeki algoritmaya gore /kimse sonradan gelen cahil insanlara tahammul etmez/ esir bile dusebilirsiniz .

Hic duymadiginiz bir dili akici ssekilde ogrenebilmenin altyapisi ruya aleminde elbette ki mevcuttur. Ama bu aleme girebilmek bile hayatin 10 20 yilini alacak bir sure gerektirir . Teorik olarak motivasyonumuz dusmesin diye olumlu anlatiyorum kendimce ama pratige baslamak bile blokaj yaratabilir zihinde..

Peygamber bile o aleme Allah katindan bir melek ile girip Allah katindan bir melek ile cikmayi dileyerek o yolculugunu gerceklestiriyor. Yani zannettigimizden cok daha fazla etrafli bilgi sahibi olmak gerekecegi icin ben normal ogrenme katsayinizi arttirmanizi ve ruyalarinizin da ilham teskil etmesi icin niyet ederek uykuya dalmanizi tavsiye edrim size

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

3. 2 kişi dennise üyemize teşekkür etti:
    empath. (16.11.2017),vuslt (16.11.2017)

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Kazanılacak yetenek o kadar büyük ki, 20 yıl çalışarak almak düşük bir ücret gibi kalıyor. Bir ömre sığabilecek ilmin sınırı kalkıyor, tüm risklere değer.

Rep Puanı : 155
    Ettiği Teşekkür
    40
    55 mesaja 77 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Subliminal telkin yolundan da bahsedilmis. Aklima ilk gelen sey olmadi. Biraz etrafli dusundum de cok etkili bir yol olabilir.
    Subliminal olarak beyne belli branslardaki bilgileri ve hatta becerileri daha istekli ve baglayici olrak ogrenme telkin edilebilir. Boylece gun icinde farkinda olamayacagimiz bircok olus icinden ilhamlar alabilecek hale gelebilir beyin.

En olmadik yerlerden en olmadik duyumlari ve farkedemedigimiz goruntuleri cekip alarak onlardan harika kisayollar tasarlayabilir. Hatta kisinin psisik birikimine gore rezonanslari ve frekans araliklarini bile algilayabilerek daha sifreli olan yayinlari bile bilinc alti decoder gibi cozumleyebilir. Kisi farkinda olmayabilir ama beyni bu tertipte izdusumlenebilirse Matrixteki Neonun I know Kung-fu demesi gibi az caba ile cok yol katetmis bile olabilir .

Herseyi bilerek doguyoruz. Sonradan unutuyoruz. Herseyi bilerek dogmak demek beynin datalari isleyebilmesinin sinirinin koyulmamis olmasi demektir.

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

6. dennise Üyemize teşekkür edenler:
    vuslt (16.11.2017)

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. Angel777